Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
Telovadba 1-kratni obisk, a obstaja? 4.1.2008 10:49:06
taška30
V ljubljani kje za malčke obstaja? Da pač prideš, odtelovadiš in plačaš? Ker glede na vse bolezni in posledično odsotnost se mi brezveze zdi dat 200€, potem pa bohve kolikokrat bo manjkala. Sem že dala 80€ nekje za 1.obrok, pa je bila tam točno 2x.
RE: Telovadba 1-kratni obisk, a obstaja? 8.1.2008 14:20:31
fricka
Mi hodimo na tabor, je pa 120 EUR letno. To je sigurno manj, kot da bi plačevala sproti. Prej pa smo hodili v telovadnico v Šiški v fitnes Panter. se mi zdi, da so bile tam malo bolj plesno obarvane, na Taborju pa je to res telovadba z vsemi orodji. Jo pa lahko obiskuješ dvakrat tedensko in sigurno izkoristiš teh 120 EUR.