|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telečja juhica
22.1.2005 11:24:25   
tjaga
Naša Tjaša je stara 4 mesec in pol in počasi sva začeli z uvajanjem druge hrane. Danes bi ji premierno ponudila telečjo juho, pa me zanima, kako ste jo ve pripravljale.

Hvala,
Tjaga
:kava::kuza::kava::kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Telečja juhica
22.1.2005 13:00:28   
Seven*
Meni se zdi 4.5 mesece malo zgodaj za telecjo juhico. Mislim, da je bolje najprej zacet s sadjem in zelenjavo, sele nato z kaksnim piscancem ali puranom. Jakob je star skoraj 8 mesecev, pa mu goveje juhe se nisem dala..

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
22.1.2005 13:10:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Telečja juhica
22.1.2005 13:58:41   
tjaga
:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden: No ja, zdaj sem pa malo v zadregi. Tole s telečjo juhico je zraslo na mojem zeljniku po tem, ko mi je patronažka rekla, da juhico iz telečjih kosti ji že lahko dam. Saj ne ne vem koliko, ravno za okus. Mislila je pa telečjo in ne govejo juho (sem jo dvakrat vprašala).
Sadje in zelenjavo ji že dajem in moram reči, da je navdušena (bolj nad sadjem).
No saj bom res še malo počakala, pa vas takrat prosim za recept.

Tjaga
:kava::kuza::kava::kuza:

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Telečja juhica
22.1.2005 14:27:48   
Anonimen
Tjaga, ne vem, če ni v tistih starih knjigah res ena prvih priporočenih jedi telečja kostna juha. Bom pogledala. Upam, da jo bom našla.

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Telečja juhica
22.1.2005 17:16:32   
dory
Eh tjaga pa moje kuharske sposobnosti :ups:

No skratka sem se pozanimala...in nas je pri petih tud to ze jedel..in to s takim uzitkom...kaj cem komplicirat pri stvareh,ki jih dobro prenasa in ima celo rad...vsaj animacije ni treba zraven...

Tko da,mogoce kak teden se pocakaj,pol pa v akcijo :)...in glede na to,da je tvoja lepotica tak dober jedec,pomoje ne bo tezav :)


(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Telečja juhica
22.1.2005 21:42:18   
Anonimen
Tisto knjigo sem iskala, pa jo imam izgleda v službi. Ja, nujno jo službeno nekaj rabim za... Bom v ponedeljek ali torek v službi pogledala.

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Telečja juhica
22.1.2005 21:44:52   
tjaga
Hvala Splišni.

Tjaga
:kava::kuza::kava::kuza:

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Telečja juhica
24.1.2005 10:10:07   
p@tricij@
tudi jaz sem ji dala prvič telečjo juhico. skuhala sem jo pa tako kot pa govejo. seveda tudi dosti korenčka sem dala notri. sedaj pri 6 mesecih ji pa dajem že skoraj vse kar mi jemo, razen mesa, tako da ne kompliciram preveč.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Novorojenček: Prvi dnevi doma
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in či...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?