|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spletna trgovina SB POCENI
18.2.2013 13:33:23   
Niky1986
Pozdravljene punce!
Nikjer ne zasledim ničesar o vozičkih iz spletne trgovine SB POCENI. Najbolj me zanimajo vozički TUTEK in DORJAN, so zelo ugodni in tudi lepi videti, ne poznam pa nikogar ki bi kaj vedel o njih...
Meni je najbolj všeč ta: http://www.sb-poceni.si/podrobno/danny_sport_5_2013/197/
Ima katera izkušnje z njimi? Šla jih bom gledat v Mursko Soboto, ampak resnično mi pride vsaki podatek prav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spletna trgovina SB POCENI
19.2.2013 18:00:49   
somic
tudi meni so všeč. videti so kompaktni in stabilni, kako pa je v resnici pa ne vem...

sem pa jih tudi jaz iskala drugje na spletu, pa tudi nisem našla nič. se pa priporočam za kakšno informacijo po tem ko si jih boš v živo ogledala, ker mene tudi najbolj zanima ravno ta model user posted image

žal pa nisem na tem da bi voziček rabila, ampak je dobro vedeti in biti pripravljen


_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Niky1986)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spletna trgovina SB POCENI
3.4.2013 22:05:56   
ursika_ursi
Hej bejbeuser posted image

No, midva sva šla k njim domov pogledat te vozičke in sva enega tudi naročila, ker so res super- lahki, fajn za sestavit, pralno blago in lahko odstranljivo itd. Vzela sva pa Dorjan, ker ima največjo košaro od vseh. Po 2 tednih me gospa že kliče, da so vozički prispeli in že komaj čakam da greva po njegauser posted image
Aja, vzela pa sva točno tega Danny Sport line 5user posted image

< Sporočilo je popravil ursika_ursi -- 3.4.2013 22:06:55 >

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spletna trgovina SB POCENI
4.4.2013 9:32:10   
manibo
Lepi in poceni so res, lahko pa niso. športni del 15kg, s košarko 15kg?! To ne moreš nesti sam, plus otroka, ki je v njem cca +3kg kot novorojenčka in potem do 3. ali 4. leta je to kar težko. V kolikor si v hiši, bloku kjer je prostor za vozičke in je varen ja. V kolikor pa imaste stopnice, brez dvigala, pa ni šanse!

Kaj če imaš CR?! Kako greš sam na sprehod sam. Prvih 6 tednov je že pri normalnem porodu odsvetovano dvigovat težke stvari...da se maternica ne povesi! In nosit 18kg ni lahko, plus še kakšen nakup. Sama imam Jane voziček s težko 8kg in do prvega dvigala 8 stopnic... sem imela lepe mišice ;)user posted image .

(odgovor članu ursika_ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spletna trgovina SB POCENI
4.4.2013 17:15:26   
ursika_ursi
S košaro vred ima 12kg, smo ga lastnoročno tehtali in ne, ni težek za prenašat in rihtat. Ga ima ene par kolegic, ki imajo po 2 otroka pa čist komot rihtajo voziček + drugega otročka.
Vsakomur svojeuser posted image

(odgovor članu manibo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spletna trgovina SB POCENI
10.6.2013 21:37:32   
petrcaaa
hm...dobro vedeti

(odgovor članu ursika_ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spletna trgovina SB POCENI
1.12.2013 20:31:40   
Bikicaa

IZVIRNO SPOROČILO: ursika_ursi

Hej bejbeuser posted image

No, midva sva šla k njim domov pogledat te vozičke in sva enega tudi naročila, ker so res super- lahki, fajn za sestavit, pralno blago in lahko odstranljivo itd. Vzela sva pa Dorjan, ker ima največjo košaro od vseh. Po 2 tednih me gospa že kliče, da so vozički prispeli in že komaj čakam da greva po njegauser posted image
Aja, vzela pa sva točno tega Danny Sport line 5user posted image


ursika_ursi kako ste zadovoljni z vozickom?

(odgovor članu ursika_ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?