|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 17:22:53   
Pilar
...bo mene psihično uničil. Tako malo poje, da se mi meša. Pa že tako nima nobene zaloge, je kar suh....pa včasih je vsaj pil veliko tekočine, zdaj jo pa 3 dcl. Če jo. Bojim se, da ne bo kaj narobe z njim.
Vem, nobenega  nasveta, ampak sem mogla spet o tem pisat....res sem žalostna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 18:05:21   
tins
Joj, Pilar, dejve skupaj jokatuser posted image user posted image user posted image .
Moja 14-mesečna manekenka že 1 teden pije samo mleko po flaši, in kolikor sama poje kruha ali sadja (ampak to so ptičji ugrizki). Samo da zagleda žlico znori, bog ne daj, da ji jo približam ustom....
Ampak čisto zares me je 3 dni nazaj tok zvilo od jeze, ko sem spet celo kosilo stran vrgla, da sem se mogla prav zjokat! Res je to ena živčna vojna.
Uglavnem, danes sem šla v trgovino in ji kupila novo žličkouser posted image , pa prvič smoki-in je smoki že cel dan.....user posted image
KATASTROFA

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 20:03:13   
StBarbara
Se pridružujem besu. Naš je star 2 leti, pa je kot kakšen ptiček. Grozno res. Najhuje je, ko zvečer gruntaš in ugotoviš, da mali ni v celem dnevu nič "oprijemljivega" pojedel. To so pa res traume. In seveda mu ponudiš "svinjarijo", kot je smoki....

Ampak sej bojo zrasli te naši manekeni, ni vrag user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 20:46:20   
ada2
in bodo zrasli v še večje suhce user posted image user posted image user posted image
kot je moja Nuša.....ta otrok sploh ne občuti lakote . pred enim letom je imela 1 kg več kot ima zdaj, pa 3 cm manjuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 20:52:45   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Pilar
...bo mene psihično uničil. Tako malo poje, da se mi meša. Pa že tako nima nobene zaloge, je kar suh....pa včasih je vsaj pil veliko tekočine, zdaj jo pa 3 dcl. Če jo. Bojim se, da ne bo kaj narobe z njim.
Vem, nobenega  nasveta, ampak sem mogla spet o tem pisat....res sem žalostna.

Ma dejn ehej, noooooooo, Pilar...se boš mogla pač navadt, jst sem se tid...(kao)Sam je pa resnica, da Zara veliko pije, če že je ne...pa še zmer ma samo 11.5 kg pri 26 mes, pa kaj čem? Vse bi še blo, če ne bi bla precej velika...ma tako je...kaj čmo...
Pa nič ni narobe z Juretom, zakaj se sploh sprašuješ take stvari? Matr te bom čez rit nasekala ...
Ajd, držte se matere suhih muh user posted image


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 21:41:26   
StBarbara
Zara naš ima pri 24 mesecih nekaj manj kot 10kg. Tvoja je "bajsika"proti našemu user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 21:45:57   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara

Zara naš ima pri 24 mesecih nekaj manj kot 10kg. Tvoja je "bajsika"proti našemu user posted image

Ja, sam je velika cca 95 ...kolk je pa tvoj muhec velik user posted image ?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 21:49:29   
Janeja
Evo, da se vam še jaz pridružim pri jokanju. user posted image

Mene to psihično ubija že od lanskega junija, ko sem Leo dobila domov iz bolnice. Katastrofa!!!
Moje dete malo ni niiiikoooooliiiii lačno. Pa je vmes kakšen teden malenkost boljše in sem polna energije in optimizma, pol pa spet pristanemo na podnu.
Res da je bila ekstremni nedonošenček (rojena v 24 tednu s 520 grami) ampak kljub temu,.....  Danes, pri skoraj 17 mesecih (korigirano 13 mesecev) ima komaj 6300 gramov, velika pa je 69 cm. Sicer je migec na kvadrat, tud sekunde ni pri miru in sproti pokuri vse kalorije, ki jih s težavo spravim vanjo.

Njen jedilnik pa je itak katastrofa: pudingi, jogurti, tortice, pomfrit, ...  Edina "normalna" hrana je 1 dcl goveje juhice, ki jo vsak dan poje.

26. julija pa gremo tudi na preiskave na gastro, da vidimo, ali je za njeno počasno pridobivanje teže res kriva samo neješčost ali je še kaj drugega. Pa upam da bodo vsi izvidi OK, ker je drugače zdrava, pa zanimivo - kaka čist vsak dan, tud če poje le kakšno drobtinico. Kadar pa je malo več, kaka 2x na dan. Pa saj pol pa res ne vem od kje naj ji kaj ostane. user posted image

Vsem želim čim več veliiikiiih žlic.



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 21:50:10   
babylove
Jaz se tudi sekiram, ko zagledam bedre drugih otrok in zobotrebce od mojega. Pa nič trebuščka, pravi topmodel.

Res malo poje, ampak nikoli mu pa ne ponujam čipsa, smokijev inp. Edino maslene piškote (albert keksi?) gloda, ali pa sadje. Trenutno ima pik na marelice, vsako vzame iz sklede, 2x ugrizne in vzame naslednjo. Pa naj, tako vsaj nekaj poje user posted image .

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 21:59:39   
Anonimen
Moj tudi NIČ ne je.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 22:09:03   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara

Zara naš ima pri 24 mesecih nekaj manj kot 10kg. Tvoja je "bajsika"proti našemu user posted image

Ja, sam je velika cca 95 ...kolk je pa tvoj muhec velik user posted image ?


86 cm je velik. Imaš pa suho velikanko user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 22:11:23   
Gina
Kaj naj vam rečem punce, razen to, da vas razumem. Moj ta velik ni tudi nič jedel. NIč, samo kruh in sadje. Pa še skoz je bil bolan. Jaz sem se tolk sekirala. Pri vstopu v šolo je imel 19kguser posted image .(za primerjavo, naš ta miceni ima dobri 2 leti, 95cm in 16kguser posted image )  Potem je bil pa dovolj star, da sem ga s s tito hrano, ki se mu ni gravžala, kar malo prisilila. In čudežno je začel jesti in nič več ni zboleval.user posted image
Torej punce, mine to obdobje neješčnosti. Jaz mislim, da vsi prej ko slej začnejo jesti. Pa čim manj sekiranja medtem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 22:13:47   
StBarbara
A čmo organizirat piknik suhcev?
Piknik bo itak zastonj, ker hrane ne rabimo nosit, nevarnosti požara ni, ker grilla ne bo user posted image ...



_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 22:23:41   
ZARA
Joj, Janeja, tvoja je pa ultra lahka kategorija...user posted image  se še spomnem kako smo navijali zanjo...a že 17 mes je stara?

IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara
A čmo organizirat piknik suhcev?
Piknik bo itak zastonj, ker hrane ne rabimo nosit, nevarnosti požara ni, ker grilla ne bo user posted image ...

To bo glih za nas, gorenjce...user posted image  sam plac rabmo user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 22:27:53   
BLAŽIKA
Se vam pridružujem ker pri nas je popolnoma enako. Stari smo 17 mesecev in imamo 11 kg. Vsak ko jo vidi v vozičku in je samo v bodiju reče joj kako je suha, da mi je včasih prav nerodno kot da ji nič ne damo za jest.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 22:32:59   
StBarbara
Zara plac pa kr ti določ. Jest sem sam idejo dala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 22:47:09   
tins
A čmo organizirat piknik suhcev?
Piknik bo itak zastonj, ker hrane ne rabimo nosit, nevarnosti požara ni, ker grilla ne bo ...



Ja, res bi poceni skoz prišli....user posted image user posted image

Me pa malo potolaži misel, da nimam samo jaz takih kalvarij- ker okrog mene so same mamice z bedrastimi otroki požeruhci. Včasih na kofetu jih opazujem, kako hranijo svoje lakotnike in kako imajo ti besne izpade, če mami ne prinese žlice dovolj hitro do ust user posted image user posted image .
Jaz bi kar zamenjala za en dan, priznam...

No, držte se, mamice- kot pravi Gina: do šole bo žeuser posted image ,




(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 22:49:42   
Pilar
A ve bi kar piknik organizirale....no, pri nas je tako, da mali pusti hrano in meni jo je škoda stran metat, jo valda pojem...rezultat: pediater je danes mislil, da sem noseča...nato mu je bilo pa fajn nerodno, ker jo je tako mimo pihnil.....pa še trebuh sem not držala, da ne bi bil tako ogromen...user posted image ...
no, Jure poje malo, jaz pa preveč, tako da se piknika ne bi branila user posted image

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ta neapetit mojega otroka
13.7.2006 23:20:48   
kepa*
Še jaz se javljam. Naš smrkavček bo star 19 mesecev in ima celih 9,4 kg. In ni nikoli lačen. Imava prave borbe.
Glede njegove neješčnosti sem se pa tud že tolk presekirala, da je groza!user posted image  

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ta neapetit mojega otroka
14.7.2006 8:27:56   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: Pilar

A ve bi kar piknik organizirale....no, pri nas je tako, da mali pusti hrano in meni jo je škoda stran metat, jo valda pojem...


Sej pri nas je isto Pilar. Enkrat sem se že pojavljala na forumu hujšanje. Zdej bo pa resnično treba to udejanit user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ta neapetit mojega otroka
14.7.2006 9:04:26   
bini
no, naša ni suhec, ker je bolj majhna... ima pa glih tako pri 25,5 mescih 12 kg... zaenkrat ni panike, razen glede izbirčnosti - pač zanjo ni sadnih in zelenjavnih stroškov user posted image

glede pravega neapetita o kakršnem govorite ve pa sem slišala in vem za mamo, ki je to rešila z nekimi pomarančnimi kapljicami, ki jih prodajajo Just zastopniki... menda da zveča apetit user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ta neapetit mojega otroka
14.7.2006 10:31:59   
NIN@
Joj kak smo boge, ko moremo vse to gledat in spremljat. Moj BOr je tud imel in še ima obdoblje ko ni lačen. Veliko pije skoraj liter čaja na dan, ne pije pa sokov. Ker pa je bil par mesecev nazaj ZELO neješč smo pa ponoči spet uvedlli mleko in do prejšnjega tedna je ponoči pil še mleko namesto čaja! Kr po sili ker drugegea ni bilo!!!!! No pa je pridobil 1 kilogram!!!user posted image  V v rcu se pa tud kr čudijo vzgojiteljice da ga je sploh še tolk skup' ker že pol leta samo juho je in ni šans, kaj drugega, za njega je kosilo juha!!!!!!

Nevem sa želim si da bi BOr enkrat sam izrazu  željo da je lačen, pa ne smokija....kej bolj konkretnegauser posted image

lp
nin@

Pa dober tek...kjer koli .......kadar koli!!!!

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ta neapetit mojega otroka
14.7.2006 10:32:16   
piščanc
mi smo pa že skozi.

naša tjaša je bila drobna in majcena in seveda malo jedla - najhuje je bilo ko je bila stara leto in pol in sva na morju jedle zvezdice iz juhe, eno po eno. z nami je bila še ena družina z enako staro punčko, ki je pojedla toliko kot jaz :(.

s hrano so še vedno problemi (nikakor ji ni v veselje jesti in biti pri miru), glede rasti pa nobenih - vse vrstnike je prerasla, zdrava je in vse je OK. potrebuje pač malo hrane za življenje in prehranjevanje ni njena glavna zabava.

to je to, če je fantek zdrav se poizkusi manj sekirati, pa bo bolje

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ta neapetit mojega otroka
14.7.2006 10:37:16   
piščanc
vidim, da nas je kar veliko - mamic neješčih otrok

ampak jaz sem res happy, da sem že čez

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ta neapetit mojega otroka
14.7.2006 10:47:39   
Geja
Še ena, ki lahko z vami user posted image  
Moj Nejc že ko sva začela z uvajanjem hrane ni nikoli hotel odpreti ust in tako je ša danes... Si predstvaljate kako je to mučno?!?! Ko sem mu dajala banano sva jo jedla po 1 uro in to je izgledalo takole: skakala sem kot opica, se skrivala in ko se je zasmejal sem izkoristila gužvo in mu dala žličko...
Ja res, pokurim toliko energije da tega otroka nahranim....

Danes je star dobre 2 leti in ima 10 kg user posted image  Zadnjič sem ga gledala ko se je kopal v bazenčku, že na daleč mu lahko prešteješ vsa rebrca ki se mu vidjo..user posted image

Ja pa tudi Nejc nedonošenček, rojen s 1670 gr.

Naš jedlilnik je vseskozi isti: zajtrk in večerja = čokolino (katerega bi pa jedel še za malico in kosilo)...

Malica= jogurt, skuta (no to ima res rad)

No potem je pa tu še čokolda, pa smokiji... ki pa so zanj 1A user posted image

Ko kuham kosilo, lahko na prste preštejem kolikokrat je jedel tisto kar midva z možem... in kaj potem naredim.. ja zopet dobi jogurt ali pa skuto... ampak to ni to...

Aja, pa še to. Ko sem bila jaz majhna sem bila menda ista, saj je moja mami za vsako žlico skakala za menoj... in izgleda da se mi vse vrača user posted image user posted image

No pa za konec še to, da niti piti ne mara !!! Midva če spijeva 3dcl tekočine na dan je pa že res veliko....

Geja

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?