|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
[Anketa]

Tečaj oživljanja otrok, za starše - JA ali NE?


Ja
  92% (23)
Ne
  8% (2)


Skupaj glasov: 25


(Zadnji oddan glas : 30.7.2011 0:55:46)
(Glasovanje traja do: -- )
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tečaj oživljanja otrok, za starše - JA ali NE?
3.6.2011 20:40:37   
_Anja_
Ojla punce,

Zanima me, ali bi se udeležila tečaja temeljnih postopkov oživljanja user posted image ?

Na tem tečaju bi se naučila, kako ukrepati v različnih situacijah, ko je otroku potrebno nuditi prvo pomoč. Gre za kratek, 4-urni tečaj, na katerem vse pridobljeno znanje tudi preizkusiš na lutki.


Tiste, ki boste izbrale JA, prosim, da dopišete še, koliko bi bile za tak tečaj pripravljene plačati:

1. manj kot 15 eur
2. med 15 in 25 eur
3. nad 25 eur

Hvala za tvojo pomoč! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tečaj oživljanja otrok, za starše - JA al...
3.6.2011 20:45:02   
Katjusa
to bi moglo bit v sklopu šole za starše in to brezplačno....


(odgovor članu _Anja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tečaj oživljanja otrok, za starše - JA al...
3.6.2011 20:49:26   
Andromeda
15-25 eurov, če je že država skopuška pri tem...

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tečaj oživljanja otrok, za starše - JA al...
3.6.2011 21:03:04   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

to bi moglo bit v sklopu šole za starše in to brezplačno....




nas so tam nekaj poučili  o tem! se pa popolnoma strinjam - breplačno!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tečaj oživljanja otrok, za starše - JA al...
3.6.2011 21:58:53   
zband
15-25 eurov, če je že država skopuška pri tem...


a tako ceniš otroka,,,,,,,

butasto

ma ka ti bo pomagal tečaj,ker odreagiraš tako ali tako drugače,imel primer in sem odreagiral situaciji primerno.hvala bogu za moje tri sončke.


_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tečaj oživljanja otrok, za starše - JA al...
3.6.2011 22:23:35   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: zband

15-25 eurov, če je že država skopuška pri tem...

ma ka ti bo pomagal tečaj,ker odreagiraš tako ali tako drugače,imel primer in sem odreagiral situaciji primerno.hvala bogu za moje tri sončke.



S tem se ne morem strinjat...Oz. bom rekla tako: Pri dobri teoriji te težje zagrabi panika, ker že v osnovi bolj zaupaš vase...veš, da nekaj veš...In če se spomniš samo ene stvari iz tečaja, je to lahko čist dovolj, da rešiš življenje (ali pa ne, itak odvisno od situacije). Lahko pa seveda pravilno odreagiraš tut brez tečaja, jasno...tako kot ti (vsa čast!).


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tečaj oživljanja otrok, za starše - JA al...
3.6.2011 23:14:02   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: zband

15-25 eurov, če je že država skopuška pri tem...


a tako ceniš otroka,,,,,,,





Butasto je tvoje razmišljanje, obsojanje, da tako cenim otroka pa milo rečeno neprimerno!!! Navedlasem, kakšna cena se mi zdi primerna, ker pač država ne krije stroškov takega tečaja. O tem, koliko kdo ceni svojega otroka pa je bolno razpravljati.

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tečaj oživljanja otrok, za starše - JA al...
4.6.2011 9:42:36   
ksenija12
Tak tečaj se meni zdi odličen, nanj sem se prijavila preko Društva za srce in ožilje, cena je 15eur, junijski termin je odpadel, tako da gremo prijavljeni na kasnejšega. Tukaj je link: http://www.zasrce.si/index.php?nid=443
Če bi bili pogostejši, je zelo priporočljivo. Seveda če bi bili subvencionirani, predvsem pa obvezni, toliko bolje.


_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tečaj oživljanja otrok, za starše - JA al...
6.6.2011 8:20:46   
Wahoo RR
En velik JA!
O ceni sploh ne razmišljam. Take informacije bi morale biti brezplačne...razumem pa kritje nekih administrativnih stroškov pri organizaciji take delavnice.



(odgovor članu _Anja_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tečaj oživljanja otrok, za starše - JA al...
6.6.2011 11:43:16   
_Anja_
Punce, skušam razumeti pomisleke nekaterih, o ceni, pa vednar najbrž ni država tista, ki nam mora zagotoviti vse. Država naj bi nam zagotavljala zdravstvo (o kvaliteti sedaj ne bi razpravljale, četudi vas zamika user posted image ), za določene stvari pa moramo poskrbeti sami.

Strinjam se, da je cena lahko odločilni faktor, pa vendar gre bolj za vprašanje, ali si želite imeti to znanje, ali se vam zdi uporabno, ali se vam zdi nujno ... Če so odgovori pozitivni, potem je tak tečaj najbrž vreden 15 evrov, ker vam morda prav to lahko pomaga v odločilnem trenutku.


Vesela bom še kakšnega mnenja user posted image

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tečaj oživljanja otrok, za starše - JA al...
8.6.2011 11:53:59   
nikolet
jz sem za velik JA...

glede cene ne bi, ker otrokovo življenje je neprecenljivo....

glede tečaja pa takole, sem mela tud jaz tak primer in ker sem imela tečaj prve pomoči v službi sem znala mirno in hitro odregirati in tako je HB ženska preživela, drugače pa kot so rekli ne bi.... brez tečaja pa bi verjetno zmrznila, ker ne bi vedela kaj narediti....

tako da JA tej tečaji bi bili zelo dobrodošli in bi seveda pomagali če bi slučajno prišlo do tega da rabiš nudit pomoč....


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu _Anja_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?