|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet sesalec :)
9.10.2008 20:44:11   
malania
Spet jaz in spet 'težim' s sesalcem.
No, kot je videt ga še nisem nabavila user posted image
Zdaj pa gledam kakšnega bi kupila. Mora biti tak ročen, pokončen (da ga lahko pospravim kar za omaro-imamo prostorsko stisko namreč), mora imet kabel (ne baterijski), pa da je kolikor se da močen, zdaj pa sem v dilemi kaj je bolje ali da ima vrečko ali da ima zabojček za smeti ki ga sam prazniš user posted image

Gledala sem nekaj modelov. Pa če je kakšen lastnik/lastnica omenjenega bi bila zelo vesela če kaj pove ali je ok ali ni.
Miele Electronic 1400 ta ima vrečko 2,5 litra, 1400W
Electrolux zs204 energica ta ima zabojček 1,7 litra 1800W

Lahko mi predlagate še kakšen model čepoznate.

Hvala, hvala!

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spet sesalec :)
9.10.2008 20:49:53   
nynna
Oprosti ker smetim a lahko samo poveš kaj pomeni če je sesalec ciklonski. Tudi jaz se odločam za nakup in sem vedno bolj zmedena. Hvala

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spet sesalec :)
9.10.2008 20:57:46   
malania
Hmmm... tudi sama ne vem najbolje. Mislim pa, da so ciklonski samo tisti, ki nimajo vrečke. Kolikor sem prebrala naj bi ta ciklonski učinek ločeval prah od zraka. user posted image



_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
9.10.2008 22:37:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malania)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spet sesalec :)
10.10.2008 7:46:54   
aluš
mi imamo tega Elektroluxa in sm zlo zadovoljna. enostaven za praznenje in ciscenje (filter operes vsake toliko pod vodo) in zadovoljivo sesa tako po parketu kot po tepihu.


Jaz tudi smetim. Ker tudi rabim "orng" sesalec. Sem kupila tistega Bosch v Mercatorju na pike, pa pol k... ni vreden. Pa sploh ni bil pocen. ****ti.

Metulj333, a imaš ti ta sesalec samo za medtedensko sesanje na hitro, a je uporaben tudi za ala sobotna mal bolj temeljita čiščenja. Ker jaz imama še zmeraj tisti sistem: najprej posesam, nato z mokro cunjo pomijem. Imam pa cca 100 m2, laminat, parket, ploščice, tepihi.

< Sporočilo je popravil aluš -- 10.10.2008 7:47:40 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spet sesalec :)
10.10.2008 8:19:00   
punci
Jaz se tudi odločujem za nakup novega sesalnika in obvezno hočem met tega pokončnega, da ga lahko samo postavim za omaro in mi je vedno pri roki. Se mi pa tale zdi kar dober http://www.mimovrste.com/artikel/3320035925/sesalnik-hoover-s-585-acenta . Ker zdaj imam od gorenja enega pa ga imam v shrambi pospravljenega v škatli in me mine že ko ga moram za vsako dat ven iz škatle, sestavit in vlečit potleh, ker je kar težek. Tak da obvezno metla-sesalec zame. user posted image

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spet sesalec :)
10.10.2008 8:22:19   
Šaki
evo mene je prepričala brisačkarca s svojim:user posted image
http://www.ringaraja.net/forum/Kateri_sesalec%3F/m_3236694/tm.htm

in mislm da ga bom res kupila ...nekoč..user posted image

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spet sesalec :)
10.10.2008 8:23:50   
Dr. House
Vrži ven tepihe in ne nucaš sesalca. Problem rešen. 

_____________________________

Nisem ptič, pa vseeno serjem ljudem po glavi.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spet sesalec :)
10.10.2008 8:39:28   
orhideja75
vorwerk je zame zakon. smo ga imeli že prej, zdej imamo pa že nov model in je zame to eden boljših sesalcev.

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spet sesalec :)
10.10.2008 8:47:22   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

vorwerk je zame zakon. smo ga imeli že prej, zdej imamo pa že nov model in je zame to eden boljših sesalcev.


ja sj vem jz to.samo meni je pa cena draga.no če bi imel adenar ga grem kuj kupit.ker je mene tud že prepričal.
sm z njim sesala že sicer z zeloooo starim pa dela kot nov.user posted image

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spet sesalec :)
10.10.2008 9:03:45   
malania
IZVIRNO SPOROČILO: Dr. House

Vrži ven tepihe in ne nucaš sesalca. Problem rešen. 


Nimava tepihov, živiva pa v enosobnem stanovanju in je ta ''prah'' + kakšen las zelo nadležen. Z metlo pa ne opraviš najbolje. Po tleh imava pa laminat.

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Dr. House)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spet sesalec :)
10.10.2008 9:04:54   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

vorwerk je zame zakon. smo ga imeli že prej, zdej imamo pa že nov model in je zame to eden boljših sesalcev.


ja sj vem jz to.samo meni je pa cena draga.no če bi imel adenar ga grem kuj kupit.ker je mene tud že prepričal.
sm z njim sesala že sicer z zeloooo starim pa dela kot nov.user posted image

baje zdej dajejo tudi na obroke. pozanimaj se. če se ne motim celo na 10 obrokov. ti ne bo žal, če ga boš kupila.


< Sporočilo je popravil orhideja75 -- 10.10.2008 9:05:20 >


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spet sesalec :)
10.10.2008 9:06:00   
malania
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

vorwerk je zame zakon. smo ga imeli že prej, zdej imamo pa že nov model in je zame to eden boljših sesalcev.


Pri nas doma imamo tudi Vorwerka (ufa... že pošteno je star user posted image ) in je dober! Glede na ceno pa bi rada kupila nekaj cenejšega okoli 100€ ali malo več.

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spet sesalec :)
10.10.2008 9:16:39   
zmajči25
Evo, tudi jaz kot brisačkarca in bad girl priporočam Philipsovega. Jaz imam podoben model kot je zgoraj na linku samo je rdeče barve in nima daljinskega upravljanja nastavitve jakosti sesanja, v ostalem pa je identičen. Je pa (bil) v akciji v Mercurju ali Mercatorju za 150 EUR (jaz sem svojega cca. 1 leto nazaj plačala 200 EUR). Tako, da če imaš možnost, si ga kupi, ker sesa res fenomenalno user posted image , pa tudi lahek in okreten je, primeren tako za "brzinsko" čiščenje kot tudi za generalke po stanovanju (imaš zraven en kup nastavkov). Imam pa tudi vodnega od Batagelja (Igea) in odkar sem Philipsa kupila, ga še nisem prižgala in se mi praši v kleti.
Tudi mama si je kupila identičnega in je ful zadovoljna!

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spet sesalec :)
10.10.2008 9:20:00   
malania
IZVIRNO SPOROČILO: zmajči25

Evo, tudi jaz kot brisačkarca in bad girl priporočam Philipsovega. Jaz imam podoben model kot je zgoraj na linku samo je rdeče barve in nima daljinskega upravljanja nastavitve jakosti sesanja, v ostalem pa je identičen. Je pa (bil) v akciji v Mercurju ali Mercatorju za 150 EUR (jaz sem svojega cca. 1 leto nazaj plačala 200 EUR). Tako, da če imaš možnost, si ga kupi, ker sesa res fenomenalno user posted image , pa tudi lahek in okreten je, primeren tako za "brzinsko" čiščenje kot tudi za generalke po stanovanju (imaš zraven en kup nastavkov). Imam pa tudi vodnega od Batagelja (Igea) in odkar sem Philipsa kupila, ga še nisem prižgala in se mi praši v kleti.
Tudi mama si je kupila identičnega in je ful zadovoljna!


Ja, sem gledala tudi tisti model. Glavni problem pa je, da ga nimam kam pospraviti, ker nimava prostora user posted image
Ta ročni pokončen pa bi mi ravno prav šel ob omaro kjer je večja odprtina (notri imava tudi smučke), je pa fajn skrito za vrati, da se ne vidi.


_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
10.10.2008 9:38:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
10.10.2008 9:40:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dr. House)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spet sesalec :)
10.10.2008 10:17:18   
MLIN
Jaz bi pa samo povedala, da imam Bosch-evega iz Mercatorja za pike in tudi nisem bila zadovoljna. Sem ga že po dveh mesecih nesla na servis, da ne sesa dobro - sem pa uporabljala posodo za spraznit. Na servisu mi je svetoval naj raje kupujem vrečke in od takrat naprej sem super zadovoljna in res dobro  posesa.

LP, Mojca

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Spet sesalec :)
10.10.2008 12:06:12   
zmajči25
A ja še to, tudi meni so rekli, da so sesalci, ki uporabljajo vrečke, praviloma močnejši od tistih, ki imajo samo posodo za praznit. Razloga ne vem user posted image  Ker je  meni pri nakupu bila odločilna sesalna moč, sem se definitivno odločila za sesalec z vrečkami. Mi smo tudi doma alergični na hišni prah, cvetni prah,... pa uporabljamo vrečke S-bag anitallergic in so res zakon! Vrečka je taka ful debela, ne vem kaj za en material je to, ko pa jo odrabiš pa ima eno tako zaporo za luknjo, ki prepreči, da bi ti prah, ko jo vržeš v smeti, uhajal ven. Res dobra pogruntavščina user posted image !

(odgovor članu MLIN)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Spet sesalec :)
28.10.2008 16:53:16   
malania
Spet jaz user posted image
No, kupila sem Electrolux ZS202 (sicer v tujini, Slo. ga ne uvažauser posted image ).
No, nisem ga še na veliko uporabljala user posted image , sem pa zadovoljna z nakupom. Za 120€ sem dobila 3 nastavke za po tleh, cev in neke majhne dodatke za sesat. Močen je pa 1800 in na vrečke.

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?