|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
20.5.2008 15:38:16   
bobek05
Zanima me iz gole radovednosti, ker sem brala Jankovičevo izjavo, da so ljubljanski vrtci (še vedno) med cenejšimi v Sloveniji oz. so drugod po Slo veliko dražji...

Torej kaj je pri vas max. za 1. in/ali 2. starostno obdobje???


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
20.5.2008 16:01:07   
Lunc_a
okrog 416

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
20.5.2008 16:03:10   
Naja31
440 za 1. starostno k.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
20.5.2008 16:04:49   
emaa
Če bomo sprejeti I starostno obdobje 422,2€
                           II starostno obdobje  319,55€ družinsko varstvo pa 430€

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
20.5.2008 19:53:58   
karamela
za jasli 474,00
za starejšega 335,00

Ljubljana

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
20.5.2008 20:18:53   
ninocka
474 EUR (I starostno), Ljubljana

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
20.5.2008 22:24:12   
bobek05
Punce, ko vas berem me direkt stisne.... O kakšnih nižjih cenah je potem Jankovič govoril user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil bobek05 -- 20.5.2008 22:31:44 >


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
21.5.2008 11:04:37   
Nika v službi
Ja, 474€ je polna, ekonomska cena vrtca v Ljubljani, pri čemer v MOL plačaš max. 80% polne cene, torej 379,20€. To je maksimum, če padeš v 8. razred in imaš otroka v I. starostnem obdobju.

Tule si lahko preberete uradno razlago.


(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
21.5.2008 11:20:59   
emaa
Nika saj je pri nas isto, največ 80% cene plačaš, pa pravi, da iz Domžal vozimo v LJ, ker je LJ cenejša, ni res, v osnovi je dražja, pa še 20% nam na ceno nabije, ker nismo iz Lj občine. 

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
21.5.2008 13:11:27   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: emamair

Nika saj je pri nas isto, največ 80% cene plačaš, pa pravi, da iz Domžal vozimo v LJ, ker je LJ cenejša, ni res, v osnovi je dražja, pa še 20% nam na ceno nabije, ker nismo iz Lj občine. 

V Ljubljani potem poleg teh 20% občina še dodatno subvencionira za svoje občane, tako da je res ceneje:
 
Starši od zgoraj navedene cene plačajo največ 80% ekonomske cene vrtca, 20% krije občina stalnega bivališča. Mestna občina Ljubljana pa omogoča, za vlagatelje s stalnim bivališčem v MOL, še dodatno znižanje plačila: za prvo starostno obdobje in razvojni oddelek 22% in za drugo starostno obdobje in kombiniran oddelek 15%

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
21.5.2008 14:00:31   
karmy
za drugo starostno obdobje, vsaj nazadnje ko sem pogledala je bilo približno 350€

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
21.5.2008 14:09:22   
benika
Cca. 350 € za 1. starostno obdobje v KR.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
21.5.2008 15:27:36   
Vilma
Postojna, prvo starostno obdobje, polna cena 397 eur.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
21.5.2008 16:46:59   
neisha80
Sl.Bistrica,prvo starostno obdobje,polna cena 354,70 e.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
21.5.2008 20:35:06   
frutka_
Najdražji vrtci so na obali, če se ne motim. Mislim, da je bila skoraj enkrat višja od naše v MB.user posted image  

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
21.5.2008 20:36:31   
frutka_
Aja, še kot zanimivost. Recimo ptujski vrtci, ki imajo certifikat kakvostiuser posted image  nimajo niti enega starša v CELI občini, ki bi plačal polno ceno!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
22.5.2008 22:04:53   
jagoga
celodnevno varstvo  1 - 3 leta starosti - 448 €
celodnevno varstvo  3 - 6 leta starosti - 316 €

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
24.5.2008 20:08:47   
Antigona
Najvišje plačilo v našem vrtcu (Vrhnika) je 80 % polne cene in sicer 1. starostno obdobje 347,27 eur in drugo starostno obdobje 267,44 eur. Polna cena, ki je dejansko ne plača nihče pa sta 434,09 in 334,30 eur.

Me pa zanima če slučajno katera ve kako je z novim zakonom. Z septembrom imam namreč oba čmrlja v vrtcu. Starejši bo v drugi straostni skupini, mlajši seveda v jaslioh. Katero ceno bom plačevala. Jasli ali 2. starostno skupino.
Glede na to da je bilo govora o tem da je drugi zastonj bi morala u bistvu plačevati za starejšega???

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
24.5.2008 20:37:39   
karmy
IZVIRNO SPOROČILO: jagoga

celodnevno varstvo  1 - 3 leta starosti - 448 €
celodnevno varstvo  3 - 6 leta starosti - 316 €



celodnevno varstvo pomeni od takrat ko se vrtec odpre pa do takrat ko se zapre..nea gre tako. 8 urno varstvo pa res


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
26.5.2008 10:47:35   
jagoga
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

IZVIRNO SPOROČILO: jagoga

celodnevno varstvo  1 - 3 leta starosti - 448 €
celodnevno varstvo  3 - 6 leta starosti - 316 €



celodnevno varstvo pomeni od takrat ko se vrtec odpre pa do takrat ko se zapre..nea gre tako. 8 urno varstvo pa res



celodnevno varstvo pomeni maksimalno 9 ur. Pri nas ne more noben otrok, biti v vrtcu več kot 9 ur, kar pomeni, če otroka pripelješ v vrtec ob 6:00 (takrat ko se dejansko tudi odpre), ga moraš odpeljati najkasneje ob 15:00, pa čeprav vrtec deluje do 16:30. Če je v vrtcu več kot 9 ur plačaš dodatno uro 20€.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
29.5.2008 20:53:06   
bobek05
IZVIRNO SPOROČILO: Antigona

Najvišje plačilo v našem vrtcu (Vrhnika) je 80 % polne cene in sicer 1. starostno obdobje 347,27 eur in drugo starostno obdobje 267,44 eur. Polna cena, ki je dejansko ne plača nihče pa sta 434,09 in 334,30 eur.

Me pa zanima če slučajno katera ve kako je z novim zakonom. Z septembrom imam namreč oba čmrlja v vrtcu. Starejši bo v drugi straostni skupini, mlajši seveda v jaslioh. Katero ceno bom plačevala. Jasli ali 2. starostno skupino.
Glede na to da je bilo govora o tem da je drugi zastonj bi morala u bistvu plačevati za starejšega???


S., to bi me lahko vprašala tudi na ZS ali si pozabila kje delam?! user posted image Plačala boš samo za starejšega čmrlja, za mlajšega pa NIČ.

P.S.: Ne pozabi, da z vstopom v 2. starostno sk. padete v en razred nižje kot si sedaj...


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
29.5.2008 22:21:47   
Antigona
IZVIRNO SPOROČILO: bobek05

IZVIRNO SPOROČILO: Antigona

Najvišje plačilo v našem vrtcu (Vrhnika) je 80 % polne cene in sicer 1. starostno obdobje 347,27 eur in drugo starostno obdobje 267,44 eur. Polna cena, ki je dejansko ne plača nihče pa sta 434,09 in 334,30 eur.

Me pa zanima če slučajno katera ve kako je z novim zakonom. Z septembrom imam namreč oba čmrlja v vrtcu. Starejši bo v drugi straostni skupini, mlajši seveda v jaslioh. Katero ceno bom plačevala. Jasli ali 2. starostno skupino.
Glede na to da je bilo govora o tem da je drugi zastonj bi morala u bistvu plačevati za starejšega???


S., to bi me lahko vprašala tudi na ZS ali si pozabila kje delam?! user posted image Plačala boš samo za starejšega čmrlja, za mlajšega pa NIČ.

P.S.: Ne pozabi, da z vstopom v 2. starostno sk. padete v en razred nižje kot si sedaj...



Sem pozabla da lahko vprašam tebe user posted image ...
Kako to misliš da pademo en razred nižje? Pri nas so določene cene za 1.star. skupino in 2. starostno skupino posebej? Zdaj palčujemo 50%, a pol naj bi pa 40% al kako?

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
30.5.2008 0:15:40   
urška
polna cena v mojem vrtcu je 303€ za starostno obdobje 3-6 let.

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kakšna je polna cena v vašem vrtcu?
30.5.2008 14:04:46   
bobek05
IZVIRNO SPOROČILO: Antigona

IZVIRNO SPOROČILO: bobek05

IZVIRNO SPOROČILO: Antigona

Najvišje plačilo v našem vrtcu (Vrhnika) je 80 % polne cene in sicer 1. starostno obdobje 347,27 eur in drugo starostno obdobje 267,44 eur. Polna cena, ki je dejansko ne plača nihče pa sta 434,09 in 334,30 eur.

Me pa zanima če slučajno katera ve kako je z novim zakonom. Z septembrom imam namreč oba čmrlja v vrtcu. Starejši bo v drugi straostni skupini, mlajši seveda v jaslioh. Katero ceno bom plačevala. Jasli ali 2. starostno skupino.
Glede na to da je bilo govora o tem da je drugi zastonj bi morala u bistvu plačevati za starejšega???


S., to bi me lahko vprašala tudi na ZS ali si pozabila kje delam?! user posted image Plačala boš samo za starejšega čmrlja, za mlajšega pa NIČ.

P.S.: Ne pozabi, da z vstopom v 2. starostno sk. padete v en razred nižje kot si sedaj...



Sem pozabla da lahko vprašam tebe user posted image ...
Kako to misliš da pademo en razred nižje? Pri nas so določene cene za 1.star. skupino in 2. starostno skupino posebej? Zdaj palčujemo 50%, a pol naj bi pa 40% al kako?


Sem ti poslala ZS.


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?