|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sušilec-program proti mečkanju?
21.2.2008 8:30:05   
pika_b
Koliko je upraben ta program, tiste ki ga imate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sušilec-program proti mečkanju?
21.2.2008 13:08:56   
honey
Jaz imam program za ohranjanje temperature - mislim pa, da se mu reče tudi program proti mečkanju. Ampak ne vem, če imam perilo zelo zmečkano, ga raje dam v sušilca za 30 min, ker se mi zdi, da samo na programu za ohranjanje temperature ni velikega učinka. Res pa je, da večinoma poberem perilo takoj po končanem sušenje iz stroja in ga enostavno zložim. Tako, da sploh ni zmečkano.

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sušilec-program proti mečkanju?
21.2.2008 13:37:24   
gaja29
Moj sušilec po končanem pranju še 2 uri rahlja perilo. Če poberem perilo ven prej ali pa po končanem sušenju je perilo lepo. Če pa pozabim in ga poberem ven čez par ur, pa se perilo zmečka.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sušilec-program proti mečkanju?
21.2.2008 20:45:43   
mojsoncek
Ce poberes perilo iz susilca takoj, ko je konec programa, ga samo se zlozis, pa ne bo nic zmeckano. Tezko recem ali se splaca ali ne...

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu gaja29)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sušilec-program proti mečkanju?
21.2.2008 20:47:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gaja29

Moj sušilec po končanem pranju še 2 uri rahlja perilo. Če poberem perilo ven prej ali pa po končanem sušenju je perilo lepo. Če pa pozabim in ga poberem ven čez par ur, pa se perilo zmečka.


Enako. Sam jaz ga poberem takoj ven.

(odgovor članu gaja29)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sušilec-program proti mečkanju?
21.2.2008 20:49:05   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: gaja29

Moj sušilec po končanem pranju še 2 uri rahlja perilo. Če poberem perilo ven prej ali pa po končanem sušenju je perilo lepo. Če pa pozabim in ga poberem ven čez par ur, pa se perilo zmečka.


Enako. Če ga poberem ven takoj, ničesar ne likam, je vse tipitop zlikano, če pa pozabim, me pa še likanje čaka.

(odgovor članu gaja29)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?