|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 13:28:33   
Kalipsa
Pozdravljeni,

s partnerjem sva v zvezi tri leta, on ima skoraj 10 letno hči, katera vsak drugi teden živi z nama (deljeno skrbništvo), pri meni doma.
S punčko se lepo razumeva, skrbim za njo, ji pomagam in jo vzgajam. V tednu ko je pri nama, midva nimava nobenih telesnih stikov pred njo - se ne objameva, poljubiva.
Njen oče je seveda zelo navezan na njo in velikokrat spi pri njej v postelji.

Glede na to, da deklica odrašča, menim, da to ni primerno, kaj pa menite vi?

Hvala za vsako mnenje.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 14:34:54   
Ženkica
Jaz imam z bivščim deljeno skrbništvo - najina hči ima pri meni in pri njemu doma svojo sobo; oba imava tudi nova partnerja. Sploh si ne predstavljam, da v tednu, ko je pri meni ne bi imela jaz nobenih telesnih stikov z mojim partnerjem (podnevi in ponoči) in bi spala pri njej v sobi. Oprosti, meni se zdi to, da se milo izrazim zelo čudno. Tvoj partner očitno nekaj nima razščičeno - predvsem v svoji glavi. user posted image

Pogovori se z njim. Če te ima rad, te ne bi smel postavljat na stranski tir, starševska ljubezen je pač čisto nekaj drugega kot partnerska. Kamot bi vi trije funkcionirali kot normalna familija. Vsaj pri nas je tako.

Pa srečno. user posted image


(odgovor članu Kalipsa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 14:47:06   
Kalipsa
Hvala! Čestitam taki ureditvi!user posted image

Tudi pri nas je podobno, mama si je sedaj našla partnerja s katerim skupaj živijo in tudi krasno funkcionirajo. Sobo ima pri nama že od prvega dne svojo.
Menim, da je problem predvsem pri očetu, ker dejansko on čuti tako potrebo da mora spati z njo, da ji tako izkazuje ljubezen, kljub temu, da cele dneve preživljata onadva skupaj.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 15:12:12   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: Kalipsa

Hvala! Čestitam taki ureditvi!user posted image

Tudi pri nas je podobno, mama si je sedaj našla partnerja s katerim skupaj živijo in tudi krasno funkcionirajo. Sobo ima pri nama že od prvega dne svojo.
Menim, da je problem predvsem pri očetu, ker dejansko on čuti tako potrebo da mora spati z njo, da ji tako izkazuje ljubezen, kljub temu, da cele dneve preživljata onadva skupaj.


Kaj pa hčerka? A ji je neprijetno? Mi imamo tudi 10 letnico, pa še vedno pride včasih spat k nama. In ponavadi spi na moževi strani, ker je vmes dveletnica. Men se ne zdi to čudno.

(odgovor članu Kalipsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 15:15:31   
Ženkica
Mika, ne mešaj hrušk in jabolk. Drugo je, če se otrok občasno pride pockrljat v posteljo k staršem. To se skoraj vsak. Če pa en partner drugega čisto zignorira za 1 teden in spi s svojim 10 letnim otrokom ta čas (v tem primeru oče s hčerko), sory to je pa mal mimo.

10 letni otrok ima da spi sam v svoji postelji (pustimo neke izredne razmere, če res drugače ne gre zaradi prostora, itd. itd).

Mene bi motilo tudi to, da bi me partner dal na off za tisti čas, ko je hči pri njemu. Haloo???

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 15:19:14   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

Če pa en partner drugega čisto zignorira za 1 teden in spi s svojim 10 letnim otrokom ta čas (v tem primeru oče s hčerko), sory to je pa mal mimo.

Mene bi motilo tudi to, da bi me partner dal na off za tisti čas, ko je hči pri njemu. Haloo???


naj raje avtorica opiše kako točno je, da ne bo pretiravanj
saj verjetno ne ležita 24/7 v postelji

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 15:20:19   
Ženkica
Kakor jaz razumem, gre za to, da pač spita skupaj (ponoči, 9-10 ur) ? Res, naj pove avtorica.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 15:24:56   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

Mene bi motilo tudi to, da bi me partner dal na off za tisti čas, ko je hči pri njemu. Haloo???


viš, to je pa čar RR, ko si vsaki vzame samo svojo zgodbo...ne prebere pa prav, kaj kdo napiše...

avtorica je napisala, da velikokrat prespi pri hčerki...ni napisala da vedno.

meni se to ne zdi nič narobe, ker ne veš očitno, kaj hčera čuti in prosi očeta....še leto in dve, pa bodi ziher, da se bo na vse pretege branila, da bi spal pri njej user posted image

pipike, ne rabite tekmovati z otroci ....ker to tekmovanje boste pri normalnih starših zagotovo zgubile....

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 15:28:39   
Kalipsa

Od jutra ko jo odpelje v šolo do večera, tudi do 20h - 21h ko prideta domov sta skupaj, potem pa še on spi pri njej v postelji to je od 21h - 07h.

Gre za razvoj in odraščanje 10 letnice v prvi vrsti, sekundarno pa je tukaj najin odnos, kjer pač midva nimava nobenih telesnih stikov v njeni prisotnosti.

Ona zahtev glede tega nima, on pa očitno tako izkazuje njej ljubezen in naklonjenost, kljub vsem dodatnim materialnim nagradam ki jih prejema, glede vzgoje ni pravil in je vse dovoljeno.


(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 15:33:45   
polhek2
kljub vsem dodatnim materialnim nagradam ki jih prejema, glede vzgoje ni pravil in je vse dovoljeno.


Se mi zdi da te moti še vse kaj drugega, kot spanje.... Ne tekmuj z otrokom potegnila boš ta kratko.

(odgovor članu Kalipsa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 15:35:11   
RIJA*
kalipsa, kaj je v resnici tvoj problem?

(odgovor članu Kalipsa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 15:35:33   
mika
Kalipsa, to z njenim zdravim razvojem nima nič. Hčerke so atijeve. Imam dve, pa vem kaj jima pomeni in onidve njemu.

Ti v bistvu namiguješ na nekaj čist drugega....precej zaskrbljujočega. sam se mi zdi, da gre pri tebi za tekmovalnost, kot je Rija napisala.

(odgovor članu Kalipsa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 15:36:11   
Ženkica
To se strinjam ja, z otrokom ne gre tekmovati, ker nista tekmeca, čeprav imam glede na napisano občutek, da imaš z otrokom pošlihtan odnos.
Se pa definitivno pogovori s partnerjem, predvsem naj bo tema številka 1 vajin odnos v času, ko je hči pri njemu oziroma bolje rečeno pri vama. Zakaj te takrat postavi na stranski tir?


(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 15:38:30   
Ženkica
S punčko se lepo razumeva, skrbim za njo, ji pomagam in jo vzgajam.


Punce, zakaj imate občutek, da jo ne mara oz. tekmuje z njo; jaz pa ne mislim tako. Vem pa (iz izkušenj), da znajo imeti ločeni očetje precej čuden, zaščitniški odnos do svojih otrok. Kot bi jih
nekako slaba vest zažirala. In potem jih dovolijo totalno vse. S takim moškim ni lahko, verjemite. Pa otroci tu niso nič krivi.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 15:39:23   
mika
Zakaj te takrat postavi na stranski tir?


Slaba vest, ker ni s hčerko vsak dan, tako kot so ostali očetje? A ni to jasno, sploh pri očetu, ki mu je mar za otroka in ga ima rad.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 15:40:59   
mika
Vem pa (iz izkušenj), da znajo imeti ločeni očetje precej čuden, zaščitniški odnos do svojih otrok. Kot bi jih
nekako slaba vest zažirala. In potem jih dovolijo totalno vse. S takim moškim ni lahko, verjemite. Pa otroci tu niso nič krivi.


a je s katerim moškim ''lahko''user posted image ?

< Sporočilo je popravil mika -- 8.1.2015 15:41:29 >

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 15:43:01   
Ženkica
Tkole ti povem - svojo hči imam najraje na tem svetu, brez izjem, občasno (tisti teden, ko je pri očetu) jo zelo pogrešam in vse bi dala, da bi bila tisti trenutek pri meni.
Ampak ok, ker vem, da ima neizmerno rada svojega očeta in ji tega ne mislim vzet, se potrudim, da takrat, ko je z mano in mojiim partnerjem, da ji je lepo. To seveda ne pomeni, da lahko počne kar ji srce poželi,
ampak čas, ki ga preživiva(mo) skupaj je kvalitetno porabljen. Tukaj potem res nekaj pomeni kvalitega, ne samo kvantiteta.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 15:44:23   
Ženkica

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Vem pa (iz izkušenj), da znajo imeti ločeni očetje precej čuden, zaščitniški odnos do svojih otrok. Kot bi jih
nekako slaba vest zažirala. In potem jih dovolijo totalno vse. S takim moškim ni lahko, verjemite. Pa otroci tu niso nič krivi.


a je s katerim moškim ''lahko''user posted image ?



he he, dobra user posted image ;-)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 15:56:38   
Kalipsa
Mogoče niste razumele.. jaz podpiram, da je družina skupaj, da se otroci cartajo pri starših. Ampak do neke meje ki pa bi lahko bila vstop v šolo.. tu se morajo otroci nekako osamosvojiti in začeti skrbeti za svoje obveznosti in zase... pri tem mislim tudi na samostojno opravljanje osebne higiene, prehranjevanje in spanje?


Poleg tega nihče ni omenil telesnega razvoja otrok? Bodo torej očetje sedaj zavezniki ob nakupu prvega nedrčka in učili punčke nameščanja vložkov in tamponov?
user posted image

< Sporočilo je popravil Kalipsa -- 8.1.2015 15:58:03 >

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 16:04:18   
bskrle
Tudi starejše še zelo rade spijo z očetom, še ful rabijo stik, dotik. Moje se še vedno ruškajo z njim.
Morda ob pa oba pogrešata telesni stik.
Zagotovo pa ni običajno,da je to vsak dan.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 16:29:11   
polhek2
IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

S punčko se lepo razumeva, skrbim za njo, ji pomagam in jo vzgajam.


Punce, zakaj imate občutek, da jo ne mara oz. tekmuje z njo; jaz pa ne mislim tako. Vem pa (iz izkušenj), da znajo imeti ločeni očetje precej čuden, zaščitniški odnos do svojih otrok. Kot bi jih
nekako slaba vest zažirala. In potem jih dovolijo totalno vse. S takim moškim ni lahko, verjemite. Pa otroci tu niso nič krivi.

Ker je napisala tako kot da jo motijo materialne dobrine, način vzgoje njun odnos na splošno....

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 16:33:27   
Ženkica

IZVIRNO SPOROČILO: polhek2

IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

S punčko se lepo razumeva, skrbim za njo, ji pomagam in jo vzgajam.


Punce, zakaj imate občutek, da jo ne mara oz. tekmuje z njo; jaz pa ne mislim tako. Vem pa (iz izkušenj), da znajo imeti ločeni očetje precej čuden, zaščitniški odnos do svojih otrok. Kot bi jih
nekako slaba vest zažirala. In potem jih dovolijo totalno vse. S takim moškim ni lahko, verjemite. Pa otroci tu niso nič krivi.

Ker je napisala tako kot da jo motijo materialne dobrine, način vzgoje njun odnos na splošno....



pa saj, morda ima pa prav............ na žalost

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 16:35:43   
polhek2
IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica


IZVIRNO SPOROČILO: polhek2

IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

S punčko se lepo razumeva, skrbim za njo, ji pomagam in jo vzgajam.


Punce, zakaj imate občutek, da jo ne mara oz. tekmuje z njo; jaz pa ne mislim tako. Vem pa (iz izkušenj), da znajo imeti ločeni očetje precej čuden, zaščitniški odnos do svojih otrok. Kot bi jih
nekako slaba vest zažirala. In potem jih dovolijo totalno vse. S takim moškim ni lahko, verjemite. Pa otroci tu niso nič krivi.

Ker je napisala tako kot da jo motijo materialne dobrine, način vzgoje njun odnos na splošno....



pa saj, morda ima pa prav............ na žalost
Vsekakor dopuščam to možnost vendar potem spanje ni glavni problem, samo to sem želela povedat.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 16:39:45   
mika
Ampak do neke meje ki pa bi lahko bila vstop v šolo.. tu se morajo otroci nekako osamosvojiti in začeti skrbeti za svoje obveznosti in zase... pri tem mislim tudi na samostojno opravljanje osebne higiene, prehranjevanje in spanje?


Poleg tega nihče ni omenil telesnega razvoja otrok? Bodo torej očetje sedaj zavezniki ob nakupu prvega nedrčka in učili punčke nameščanja vložkov in tamponov?


kalipsa, verjetno nimaš otrok...nisem zasledila, da bi jih imela. Pri 10ih letih je našo skoraj vsak večer treba preganjat se turširat, ker se ''''danes'''' ne bi, pa tud spat ji ni za it. To so navade, ki se vcepljajo kar nekaj časa. Dveletnica bi čofotala do onemoglosti vsak večer, pa sama reče da bi šla spat. Potem se to naenkrat obrne. Različne faze so in otroci gredo različno skozi .
O razvoju si sama pisala Gre za razvoj in odraščanje 10 letnice v prvi vrsti in verjemeš ali ne, je hčerka o menstruaciji najprej začela spraševat moža in jo je poslal k meniuser posted image . Za zaupanje gre, brez sramu, ki so ga vcepljali prejšnjim generacijam. In če bo tvoj partner šel po nakup nederčka z njo, zakaj pa ne? Kaj pa tiste hčere, ki so brez mater? Smo imeli sosede, kjer je bil oče samohranilec s hčerko, brez drugih družinskih članov. Kdo, če ne oče, bi potvoje potem lahko svetoval tej punci?

< Sporočilo je popravil mika -- 8.1.2015 16:41:03 >

(odgovor članu Kalipsa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 16:47:23   
Kalipsa
Menim, da smo popolnoma zašli iz bistva vprašanja.

Zahvaljujem se za vsako napisano mnenje.

Lp.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?