|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 20:44:07   
ona
Kaj se vam zdi dat za tečaj angleščine za otroke od 5 do 8 let 170€ za celo šolsko leto veliko?
Tečaj je 1x tedensko po 45 minut,se pravi,da je cca 35 ur,urna postavka je 5€?

Ne vem,meni je tole ful preveč....
Kolegica ima otroka na temu tečaju,pa mi je razlagala,pa sem bila kar tiho...
Ve bi vozile 5 letnega otroka na angleščino...ne me narobe razumet,saj jaz bi tudi peljala hčerko,samo ne za tak denar....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 20:48:55   
Ulla80
ne, predšolskega otroka sploh ne. majo pol v šoli zadost vsega, a res more bogi otrok še v času pred šolo, ko je edini čas ko so še res brezskrbni in svobodni, imet miljon enih obveznostiuser posted image sej je res da mali otrok hitro zapopade jezik, samo moje mnenje je, da se v osnovni in srednji šoli naučijo čisto zadost jezika, da lahko normalno komunicirajo. in seveda še kasneje na faksu, pa odvisno kam te življenje vrže, se pač sam še malo potrudiš, če se pokaže potreba.
sigurno pa ne bom predšolskega otroka vpisovala v nevemkake vse tečaje, kjer mu bo mogoče to čez 30 let prov prišlouser posted image pajade.




_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 20:53:02   
Petka09
Jaz tut ne bi predšolskega vozila. Sva pa z mojim rekla, da ji bova skozi igro in kakšno risanko ter s pogovori skušala približati jezik. Jaz angleščino, mož pa nemščino. Pa se bomo skupaj učili.. ker midva tekoče obvladava ta dva jezika, zato jo bova učila, da bo pravilno tudi slovnično. Pač toliko, da malo spozna, ker tamali so res zelo dovzetni.
Da pa bi jo nekam vozila... to pa ne.. Se mi zdijo premajhni. Potem v šoli bo še več kot preveč takih dejavnosti, pa veliko bo tut odvisno, če je otrok dovzeten za jezike al ne. Jaz sm recimo bla zelo dovzetna, sem se jo začela v 5. razredu OŠ učit in sem že do konca OŠ ful obvladala, v SŠ in na faksu pa sploh. Sošolka, ki je z mano bla vse od OŠ pa do faksa, pa se je še ne vem kok trudila, pa ji ni šlo, ker enostavno ni za jezike.
In ravno zato, kot pravi Ulla, jaz ne bom otroku jemala otroštva... jo bova midva z možem kej naučila skozi igro.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 20:56:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Kaj se vam zdi dat za tečaj angleščine za otroke od 5 do 8 let 170€ za celo šolsko leto veliko?
Tečaj je 1x tedensko po 45 minut,se pravi,da je cca 35 ur,urna postavka je 5€?

Ne vem,meni je tole ful preveč....
Kolegica ima otroka na temu tečaju,pa mi je razlagala,pa sem bila kar tiho...
Ve bi vozile 5 letnega otroka na angleščino...ne me narobe razumet,saj jaz bi tudi peljala hčerko,samo ne za tak denar....


Za celo leto to ni veliko denarja. Moja sestra je dala isto pri 5 letih tamalo, plačala več kot 200€ v celem letu ( na mesec je blo 20€) .

Ulla, men je otroški psiholog lepo vse razložil, da se je otrok do 8 leta starosti sposoben naučiti 3 tuje jezike. Če pa živi v družini, kjer se govori mešano, pa še toliko hitreje. In od kolegice brat ima malčka, katera mama govori italijansko, on slovensko, ker pa živijo v Bruslju, kjer on dela kot odvetnik na nevem kterem evropskem sodišču, govori otrok pri 3,5 letih tudi angleško.user posted image

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 20:57:22   
Ulla80
da ji bova skozi igro in kakšno risanko ter s pogovori skušala približati jezik


naša gleda baby tv in zapoje mojster jaka v angleščini ( aju sipin sju sipin bader žon, bader žonuser posted image user posted image ), pa ful ponavlja recimo ko se predstavlja kake predmete, živali, zelenjavo itd.user posted image
to je po mojem mnenju čist zadost.


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 20:59:11   
Dashenka
Cena je zelo ugodna.
Ali je obiskovanje tečaja tujega jezika za tvojo 5 letno hčer primerno, pa lahko presodiš le sama - nihče ne pozna bolje svojega otroka.



(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 20:59:44   
Ulla80
Ulla, men je otroški psiholog lepo vse razložil, da se je otrok do 8 leta starosti sposoben naučiti 3 tuje jezike. Če pa živi v družini, kjer se govori mešano, pa še toliko hitreje.


sej vem jaz to in tud čist strinjam se s tem, da se jih komot nauči. samo ne vidim pa neke poante oz. hudega smisla v tem, da otroku odžiram otroštvo, zato da bo pred šolo znal jezik, potem kasnej v OŠ ali v SŠ se mu pa mogoče niti ne bo dalo s tem ubadat in toliko da bo zdelal tuj jezikuser posted image
če mu bo jezik šel in bo imel do njega interes, se bo otrok čist zadost naučil skoz redno šolanje.


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:01:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

Ulla, men je otroški psiholog lepo vse razložil, da se je otrok do 8 leta starosti sposoben naučiti 3 tuje jezike. Če pa živi v družini, kjer se govori mešano, pa še toliko hitreje.


sej vem jaz to in tud čist strinjam se s tem, da se jih komot nauči. samo ne vidim pa neke poante oz. hudega smisla v tem, da otroku odžiram otroštvo, zato da bo pred šolo znal jezik, potem kasnej v OŠ ali v SŠ se mu pa mogoče niti ne bo dalo s tem ubadat in toliko da bo zdelal tuj jezikuser posted image
če mu bo jezik šel in bo imel do njega interes, se bo otrok čist zadost naučil skoz redno šolanje.



Jaja, skozi šolo se bo naučil. Ko sem pršla v srednjo šolo, me je takoj prfoksa poslala na inštrukcije, ko sem povedala iz kje semn doma. In še isto leto fasala popravca iz angleščine.user posted image Tolk o tem, kaj se naučiš v šoli. Bul šit.

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:01:45   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

da ji bova skozi igro in kakšno risanko ter s pogovori skušala približati jezik


naša gleda baby tv in zapoje mojster jaka v angleščini ( aju sipin sju sipin bader žon, bader žonuser posted image user posted image ), pa ful ponavlja recimo ko se predstavlja kake predmete, živali, zelenjavo itd.user posted image
to je po mojem mnenju čist zadost.



Hja, spet drugim pa se "kocine po konci postavijo" ob misli, da nekdo poseda otroka pred baby tv.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:01:45   
Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

Ulla, men je otroški psiholog lepo vse razložil, da se je otrok do 8 leta starosti sposoben naučiti 3 tuje jezike. Če pa živi v družini, kjer se govori mešano, pa še toliko hitreje.


sej vem jaz to in tud čist strinjam se s tem, da se jih komot nauči. samo ne vidim pa neke poante oz. hudega smisla v tem, da otroku odžiram otroštvo, zato da bo pred šolo znal jezik, potem kasnej v OŠ ali v SŠ se mu pa mogoče niti ne bo dalo s tem ubadat in toliko da bo zdelal tuj jezikuser posted image
če mu bo jezik šel in bo imel do njega interes, se bo otrok čist zadost naučil skoz redno šolanje.




Ena ura tedensko je odžiranje otroštva? Pa tam verjetno tudi ne sedijo pribiti kot cveki, ampak to počnejo skozi igro in animacijo. In cena sploh ni visoka.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:03:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

da ji bova skozi igro in kakšno risanko ter s pogovori skušala približati jezik


naša gleda baby tv in zapoje mojster jaka v angleščini ( aju sipin sju sipin bader žon, bader žonuser posted image user posted image ), pa ful ponavlja recimo ko se predstavlja kake predmete, živali, zelenjavo itd.user posted image
to je po mojem mnenju čist zadost.



Hja, spet drugim pa se "kocine po konci postavijo" ob misli, da nekdo poseda otroka pred baby tv.


Dandanes itak sami plastelini skačejo po televiziji, normalnih risank sploh ni.

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:04:30   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

da ji bova skozi igro in kakšno risanko ter s pogovori skušala približati jezik


naša gleda baby tv in zapoje mojster jaka v angleščini ( aju sipin sju sipin bader žon, bader žonuser posted image user posted image ), pa ful ponavlja recimo ko se predstavlja kake predmete, živali, zelenjavo itd.user posted image
to je po mojem mnenju čist zadost.



se popolnima strinjam, kar naučijo na teh tečejih jih lahko skozi igro, če maš voljo tud sam naučiš. Moja tudi šteje mal po italijansko, pa tud kaj zapoje, ko Doro gleda, pa ma 4 leta. In so risanke v tujem jeziku skoraj edina stvar ki jo zanimajo.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:05:13   
Ulla80
Jaja, skozi šolo se bo naučil. Ko sem pršla v srednjo šolo, me je takoj prfoksa poslala na inštrukcije, ko sem povedala iz kje semn doma. In še isto leto fasala popravca iz angleščine.user posted image Tolk o tem, kaj se naučiš v šoli. Bul šit.


in zdej bi bil verjetno blazen profit in razlika, če bi od drugega leta neprej te starši vozili na tečaj tujega jezikauser posted image

Hja, spet drugim pa se "kocine po konci postavijo" ob misli, da nekdo poseda otroka pred baby tv.


kocine gor al dol, ne posedam otroka pred tv, ne  baby, ne kak drug, samo tu in tam pa pogleda par minut risank ( a tvoj jih neuser posted image ) in takrat je to babytv in nič drugega.


volga, ko pa morjo hodit k angleščini, veroku, borilnim veščinam, plesnim vajam, retoriki, motoriki.....a je še zmeri sam ena ura na tedenuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:07:13   
Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

Jaja, skozi šolo se bo naučil. Ko sem pršla v srednjo šolo, me je takoj prfoksa poslala na inštrukcije, ko sem povedala iz kje semn doma. In še isto leto fasala popravca iz angleščine.user posted image Tolk o tem, kaj se naučiš v šoli. Bul šit.


in zdej bi bil verjetno blazen profit in razlika, če bi od drugega leta neprej te starši vozili na tečaj tujega jezikauser posted image

Hja, spet drugim pa se "kocine po konci postavijo" ob misli, da nekdo poseda otroka pred baby tv.


kocine gor al dol, ne posedam otroka pred tv, ne  baby, ne kak drug, samo tu in tam pa pogleda par minut risank ( a tvoj jih neuser posted image ) in takrat je to babytv in nič drugega.


volga, ko pa morjo hodit k angleščini, veroku, borilnim veščinam, plesnim vajam, retoriki, motoriki.....a je še zmeri sam ena ura na tedenuser posted image



Tle smo pa starši tisti, ki bomo odločili h koliko stvarem bo hodil. Drugače pa je v šoli veliko teh predmetov že med krožki, tako da jih opravijo kar po pouku, v podaljšanjem bivanju, pa ni nobene panike.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:08:12   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

da ji bova skozi igro in kakšno risanko ter s pogovori skušala približati jezik


naša gleda baby tv in zapoje mojster jaka v angleščini ( aju sipin sju sipin bader žon, bader žonuser posted image user posted image ), pa ful ponavlja recimo ko se predstavlja kake predmete, živali, zelenjavo itd.user posted image
to je po mojem mnenju čist zadost.



Hja, spet drugim pa se "kocine po konci postavijo" ob misli, da nekdo poseda otroka pred baby tv.


Dandanes itak sami plastelini skačejo po televiziji, normalnih risank sploh ni.




Mah saj kakšno luštno risanko seveda najdeš.
Meni se samo zdi totalno bolano otroke posedat pred razne baby tv in ostale programe, ki rolajo non stop risanke, pa če so še tako kvalitetne, vzgojne itd. (pa ponavadi niso, ampak so total pofl).
Otroke namreč TV dobesedno "posrka" in ta zadnja stvar, ki bi mi padla na pamet je ta, da bi tolerirala buljenje TVja z izgovorom, da se s tem uči jezika.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:09:33   
Anonimen
naš je hodil lani in hodi letos na angleščino. cena je 180€ za celo leto. sploh ne, da bi se kaj veliko naučil. bolj to, da sliši jezik in pravilno izgovorjavo) in pa, da sedi v klopi za mizo. user posted image  za letos je sam rekel, da bi hodil. zadnjič mi je pa rekel, če lahko hodi še na nemščino v petek, ko ima še frej dan (ostale dni ima namreč tudi vse zasedene). mater sem grozna mama. user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:10:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

da ji bova skozi igro in kakšno risanko ter s pogovori skušala približati jezik


naša gleda baby tv in zapoje mojster jaka v angleščini ( aju sipin sju sipin bader žon, bader žonuser posted image user posted image ), pa ful ponavlja recimo ko se predstavlja kake predmete, živali, zelenjavo itd.user posted image
to je po mojem mnenju čist zadost.



Hja, spet drugim pa se "kocine po konci postavijo" ob misli, da nekdo poseda otroka pred baby tv.


Dandanes itak sami plastelini skačejo po televiziji, normalnih risank sploh ni.




Mah saj kakšno luštno risanko seveda najdeš.
Meni se samo zdi totalno bolano otroke posedat pred razne baby tv in ostale programe, ki rolajo non stop risanke, pa če so še tako kvalitetne, vzgojne itd. (pa ponavadi niso, ampak so total pofl).
Otroke namreč TV dobesedno "posrka" in ta zadnja stvar, ki bi mi padla na pamet je ta, da bi tolerirala buljenje TVja z izgovorom, da se s tem uči jezika.user posted image



HB je naša TV ugasnjena, ker je ne želi gledat.user posted image

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:11:51   
Ulla80
Mah saj kakšno luštno risanko seveda najdeš.
Meni se samo zdi totalno bolano otroke posedat pred razne baby tv in ostale programe, ki rolajo non stop risanke, pa če so še tako kvalitetne, vzgojne itd. (pa ponavadi niso, ampak so total pofl).
Otroke namreč TV dobesedno "posrka" in ta zadnja stvar, ki bi mi padla na pamet je ta, da bi tolerirala buljenje TVja z izgovorom, da se s tem uči jezika


preberi še enkrat kaj sem napisala. včasih po cel teden ( ta teden je tak, ko smo sami skoz) niti ne prižgemo tv, ker se noben niti ne spomni. včasih se pa spomni, da bi gledala risanke in takrat jih pač gleda. in gleda baby tv, med drugim tud zato, ker ni prekletih glupih bebastih reklam za še bolj glupe in bebaste igrače, ki posrkajo otroka bolj kot pa risanke. in tud zato, ker so za to starostno obdobje super risanke in tistih 10 min, ko jih gleda, je mega.



_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:12:46   
Petka09
Saj jaz mislim, da tu ni nobena za to, da bi ure in ure sedel pred baby tv in ostalimi risankami z razlogom, da se nauči jezika. Govorimo o tem, da pač tisti čas, ki je odmerjen za risanke, da lahko gleda take v tujem jeziku in mu potem kaj prevedeš... Pa da se skozi igro pogovarjaš v tujem jeziku itd.. Tako se da zelo veliko naučit, pa še kvaliteten čas preživiš z otrokom kot starš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:14:28   
Ulla80
Tako se da zelo veliko naučit, pa še kvaliteten čas preživiš z otrokom kot starš.


ne ne, je pa že bolj kvalitetnbo dat 180€ strokovnjakuuser posted image ker starš ne zna otroku povedat kaj je po anglešk kura pa solata pa paradajz, ker ga pač starši niso 4letnega vozili na tečajuser posted image

< Sporočilo je popravil Ulla80 -- 9.1.2010 21:15:23 >


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:18:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

Tako se da zelo veliko naučit, pa še kvaliteten čas preživiš z otrokom kot starš.


ne ne, je pa že bolj kvalitetnbo dat 180€ strokovnjakuuser posted image ker starš ne zna otroku povedat kaj je po anglešk kura pa solata pa paradajz, ker ga pač starši niso 4letnega vozili na tečajuser posted image


Zakaj podcenjuješ druge?user posted image user posted image user posted image user posted image Ker s tem zabijaš ego otroka, ki ga določena zadeva veseli.
Sej moja nečakinja je bla tud prava gumica, pa je šla v skupino ritmične gimnastike. Pa pol pustila, ker se ji ni dalo več.  Sej se še odrasli iščejo celo življenje...

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:19:03   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

Tako se da zelo veliko naučit, pa še kvaliteten čas preživiš z otrokom kot starš.


ne ne, je pa že bolj kvalitetnbo dat 180€ strokovnjakuuser posted image ker starš ne zna otroku povedat kaj je po anglešk kura pa solata pa paradajz, ker ga pač starši niso 4letnega vozili na tečajuser posted image


nimaš pravga naglasa!

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:19:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

Tako se da zelo veliko naučit, pa še kvaliteten čas preživiš z otrokom kot starš.


ne ne, je pa že bolj kvalitetnbo dat 180€ strokovnjakuuser posted image ker starš ne zna otroku povedat kaj je po anglešk kura pa solata pa paradajz, ker ga pač starši niso 4letnega vozili na tečajuser posted image


a pa mi verjameš, da otrok večkrat bolj zaupa tujemu, kot domačemu? glede na izkušnje pri inštrukcijah, ti to lahko potrdim. včasih moram starše spravit ven iz sobe, da se otrok umiri in začne normalno funkcionirat. user posted image  pa glede na tamalga doma isto. user posted image  ko mu jaz rečem, da je krava-cow, mi ne verjame. ko pa na angleščini sliši, je pa ok. user posted image

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:20:39   
Gina
Jaz nisem nobenega mojega otroka poslala na angleščino iz Ullinega razloga. Zdelo se mi je brez smisla. Pa ta velika dva danes res zelo dobro obvladata.

Če bi nekdo rad, da bi se otrok res dobro naučil jezika, bi moral vsakodnevno z njim govorit. Če gre pa 1x na teden tja, se pa meni osebno ne zdi produktnivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:20:57   
Ulla80
Ker s tem zabijaš ego otroka, ki ga določena zadeva veseli.


zdej mi pa razloži, kako 4letnik pride sam do tega, da ga tečaj ang. veseliuser posted image in da bi hodiluser posted image

veseli starše, njega pa tud pol mogoče, ker se tam verjetno skoz igro in tko učijo. sam to se lohk doma tud. če bi se komu dalo, recimouser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?