|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Subvencije stanovanjskega sklada 2010
21.4.2010 10:39:14   
guppy
Da ne pozabimo ...
Sklad načrtuje objavo javnega poziva za dodelitev subvencij za leto 2010 predvidoma 30. aprila 2010.

Vir: stanovanjskisklad-rs.si


Predlagam, da se tu obveščamo, ko bo kaj novega.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
21.4.2010 10:57:58   
silvy
Ni še nič objavljeno. Zdaj sem gledala.

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
21.4.2010 14:50:04   
J.L.
velja tudi za najemniška stanovanja?

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
21.4.2010 15:23:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
21.4.2010 18:45:08   
2.2.
če smo dali že lani vlogo in tudi lani dobili potem letos moramo ponovno dat kakšno vlogo ali ni potrebno nič?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
21.4.2010 19:44:22   
guppy
Mi smo morali vsako leto obnavljati vlogo. Sicer z manj dokazili kot prvič, a vseeno.

Počakajmo na besedilo javnega poziva, pa bomo videli kdo so upravičenci za subvencije.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
21.4.2010 21:36:28   
ribica.
vlogo moraš vsako leto obnovit, ampak je to občutno manj dela kot prvič, ker že imajo vse potrebno podatke.

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
23.4.2010 12:34:14   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

Da ne pozabimo ...
Sklad načrtuje objavo javnega poziva za dodelitev subvencij za leto 2010 predvidoma 30. aprila 2010.

Vir: stanovanjskisklad-rs.si


Predlagam, da se tu obveščamo, ko bo kaj novega.






A govorimo to o subvenciji za nakup stanovanja? Za mlade družine?

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
30.4.2010 7:27:18   
Tinky
evo jo

http://www.stanovanjskisklad-rs.si/si/610/subvencije/javni-poziv.html

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
30.4.2010 8:10:49   
Anonimen
Tinky hvala.
Men pa ni čist jasn tole o kvadraturi? Mi mamo hišo, okol 100 kvadratnih m, smo pa 4 članska družina. A to pomeni da nam ne pripada subvencijauser posted image

(odgovor članu Tinky)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
30.4.2010 13:49:20   
Casiopea
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Tinky hvala.
Men pa ni čist jasn tole o kvadraturi? Mi mamo hišo, okol 100 kvadratnih m, smo pa 4 članska družina. A to pomeni da nam ne pripada subvencijauser posted image


To tudi mene zanima. Mi smo trije v 74 kvadratih. Vse bolj upam, da se kvadratura nanaša le na najemniška stanovanja. Ali katera kaj ve o tem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
30.4.2010 13:53:37   
Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: Casiopea

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Tinky hvala.
Men pa ni čist jasn tole o kvadraturi? Mi mamo hišo, okol 100 kvadratnih m, smo pa 4 članska družina. A to pomeni da nam ne pripada subvencijauser posted image


To tudi mene zanima. Mi smo trije v 74 kvadratih. Vse bolj upam, da se kvadratura nanaša le na najemniška stanovanja. Ali katera kaj ve o tem?


Mi smo trije v 99,8 m2, pa smo lani dobili subvencijo.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Casiopea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
30.4.2010 20:23:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky


IZVIRNO SPOROČILO: Casiopea

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Tinky hvala.
Men pa ni čist jasn tole o kvadraturi? Mi mamo hišo, okol 100 kvadratnih m, smo pa 4 članska družina. A to pomeni da nam ne pripada subvencijauser posted image


To tudi mene zanima. Mi smo trije v 74 kvadratih. Vse bolj upam, da se kvadratura nanaša le na najemniška stanovanja. Ali katera kaj ve o tem?


Mi smo trije v 99,8 m2, pa smo lani dobili subvencijo.


Potem bi pa mogoče šlo, sam kaj ko sem zdej ugotovila, da sem prestarauser posted image  Ah ja, pa sm mislila, da sm še mlada.

(odgovor članu Tinky)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
30.4.2010 20:31:29   
Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: Tinky


IZVIRNO SPOROČILO: Casiopea

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Tinky hvala.
Men pa ni čist jasn tole o kvadraturi? Mi mamo hišo, okol 100 kvadratnih m, smo pa 4 članska družina. A to pomeni da nam ne pripada subvencijauser posted image


To tudi mene zanima. Mi smo trije v 74 kvadratih. Vse bolj upam, da se kvadratura nanaša le na najemniška stanovanja. Ali katera kaj ve o tem?


Mi smo trije v 99,8 m2, pa smo lani dobili subvencijo.


Potem bi pa mogoče šlo, sam kaj ko sem zdej ugotovila, da sem prestarauser posted image  Ah ja, pa sm mislila, da sm še mlada.


važna je starost otrok in ne staršev

< Sporočilo je popravil Tinky -- 30.4.2010 20:32:22 >


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
30.4.2010 20:33:35   
sanelaa
A katera mogoče ve kako je s tem če je partner že prijavljen na naslovu lastniškega stanovanja, jaz in sin pa še vedno na naslovu najemniškega stanovanja?
Ima to kaj veze?
Je stanovanje namreč še vedno v fazi prenavljanja..........

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
30.4.2010 20:34:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky


IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: Tinky


IZVIRNO SPOROČILO: Casiopea

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Tinky hvala.
Men pa ni čist jasn tole o kvadraturi? Mi mamo hišo, okol 100 kvadratnih m, smo pa 4 članska družina. A to pomeni da nam ne pripada subvencijauser posted image


To tudi mene zanima. Mi smo trije v 74 kvadratih. Vse bolj upam, da se kvadratura nanaša le na najemniška stanovanja. Ali katera kaj ve o tem?


Mi smo trije v 99,8 m2, pa smo lani dobili subvencijo.


Potem bi pa mogoče šlo, sam kaj ko sem zdej ugotovila, da sem prestarauser posted image  Ah ja, pa sm mislila, da sm še mlada.


važna je starost otrok in ne staršev


A si sigurna? ker jest sm prebrala , da ne smeš bit več kot 28, al sm spet narobe prebrala?

(odgovor članu Tinky)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
30.4.2010 20:36:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

A katera mogoče ve kako je s tem če je partner že prijavljen na naslovu lastniškega stanovanja, jaz in sin pa še vedno na naslovu najemniškega stanovanja?
Ima to kaj veze?
Je stanovanje namreč še vedno v fazi prenavljanja..........



ne vem, mislim pa da morte bit na istem naslovu
Aja sanelaa ena te je iskala tuki na rr, če si tista k ma ene kreme

(odgovor članu sanelaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
30.4.2010 20:37:58   
sazi
za subvencijo nakupa ni nobenih dodatnih omejitev (1 otrok mora biti predšolski in finančnega cenzusa ne smete presegati - pa je kar visok)
pri najemu pa je dodatni pogoj velikost najetega stanovanja, dokončana fakulteta enega od staršev in (nisem šla preverjat) morda še kaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
30.4.2010 20:39:32   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

A katera mogoče ve kako je s tem če je partner že prijavljen na naslovu lastniškega stanovanja, jaz in sin pa še vedno na naslovu najemniškega stanovanja?
Ima to kaj veze?
Je stanovanje namreč še vedno v fazi prenavljanja..........



ne vem, mislim pa da morte bit na istem naslovu
Aja sanelaa ena te je iskala tuki na rr, če si tista k ma ene kreme


ne vem, kako je z najemom, ampak mi smo prvo leto dobili subvencijo za nakup, pa še nismo bili prijavljeni vsi na istem naslovu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
30.4.2010 20:41:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

za subvencijo nakupa ni nobenih dodatnih omejitev (1 otrok mora biti predšolski in finančnega cenzusa ne smete presegati - pa je kar visok)
pri najemu pa je dodatni pogoj velikost najetega stanovanja, dokončana fakulteta enega od staršev in (nisem šla preverjat) morda še kaj


a res?  a pol nam pripada? Zidat smo začel 2007,mamo tm okol 100kvadratov, pa 4 članska družina smo, jest sm stara 28 moj pa 30. Mah jest mal smotan berem zgledauser posted image

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
3.5.2010 14:32:44   
Casiopea
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: sazi

za subvencijo nakupa ni nobenih dodatnih omejitev (1 otrok mora biti predšolski in finančnega cenzusa ne smete presegati - pa je kar visok)
pri najemu pa je dodatni pogoj velikost najetega stanovanja, dokončana fakulteta enega od staršev in (nisem šla preverjat) morda še kaj


a res?  a pol nam pripada? Zidat smo začel 2007,mamo tm okol 100kvadratov, pa 4 članska družina smo, jest sm stara 28 moj pa 30. Mah jest mal smotan berem zgledauser posted image


Sm klicala na Sklad in se pozanimala glede kvadrature. Tako je ... oni ugotavljajo ali gre za prvo reševanje stanovanjskega problema in če gre, ni pomembno, koliko je veliko stanovanje, lahko je tudi 500 je rekla svetovalka :). Mi smo vsi prijavljeni pri starših, stanovanje smo kupili v letu 2008, je naše prvo in ničesar drugega ne posedujemo, torej gre za prvo reševanje.

Ker pa smo prijavljeni drugje, bodo ugotavljali, ali smo lastniki tam, kjer smo prijavljeni. Ker nismo je to ok, saj bi tako pomenilo, da imamo že rešen stanovanjski problem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
5.5.2010 7:38:17   
sabri
A to bi lahk dobil tudi, če si solastnik hiše s starši in bi prenovil štuk, ampak brez gradbenega dovoljenja ali moraš imeti obvezno papirje? Hvala.

(odgovor članu Casiopea)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
7.5.2010 17:17:29   
paši
Nekaj me zanima, dobili smo gradbeno dovoljenje za prizidek vendar je gradbeno dovolenje pisano na starše od partnerja, a v tem primeru lahko oddamo vlogo za subvencijo ali ne? Druge pogoje izpolnujemo. 

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
8.5.2010 12:52:17   
sazi

vendar je gradbeno dovolenje pisano na starše od partnerja, a v tem primeru lahko oddamo vlogo za subvencijo ali ne? Druge pogoje izpolnujemo. 


Gradbeno dovoljenje bi moralo biti pisano na vas (oz. vsaj na enega od staršev mlade družine - nate ali na tvojega partnerja - piše v razpisnih pogojih.

(odgovor članu paši)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
11.5.2010 11:38:26   
paši
A mogoče katera pozna postopek spremembe gradbenega dovoljenja? Koliko to stane in v kolikšnem času je to urejeno? Hvala za pomoč

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?