|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spremenjen RR???
9.12.2007 11:35:36   
Pia73
Pozdravljeni,

Na hitro sem preletela naslove na prvi strani na tem portalu in nisem zasledila, da bi bilo govora o tem. Že nekaj dni je spremenjena prva stran, ko prideš na RR. Meni je to zelo moteče in še manj pregledno kot prej,... Zakaj pa ste to spremenili?

Jaz sem res tradicionalist po duši ampak tole spreminjanje kar naprej me pa res blazno moti,.... , sploh zato, ker v njem ne vidim potrebe še manj pa kake koristi. Res ni pregledno še za nas, ki vemo kaj iščemo kaj še le za tiste, ki se prvič znajdejo tu,...

Če boste spet prizadeti nad kritiko me zbrišite in me ne rabite utrujat z zs,.... Saj sicer pa ste OK.

_____________________________

Ja, ja,...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spremenjen RR???
9.12.2007 11:39:21   
Udb
Men se ne zdi nič spremenjen.user posted image

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spremenjen RR???
9.12.2007 11:49:19   
Anonimen
Meni se zdi tudi nepregledno, a čez čas se navadiš.. 

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spremenjen RR???
9.12.2007 11:51:55   
Kalina
Hm, kdaj bo pa zimska preobleka?

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spremenjen RR???
9.12.2007 11:58:56   
lelaval
Meni se je tudi zdelo čudno, a sem se že navadila. Pogrešam pa ZIMSKI ČAR. No, kdaj bjo bolj zimske barve?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spremenjen RR???
9.12.2007 13:35:04   
Naja30
Na vse se človek navadi.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spremenjen RR???
9.12.2007 14:15:28   
Jerneja_
Nova podoba je prisotna že več, kot teden dni, zadnje s foruma je narjeno s povezavo, da ste hitreje na aktualni temi.

Zimske barve pa pridejo prej, kot prve snežinke user posted image !

LP

Jerneja RR

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?