|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet eno vprašanje za tiste, ki delate v vrtcih
24.5.2007 13:16:09   
viv_
Glede na to, da je zdaj aktualna tematika vpisov...

Mi smo zdaj pririnili na 1. čakalno mesto user posted image  Dejte mi povedat, a se že takoj v štartu popolnijo vsa mesta v skupinah, ali se pusti kakšno mesto rezerve do konca pritožbenega roka?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spet eno vprašanje za tiste, ki delate v ...
24.5.2007 13:18:10   
Anonimen
Kako viv, a niste vi že bili sprejeti?

Drugače pa bo gotovo kakšna mamica svojega otročka izpisala, tako kot sem jaz Tiborja, zaradi bolezni. Če ne prej, se bo takrat gotovo kaj sprostilo.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spet eno vprašanje za tiste, ki delate v ...
24.5.2007 13:19:27   
eva1
joj, vsi ste že dobili odgovote, mi pa še ne...a je to kej določeno do kdaj morajo sporočiti ali smo sprejeti al ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spet eno vprašanje za tiste, ki delate v ...
24.5.2007 13:22:14   
Naja31
Ne vem če je kje določeno, ampak naj bi do konca maja.
Saj je še čas.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spet eno vprašanje za tiste, ki delate v ...
24.5.2007 13:27:32   
viv_
Ja Spliš, sem bila 100%, glede na vse točke in to, zdej pa kar naenkrat ne... Smo bili 3. na listi in zdaj sem šla v akcijo v vrtec in na Upravo, kjer je ena gospa kar malo čudno pogledala, kako lahko, da ni sprejeta, glede na to, da je en otrok v tem vrtcu... Dala sem uradno pritožbo in zdaj dobimo prvo mesto, ki bo frej...

Držte pesti!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spet eno vprašanje za tiste, ki delate v ...
24.5.2007 13:29:34   
Anonimen
To je pa res čudno, ker vsaj v našem vtrcu, tako so mi rekli lani, največ točk prinese prav to, da je sorojenec že v tem vrtcu. A si pregledala rezultate, po številu točk?

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spet eno vprašanje za tiste, ki delate v ...
24.5.2007 14:09:00   
LUNA06
Ma sigurno se kdo izpiše ali pa je tako, kot je rekla Naja31, da so sprejeti v dva vrtca in bo treba enga zavrnit.Sigurno jedosti  takih, sej zato pa tud delajo čakalno vrsto.Če sem prav obveščena, pa se zapolnijo vsa mesta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spet eno vprašanje za tiste, ki delate v ...
24.5.2007 18:28:29   
Anonimen
Pri nas se septembra oblikujejo skupine, je pa res, da se ponavadi kak otrok ali 2 izpišeta...

(odgovor članu LUNA06)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spet eno vprašanje za tiste, ki delate v ...
24.5.2007 19:09:06   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

To je pa res čudno, ker vsaj v našem vtrcu, tako so mi rekli lani, največ točk prinese prav to, da je sorojenec že v tem vrtcu. A si pregledala rezultate, po številu točk?


Mi smo jih imeli 49, kar se mi zdi veliko. Kar bi bilo lahko več, bi bilo dodatnih 10 za samohranilstvo in 10 za bolezen v družini. Pa ne bojo mi rekli, da jih je toliko samohranilk in bolnih... Dones sem dobila tak občutek, kot da so se malo zmotili, ne vem no. Upam!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spet eno vprašanje za tiste, ki delate v ...
26.5.2007 21:51:37   
frutka_
Tamikaaa, spet bluziš. Septembra se v nobenem vrtcu ne oblikujejo skupine! Vpis v vrtec je bil aprila in zdaj meseca maja čakajo na potrditev skupin iz strani občine! Meseca junija je že prvo srečanje za starše novo-vpisanih otrok in avgusta še srečanje staršev, otrok in vzgojiteljic. September je mesec najbolj intenzivnega uvajanja!

Viv, upam da boš dobila čimprej mesto. Če se niso nikjer zakalkulirali potem bo mesto vaše ob prvem izpisu. Ne vem, kako to da nisi dobila mesta, glede na dejstvo da je tavečja že v tem vrtcu? Si se pozanimala o možnosti, da se dodatna skupinica razpiše?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spet eno vprašanje za tiste, ki delate v ...
26.5.2007 22:33:43   
Anonimen
frutka ti pa si grozno pametnauser posted image

Jaz sem mislila povedati, da uvajanje in s tem tudi oblikovanje skupin, ker se otroci začnejo privajati en na drugega in na vzg., poteka septembra...

Tak je vsaj pri nas, vrjetno nisem tak grozno glupa, da ne bi videla novih otrok septembra s svojimi starši, ali pač?user posted image

Aja, poleg tega v našem vrtcu izvejo komaj julija če so otroci sprejeti ali ne!!

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spet eno vprašanje za tiste, ki delate v ...
29.5.2007 10:09:54   
viv_
No, dobra novica user posted image  Torej, šla sem v akcijo, dala pritožbo in zdele me je gospa iz Uprave klicala, da smo dobili mesto! Da so ugotovili, da je to pa res mal prehudo, da bi dve vozila, vsako na svoj konec Kranja in so nekak pokombiniral... Jeeeeeeeeeeeeeeee... Tok sem vesela! user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spet eno vprašanje za tiste, ki delate v ...
29.5.2007 11:54:11   
Anonimen
FAjn Viv user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spet eno vprašanje za tiste, ki delate v ...
14.6.2007 20:46:53   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Tamikaaa, spet bluziš. Septembra se v nobenem vrtcu ne oblikujejo skupine! Vpis v vrtec je bil aprila in zdaj meseca maja čakajo na potrditev skupin iz strani občine! Meseca junija je že prvo srečanje za starše novo-vpisanih otrok in avgusta še srečanje staršev, otrok in vzgojiteljic. September je mesec najbolj intenzivnega uvajanja!

Viv, upam da boš dobila čimprej mesto. Če se niso nikjer zakalkulirali potem bo mesto vaše ob prvem izpisu. Ne vem, kako to da nisi dobila mesta, glede na dejstvo da je tavečja že v tem vrtcu? Si se pozanimala o možnosti, da se dodatna skupinica razpiše?

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?