|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TEST OČETOVSTVA
12.7.2004 17:32:05   
Didi
Lepo pozdravljeni

Znašla sem se pred veliko težavo, zato sem se odločila, da vas prosim za nasvet. Pred kratkim sem rodila fantka. Vendar pa zaradi zapletenih okoliščin nisem navedla očetovstva v rojstnem listu. Toda moj bivši partner je prepričan, da je oče on. Zato zahteva test očetovstva.
Zanima me sledeče: kdo plača test očetovstva, v primeru če je otrok njegov, koliko časa približno poteka postopek oziroma v kolikem času izvem rezultat?
Bila bi zelo hvaležna za kakršenkoli namig. Ali vsaj kje bi lahko dobila več informacij o tem.
Najlepša hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   TEST OČETOVSTVA
12.7.2004 18:45:11   
dory
Uf Didi, sva na istem...moj bivsi tudi zahteva test ocetovstva...ker ga nocem navesti na rojstnem listu...potem bo sel se v tozbo...zato tudi mene zanima kar najvec na to temo...vem pa da dnk testi stanejo nekaj vec kot 200.000sit...pomoje placa tisti, ki ga zahteva...ne glede na rezultate...v mojem primeru, ce bo sel ocka pol na sodisce, tam bo definitvno zmagal na podlagi dnk, zato sodisce meni naprti del stroskov...hudo..

teja

(odgovor članu Didi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   TEST OČETOVSTVA
13.7.2004 11:52:35   
Nataša R.
Pojdi malo pogledat na tole stran glede tega in upam, da boš našla kaj koristnega
http://e-uprava.gov.si/e-uprava/zivjenskeSituacijestran.euprava;_?dogodek.id=12264

in tan odpri splošne informacije.

LP:sloncek::rozica:

(odgovor članu Didi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   TEST OČETOVSTVA
21.7.2004 7:32:42   
KIRA
Zivjio!
Tud jaz sem si tole ogledala, ker sem firbec, pa se vedno ne vem kje in kako se to naredi.
Od kolegic sem slisala, da se je pred leti to delalo v Zagrebu, zdaj pa baje pri nas tudi, samo da ne vem kje in kako se do tega pride...

(odgovor članu Didi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   TEST OČETOVSTVA
27.7.2004 14:49:20   
*maja
Teste očetovstva delajo tudi pri nas, in sicer na sodni medicini v Lj ( ne vem mogoče tudi kje drugje ). Plača pa tisti, ki poda zahtevek za to, in pa plača se predno se test sploh izvede.
Ni pa popolnoma nič zapletenega: vzamejo vzorec sline in kapljico krvi od otroka, matere in očeta. Skratka nič groznega. Potem pa ti rezultate pošlejo na dom.

Druga stvar pa je ko se test dela na zahtevo sodišča. To pa ne vem kako je s plačili in drugimi zadevami.

Upam, da sem malo pomagala.

LP Maja :sloncek:

(odgovor članu Didi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?