|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   THL
8.1.2014 19:55:07   
ann mary
Pozdravljene!

Drage dame, mene pa zanima ali ima katera kakšne izkušnje s THL (transvaginalno hidrolaparoskopijo) v Mariboru.
Kako dolgo ste čakale na samo operacijo? Ali ste lahko izbirale med lokalno in splošno anestezijo?

Že v naprej hvala za komentarčke...lep pozdravček ;)

ann
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: THL
20.2.2014 21:12:38   
novisvet
Si že bila na thl? kako dolgo si čakala?

(odgovor članu ann mary)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: THL
20.2.2014 21:30:35   
ann mary
Nisem še bila na operaciji. Na operacijo bi naj prišla v štirih mesecih, imela sem že "kontrolo po operaciji" pri svojem doktorju...sedaj sem že petič javila prvi dan menstruacije, pa še kar nič. Ne vem ali se delajo norca ali pa je res takšna gužva??? user posted image Že tako moraš vsepovsod čakat, potem pa tole... :( novisvet, kdaj pa si ti javila prvo menstruacijo? Si tudi v Mb?

(odgovor članu novisvet)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: THL
21.2.2014 12:06:53   
novisvet
Jaz sem komaj dobla napotnico za thl. tak da čakam na prvo menstruacijo in da jim javim datum. Po tem takem, kar si mi rekla, bom ravno do poletja prišla na vrsto. zakaj pa dobiš tak hitro datum pri dr, če je na op treba tako dolgo čakat. Pa misliš da imajo res tako gužvo za thl? Greš pod narkozo? Jaz ja. Kako dolgo že ti čakaš?

(odgovor članu ann mary)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: THL
21.2.2014 13:12:43   
ann mary
Jaz sem dobla napotnico 10.10. Torej od takrat javljam menstruacijo. Jaz ne vem kaj se dogaja, vendar bi me morali že ziher operirat. Operirali me bodo pod narkozo ja. Ko sem bila pri dr mi je rekel, da je lahko da so se sestre zmotile pri vnašanju ali pa sem imela menstruacijo res na tak dan ko je bila vedno gužva. Samo glede na to, da sem jaz javila že tretjič oz. četrtič menstruacijo, to pomeni, da imam prednost pred tistimi, ki so jo prvič ali drugič. Ne vem, jaz sem že zelo žalostna in razočarana. user posted image
Sedaj sem imela menstruacijo 15.2. in jo seveda javila. Operirajo pa te menda med 14. in 20. dnem ciklusa, torej od 28.2. do 6.3. Bom videla kako bo in ti sporočila.
Še ima katera druga kakšen komentar na to?

(odgovor članu novisvet)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: THL
22.2.2014 10:12:10   
novisvet
pol jaz tak lahko čakam pol leta najmanj, ker nimam rednih menstruacij. imam približno na 60 dni. Ampak dr je rekel, da je pač treba čakat..... Kako pa te obvestijo kdaj maš thl, te pokličejo ali dobiš pošto? Mogoče pa boš mela ta mesec srečo. Držim pesti.

(odgovor članu ann mary)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: THL
22.2.2014 11:43:48   
ann mary
Ne boš tak dolgo, verjetno boš prej, upam, da imate druge več "sreče". Pokličejo te na mobija. Tak so mi rekli (nisem še tega dočakala)...
Hvala ti, tudi jaz upam da bom ta mesec. Tudi tebi želim vso srečo, da te čimprej pokličejo!!!

(odgovor članu novisvet)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: THL
23.2.2014 11:49:19   
novisvet
držim pesti, da te hitro pokličejo. Javi kako bo šlo.

(odgovor članu ann mary)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: THL
3.3.2014 16:15:53   
novisvet
Si že dobla datum? Jaz čakam user posted image

(odgovor članu novisvet)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?