|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tečaj šivanja
16.2.2010 22:17:01   
Ribi Bibi
Moja super taščica mi je podarila šivalni stroj. Sicer sem nek napol samouk, ampak bi se rada enkrat naučila osnov, zato razmišljam o tečaju šivanja. Google mi je na območju Ljubljane našel tečaj Sonje Plut in tečaj firme Lango. Ima katera izkušnje s temi ponudniki oziroma mi lahko svetuje koga drugega?

Hvala user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tečaj šivanja
16.2.2010 22:19:31   
baguSka
Jst sm pa glih par dni nazaj vidla v katalogu od Merkurja se mi zdi, da ponujajo par urni tecaj sivanja! Mene tud zanima to..

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tečaj šivanja
16.2.2010 22:27:01   
Ribi Bibi
Pa je dovolj par ur? Ker oni ponujajo 40 in 52 ur. Te naučijo osnove tehnike, krojenja in šivanja. Sploh nimam občutka kaj in koliko se lahko naučiš v par urah...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tečaj šivanja
16.2.2010 22:31:44   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jst sm pa glih par dni nazaj vidla v katalogu od Merkurja se mi zdi, da ponujajo par urni tecaj sivanja! Mene tud zanima to..


A res. Jaz mam mašino že dve leti doma, pa se ne upam sama spravit zraven.
Tud mene zanima.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tečaj šivanja
16.2.2010 22:47:06   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Ribi Bibi

Pa je dovolj par ur? Ker oni ponujajo 40 in 52 ur. Te naučijo osnove tehnike, krojenja in šivanja. Sploh nimam občutka kaj in koliko se lahko naučiš v par urah...


ne prav dosti.

bo kar teh 40 ali 50 ur ok za začetek :)

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tečaj šivanja
16.2.2010 22:52:02   
Ribica **
Hvalijo neke tecaje, ki jih organizirajo v Elni - ena je na Slovenski. Mislim, oni imajo to cez, tecaji so pa nekje drugje. Je hodila prijateljica in je bila zadovoljna. Jaz zaenkrat se kar sama probavam, predpasniki mi grejo kar fajn, pa hlace za pusta iz flisa sem tudi kar fajn zasila user posted image

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
16.2.2010 22:59:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tečaj šivanja
17.2.2010 8:01:58   
**Tinkara78**
V MS so delavnice šivanja v Hiši sadežev družbe.

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tečaj šivanja
17.2.2010 11:31:58   
baguSka
O Gromska, tole se pa slisi kr fajn!user posted image

Punce, a ste za, da se vse vpisemo v naslednji tecaj k ga bojo mel?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tečaj šivanja
17.2.2010 11:32:41   
baguSka
Pa se nas zbere 7 in mamo svojo skupino!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tečaj šivanja
17.2.2010 13:27:22   
pety78
Ziher je kakak šivilja tuki gor, pa vas uči za pol cene. user posted image
Ups, ......... potem smo pa že pri delu na črno...user posted image

_____________________________



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tečaj šivanja
17.2.2010 14:54:53   
ona
user posted image user posted image user posted image
Pridte k meni na Kras,vas vse po vrsti naučim!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
17.2.2010 15:24:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tečaj šivanja
17.2.2010 21:29:28   
Ribi Bibi
Hvala za pomoč. Najbrž bom šla kar na enega od daljših tečajev. Tako bom enkrat dala to konkretno skoz, potem bom pa že znala sama doma mašino gont user posted image in se še tako kaj naučit.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tečaj šivanja
17.2.2010 22:35:06   
Anonimen
Ja men se tut zdi, da so ti daljši tečaji boljš .. v parih urah zveš kvečjemu to, kako se mašina uporablja pa kako se kroj iz Burde ven vzame. Moja mami je sicer totalni samouk, a šiva ful dobro ... spodnji del trenirke za mojo tamalo ima v pol ure narejeno ... no jaz sem jo pa tut kar dost gledala in tut sama probavala, pa svojo staro Singerco mi je dala, samo še nimam čisto pravega grifa ... ker za to res rabiš samo vajo, vajo in šeenkrat vajo pa seveda nekoga da ti kaj pokaže. Tak da če se že odločate za kaj takega, potem res pejte na kak daljši tečaj.

(odgovor članu Ribi Bibi)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tečaj šivanja
18.2.2010 22:37:20   
Ribica **
Meni se ta Šoltov zdi brezveze - ne zdi se mi nekaj ful ugodna cena, pa še material rabiš (no, saj koliko so cene tečajev itak ne vem). Pa če sklepam po kvaliteti njihovih jezikovnih tečajev, je škoda vse skupaj - ne odneseš ravno dosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tečaj šivanja
19.2.2010 13:43:22   
Ribi Bibi
Po obširni raziskavi user posted image sem ugotovila sledeče: Šoltovi tečaji (115eur) so po 20 ur in naučijo te šivat en kos oblačila. Torej enkrat hlače, drugič krilo, tretjič bluzo. Kar pomeni,da bi moral it vseeno vsaj na dva tečaja, da bi se kaj naučil. Elna(160eur) ima 40 urni tečaj. Naučijo te šivat hlače in krilo. Traja približno 6 tednov in ko se en zaključi se začne nov. So zasedeni za vsaj en mesec vnaprej. Tale gospa Sonja (290eur) ima 52 ur dolg tečaj, traja cca 3 mesece, nauči te šivanja kril, hlač in bluz. Program je individualen, tako da če že kaj znaš, te pač uči druge stvari.
Moja odločitev je, da bom šla verjetno k tej zadnji. Če sem si že namenila čas, upam da se bom vsaj konkretno naučila in v enem tečaju opravla z vsem, ne pa da bom potem mogla it še na nadaljevalnega. To je touser posted image , čez 2 tedna začnem (komaj čakam) in ko bo konec vam povem kako je šlo. Pa še kje me lahko najdete, če boste imele kaj za zašit user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tečaj šivanja
20.2.2010 23:37:49   
Ribica **
No fajn, vidim, da si z Ljubljane .. jaz bi kako krilo user posted image

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tečaj šivanja
25.2.2010 23:38:52   
Meggi

No, fajn punce. Koristno in ustvarjalno tudi za vašo dušo.

Lahko pa nastane kaj podobnega user posted image http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/


Punce go, go..

Če pa je katera neučakana pa se naj javi! user posted image

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tečaj šivanja
28.2.2010 21:43:23   
Ribi Bibi
Oooo luštno! A to lepiš blago na osnovo, da dobiš slikce al kako?

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tečaj šivanja
28.2.2010 22:10:47   
Meggi
O, lalala poslovna skrivnost user posted image

Nastanejo pa res lahko kr fletne uporabne zadeve; malo modernejši predpasniki za velike in male ustvarjalce, praktične bombažne torbice za **** namene, namizni dekor_ cel hišni dekor.. v nastanku so pa krila po principu kombiniranja.. 

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 15.3.2010 17:54:56 >


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tečaj šivanja
12.3.2010 11:22:25   
Martinčka
joj vam je fajn ko ste v takšnih mestih doma ko imate celo kaj na izbiro.. pri nas ima samo ljudska univerza ene delavnice pa mi ne dišijo ker niso kaj privlačne...

jaz sem se sicer osnov naučila doma od tašče.. npr kako zarobiti hlače, skrajšati kavbojke:) krojit pa ne znam... sem si sicer kupila tista ravnila in bila polna upanja da bo šlo ampak bom morala na kakšen vredu tečaj počakat.

Poročajte kaj ste se naučile na tečajih ter kako so izgledaliuser posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tečaj šivanja
12.3.2010 12:31:20   
Ribi Bibi
Ja, saj je res, v Ljubljani se vse najde, ko je tako velemesto user posted image user posted image . Kje pa si kupila ravnila?

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tečaj šivanja
12.3.2010 14:28:47   
Martinčka
ta ravnila ki so kot iz tršega papirja in vse ostalo od kred do metra, šivank in vse sem kupovala še med zaključkom študija v ljubljani.. ne vem kako se točno tisti stavbi reče ampak drži se stavbe WTC na dunajski in je v tej nakupovalni arkadi tudi mercator, mura, frizerski salon, nekaj kafičev in bolj na začetku tudi ta trgovinica za šivanje. Imajo tudi servisiranje šivalnih strojev...
wtc je pa na dunajski ob izvozu za avtocesto.


(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tečaj šivanja
12.3.2010 14:46:03   
pety78
pri nas ima samo ljudska univerza ene delavnice pa mi ne dišijo ker niso kaj privlačne...


Jaz tudi hodim na ljudsko pri nas na slikarski tečaj. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?