|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tania ... supergice Fisher Price
23.8.2005 10:05:44   
asso
:zmeden:Tania, kje v Italiji si kupila supergice Fisher Price in morda veš s kakšno številko začnejo

Lp asso
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tania ... supergice Fisher Price
23.8.2005 10:14:50   
sandram
jAZ SEM JIH KUPILA PRI mASSU ZA 2.990 sit,številka 21 (samo od te številke naprej so imeli),ampak je našemu enoletniku čisto prav.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tania ... supergice Fisher Price
23.8.2005 10:22:38   
asso
Na obali kar sem gledala št. 17 (moja ima očitno nogico po meni, saj jo imam jaz šele 35 številko) se ne dobi. Edino Ciciban ima nekaj malega, ampak vse se mi je zdelo pretrdo.

Lp asso

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tania ... supergice Fisher Price
23.8.2005 15:27:53   
tania
Supergice Fisher Price sem kupila v Stari Gorici v trgovini K2 kids.
Vzela sem ji št.20, žal pa ne vem od katere št.naprej se začnejo.
Res je malo zakomplicirano najti tako majhne številke čeveljčkov, smo imeli tudi mi take probleme, ko smo ji kupovali poletne sandalce.
Kaja je namreč dva meseca nazaj imela št.16 (zelo drobna in nizka nogica), v dveh mesecih pa ji je nogica zrasla za 3 številke. Zdaj ima sicer dobro 19, sem ji pa 20 kupila (da jih ne bomo vrgli proč čez 14 dni).

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tania ... supergice Fisher Price
23.8.2005 19:57:53   
Annny
No, jaz sem pa prosila mojega :love:, da je šel kupit Geoxove čeveljčke št. 19, pa so tako majhen model, da jih naši punčki (ki sicer nosi 19) ne spravim na nogico. Računa nimamo več, da bi jih vrnili. Če jih katera rabi, naj mi piše, jih odstopim.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?