|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sprejemi & zavrnitve podatki
28.5.2008 7:45:49   
zaspanko
Živjo!

zanima me statistika sprejemov in zavrnitev v vrtec po občinah, prvenstveno Ljubljana in okolica (Kamnik, Mengeš, Domžale, Litija, Medvode, Log, Logatec, Ivančna ....), pa tudi druge občine.
Zato vas lepo prosim za podatke:

a) Občina,
b) število vlog za sprejem,
c) število sprejetih,
d) število zavrnjenih (=vloga-sprejeti)
e) ali je občina sprejela kak ukrep reševanja prostorske problematike - kakšen?

Zbrane podatke in pregled po občinah bom dal na razpolago vsem na forumu!!

Tnx vnaprej

Zaspanko
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sprejemi & zavrnitve podatki
28.5.2008 8:08:39   
Naja31
Od kje pa mi to lahko vemo?
Jaz za Lj pojma nimam.

(odgovor članu zaspanko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
28.5.2008 8:14:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sprejemi & zavrnitve podatki
28.5.2008 8:30:48   
zaspanko
Ajej

a res ni razumljivo napisan? Dobili smo odločbe iz vrtec in na njih jasno piše, koliko vlog/sprejetih in koliko zavrnitev.

Prihajamo iz različnih občin in če vsak/a napiše s svoje odločbe za svojo občino podatke bomo imeli že lep pregled stanja.

Za LJ pa seveda po vrtcih!

LPZ

< Sporočilo je popravil zaspanko -- 28.5.2008 8:41:46 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sprejemi & zavrnitve podatki
28.5.2008 8:50:48   
ursa1981
a) Ljubljana, Vrtec Jarše 
b) 229
c) 72
d) 157
e) za enkrat še nič novega na tem področju - sem pa dobila odgovor Varuhinje za človekove pravice, ki se je pozanimala na MOLU, kjer so rekli, da se vse ne da čez dan rešit, da delajo na tem in naj bi bilo v kratkem 100 novih mest v že obstoječih vrtcih in 140 mest po vrtcih, ki so delovali včasih in so zdaj zaprti oz. je v njih kaj drugega. Še vedno pa bo več kot 100 Ljubljanskih otrok ostalo brez vrtca.

LP

URŠA

(odgovor članu zaspanko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sprejemi & zavrnitve podatki
28.5.2008 8:59:27   
zaspanko
Urša hvala za podatke za Jarše.!

Lj za skoraj vse vrtce na dan 12.5. 08  ŽE imam (razen Jelka in Kolezija)!

Obljubljanske občine pa še vedno vabljene!

Objavim podatke tokom današnjega dne!

LPZ


< Sporočilo je popravil zaspanko -- 28.5.2008 9:04:54 >

(odgovor članu zaspanko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sprejemi & zavrnitve podatki
28.5.2008 9:04:37   
emaa
Domžale: Vrtec Urša 396 vlog,
sprejetih 102,
zavrnjenih 294, 75% otrok ni dobilo mesta,
kaj se dela, nič
žalostno

(odgovor članu zaspanko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sprejemi & zavrnitve podatki
28.5.2008 9:46:41   
*maja
a) Log-Dragomer
b) 101
c) 14
d) 87
e) bojda se dogovarjajo za montažni  prizidek k vrtcu, ki naj bi bil končan do septembra, vendar bo kljub temu več kot polovica ostala brez vrtca user posted image  .

(odgovor članu zaspanko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sprejemi & zavrnitve podatki
28.5.2008 12:23:54   
Anonimen
Zavrnili so nas v vseh 6-ih vrtcev kamor smo prošnjo poslali, moj sin je pa letnik 2007. V vrtcu Dolsko v naši občini Dol pri Ljubljanismo na 27. mestu, v Vrtcu Črnuče na 60. mestu v čakalni vrsti, v Vrtcu Najdihojca na 170. mestu (na odločbi piše, da je bilo oddanih 351 vlog, prostih mest pa 109 za 1. starostno obdobje in 6 mest za otroke s posebnimi potrebami), v Vrtcu Miškolin smo na 139. mestu (na odločbi piše, da je bilo prejetih vlog 181, prostih mest pa 65), v Vrtcu Mojca smo na 129. mestu (v odločbi piše, da je bilo oddanih 392 vlog, za letnik 2008 - 41 vlog, prostih mest je 12, za letnik 2007 - 244 vlog, prostih mest je 80, za letnik 2006 pa 107 vlog, prostih mest je 38), v vrtcu Hansa Christiana Andersena smo na 88. mestu (na odločbi piše, da je bilo 154. prejetih vlog, prostih mest pa je 41).

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sprejemi & zavrnitve podatki
28.5.2008 12:26:58   
sazi
mene so iz Trzina obvestili samo, da sinko ni sprejet - nobene uvrstitve na čakalno listo in nobenega podatka o številu sprejemov, prijav in zavrnitev.
Ima pa veliko vrtcev te podatke na svojih spletnih straneh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sprejemi & zavrnitve podatki
28.5.2008 13:35:14   
Anonimen
Aja, zaspanko, sem hotela vprašat zakaj pa rabiš te podatke tko zase, da vidiš koliko je v bistvu nesprejetih otrok in povpraševanja po vrtcih ali za kakšen medij?


(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sprejemi & zavrnitve podatki
28.5.2008 14:07:43   
zaspanko
Ima pa veliko vrtcev te podatke na svojih spletnih straneh.



Živjo!

podatke zbiram izključno za nas forumovce, če bo kak medij zanimalo pa dobi. Zanima me % zavrnjenih otrok in primerjava s % zavrnjenih v naši občini.
številke so seveda huuddeeeee in po svoje blazne, je pa res dvoje:

- da se nobena juha ne poje tako vroča kot se skuha. To v primeru vrtcev še posebej drži, ker bo veliko odpovedi zaradi prijav na več vrtcev,

- da pa je politika letos vseeno skuhala vročo juho (po nepotrebenem), ko je v vprašanje vrtcev kot slon med porcelan stopila vlada, vojska in kot protiodgovor MOL. Skratka politika je že tako vsi vemo kaj, ko pa se gredo kar se gredo na hrbtih malčkov so pa že zeloo neokusni.

Podatke bom objavil ASAP in hvala vsem za odgovore, za kako občino pri Ljubljani mi pa še vedno pride prav!

lpZ


P.s.: zanimivi so tudi pristopi posameznega vrtca/občine k reševanju prostorske stiske in razlika med vrtci pri objavi prioritetnih list. Od tega, da očitno nekje sploh ne obveščajo o vrstnem redu, do tega, da NAJ bi bili nekje podatki objavljeni kar na internetu.




< Sporočilo je popravil zaspanko -- 28.5.2008 14:11:10 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sprejemi & zavrnitve podatki
28.5.2008 22:10:37   
kety99
Občina Vrhnika
Število vlog za sprejem: 270
Sprejetih: 110
Zavrnjenih: 160
Zaenkrat še nič ne delajo!

(odgovor članu zaspanko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sprejemi & zavrnitve podatki
29.5.2008 0:31:46   
pot
a) Občina Mengeš,
b) število vlog za sprejem: 162, obravnavali so jih 140,
c) število sprejetih: 70,
d) število zavrnjenih: 70 oz. otroke iz drugih občin sploh niso upoštevali, zato je zavrnjenih le 28 otrok iz Mengša.
e) ali je občina sprejela kak ukrep reševanja prostorske problematike - kakšen? Menda so že lani iskali prostor, vendar primeren prostor, ki bi zadostoval vsem kriterijem, ne obstaja. Piše pa spodaj v zadnjem odstavku članka, da so se o tem pogovarjali. user posted image

Podrobnosti na strani 21:
klikni na ikono tekoče štev. Maj.pdf





(odgovor članu kety99)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sprejemi & zavrnitve podatki
29.5.2008 20:23:22   
nanka
 
a) Občina: Ivančna Gorica ( Višnja Gora)
b) število vlog za sprejem: 379 (28)
c) število sprejetih:136 (6)
d) število zavrnjenih 243 ( 22)
e) ali je občina sprejela kak ukrep reševanja prostorske problematike - kakšen? Nič, drugo leto gradnja novega vrtca, ki bo nadomestil že obstoječega.


a) Občina : Grosuplje
b) število vlog za sprejem:406
c) število sprejetih: 145
d) število zavrnjenih: 261
e) ali je občina sprejela kak ukrep reševanja prostorske problematike - kakšen?Ne

(odgovor članu zaspanko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sprejemi & zavrnitve podatki
29.5.2008 20:35:19   
Paštetka
ja rezultati so res grozni, čeprav ne bodo dali točnega rezultata,saj kot zgoraj pravi ena,, je veliko staršev dalo prošnje v več vrtcev.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sprejemi & zavrnitve podatki
29.5.2008 20:44:05   
bobek05
Kot kaže pri nas zaenkrat še nič ne bo zavrnjenih, je pa zelo zelo na knap. Bom pa po moje še pred novim šolskim letom premikala gore in ko tudi teh več ne bom mogla premikat, bom staršem samo še žalostno odkimavala... user posted image




_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sprejemi & zavrnitve podatki
29.5.2008 21:44:17   
dolenjka
Občina: Ivančna Gorica
b) število vlog za sprejem v jasli : 101
c) število sprejetih: 13
d) število zavrnjenih 88
e) Drugo leto gradnja novega vrtca, ki bo nadomestil že obstoječega, ki ima prostore vsepovsod, med drugim tudi v drugem delu zdravstvenega doma?? (vhod ločen in z druge strani, pa vseeno) user posted image  user posted image  user posted image



_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?