|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 9:42:44   
dvojcek33
Živjo.
Mogoče se nekateri spominjate mojega posta od lanskega leta. No pa naj ti povem Tjazy , da si imel večino prav ko si rekel , da se moram pripraviti, ker prej ali slej se bo zgodilo.. ( kdor ne ve o čem govorim si lahko pogleda moj post "ali sem starokopiten").
No ženka je res svoj firbec ali željo, ne vem kako naj to imenujem potešila in moram priznat , da so mi tvoji odgovori veliko pomagali že lansko leto  in sva precej z ženo debatirala o tem in  enkrat sem bil  bolj za  drugič malo manj odvisno od vzdušja. Vedel pa sem , da me to čaka in da moram to njeno izkušnjo sprejeti  karseda zlepa in sem jo. Vesel sem ,da se mi je zaupala in mi povedala o svojem dogodku. Res pa je , da mi je to povedala šele zdaj , ko se je mesec po svoji izkušnji zapletla še z enim moškim sicer ni prišlo do sexsa je bilo pa vse skupi delano na tem in zelo blizu, če ne bi zvedel da se nekaj plete. Najbolj me je prizadelo, da ko sva enkrat razčitla in mela mukotrpne razgovore mi je še kar naprej lagala v obraz (glede drugega dogodka). Njena prva izkušnja ni bila tisto, kar si je predstavljala da bo  in mogoče si je mislila ,da bo pa še z drugim drugač.  Sam sebi se čudim , da sem toliko toleranten in razumevajoč  do nje, vem pa da je bonus do konca izkoristla, ker še ene laži pa ne bom toleriral več. Glih včeri sva še do konca razčitla in zdaj vidim, da je tudi njo vse skupaj streznilo in sva se odločila da greva skupi naprej in da začneva znova. Glede prve izkušnje,ko si je "potešila" firbec ,  pa moram povedat, da me sploh ne moti toliko kot sem si mislil da me bo. Sem bil že kar pripravljen , da ji privoščim. Žal je pa izpadlo, da v tej izkušnji ni dobila tistega, kar je pričakovala in sem kr mal jezen na tipa , da ni opravu kot je treba.
No pa pustmo zdaj to. Važen je da se končno čutiva zelo povezana in mogoče sva rabila, da je vse skupi tako izpadlo in sva se oba velik naučila od tega. Gremo naprej k novim zmagam. Tebi Tjazy pa hvala za vse , ker si mi pokazal pot k drugačnemu razmišljanju. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 10:14:01   
total
user posted image user posted image  vso srečo naprej,Tjazy je stručko...user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 10:25:56   
Mina1
Tjazy je stručko...


ja naš Tjazy je vsestranski, a ne Tjazyuser posted image ...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 10:31:41   
Anonimen
MIna ne me j.... he he... user posted image user posted image

Drugac pa dvojcek.. spet si zamocu..user posted image  z enim samim stavkom..  verjeten noces slisat mojga komentarja.. na tole.. kar se je zgodilo.. oz.. kaj se verjeten bo zgodilo.. :)))

Total... Aha.. za druge! user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 10:34:33   
Mina1
MIna ne me j.... he he...


ma ne no, mal te hecam, me še vedno razganja, sej vešuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 10:35:54   
Taula
Tjazyi je imel prav? user posted image Me pa prav zanima kaj hudiča, ti je svetoval?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 10:37:45   
tanikaa
Da naj sprejme ženino dol dajanje z drugim.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 10:37:56   
dvojcek33
No da vidim kje sem pa zdej zamočuuser posted image   Sej sem čist kul sprejel njeno izkušnjo...  Ne vem kaj bi bilo narobe al kaj te je zbodlo v oči. Res pa je da nisem čist cele zgodbe opisoval, ker bi bilo predolgo in sem mogoče mal nerazumno napisal.
no povej....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 10:41:49   
Taula
Sem najdla post ja..egoizem, bla, bla, bla..tipično po Tjazyu.
Komentarja se vzdržim.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 10:44:21   
Taula
je pa izpadlo, da v tej izkušnji ni dobila tistega, kar je pričakovala in sem kr mal jezen na tipa , da ni opravu kot je treba.


user posted image

Res pa je , da mi je to povedala šele zdaj , ko se je mesec po svoji izkušnji zapletla še z enim moškim sicer ni prišlo do sexsa je bilo pa vse skupi delano na tem in zelo blizu, če ne bi zvedel da se nekaj plete. Najbolj me je prizadelo, da ko sva enkrat razčitla in mela mukotrpne razgovore mi je še kar naprej lagala v obraz

user posted image

Važen je da se končno čutiva zelo povezana in mogoče sva rabila, da je vse skupi tako izpadlo in sva se oba velik naučila od tega. Gremo naprej k novim zmagam

Nisem prepiričana da ona tako meni.user posted image  Upam pa da.



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 10:44:43   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Komentarja se vzdržim.user posted image



Jaz tudi. user posted image  Sicer težko, ampak vseeno...

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 10:45:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Sem najdla post ja..egoizem, bla, bla, bla..tipično po Tjazyu.
Komentarja se vzdržim.user posted image


Zelo modra odlocitev... tako si nama prihranila ogromno casa.. :))) user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 10:47:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Komentarja se vzdržim.user posted image

Jaz tudi. user posted image  Sicer težko, ampak vseeno...


Tud teb hvala.. user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 10:48:26   
Taula

Sem najdla post ja..egoizem, bla, bla, bla..tipično po Tjazyu.
Komentarja se vzdržim.


Zelo modra odlocitev... tako si nama prihranila ogromno casa.. :)))


Sej me mika da napišem nekaj...imam čas do 16h.user posted image  Tak da me bo premagala kmalu želja.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 10:54:19   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Komentarja se vzdržim.user posted image

Jaz tudi. user posted image  Sicer težko, ampak vseeno...


Tud teb hvala.. user posted image



Malenkost. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 11:01:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dvojcek33
vem pa da je bonus do konca izkoristla, ker še ene laži pa ne bom toleriral več.

Žal je pa izpadlo, da v tej izkušnji ni dobila tistega, kar je pričakovala in sem kr mal jezen na tipa , da ni opravu kot je treba.



Lej to dvoje... tvoja dva stavka..

Ker ve, da je bonus izkoristla, do konca.. ni pa dobila tisto kar je hotla.. je to zdej tko.. kot je blo.. ker ce je v njej se vedno ta zelja.. bo pac na skrivaj.. a ne.. tega pa ti noces.. torej.. mors se premislt glede prvega stavka.. in mogoce se potem sploh ne bo zgodilo..
Drugac pa res lahk nekam trescis tista 2 deca.. ki nista za nobeno rabo.. :))

Je pa se ena moznost.. najboljsa.. da ti opravis namestu vseh teh drugih.. Zihr ji je ratalo dolgcas..
Napis ji mesic.. da jo bos dons tko pofuku.. da .... kar kol ze pac.. user posted image  Pa tko v javnosti.. ji odpni gumbe od strajce.. tko kot jst svoji.. pa v Merkatorju jo fuul za rit zagrab.. pa tko... Ona to zihr rabi.. take nezaslisane zadeve.. Poln k... ma tega dolgocasnega lepega posteljnega seksa..

A je tko?

Ker ves.. cist mozno.. da ce bi tala dva res dobr opravla.. tko kot si je ona to zelela.. bi ti lahk usla z njima.. seveda je tud to mozno..

Kaj bos zdej naredu?

(odgovor članu dvojcek33)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 11:06:38   
Taula
Nič ne bo naredil...bonus po povečal, ker bo ona še iskala druge moške. Ne sedaj, ker je začasno potlačila željo..ampak čez nekaj časa....mimo bo slej ali prej prišel dober dečko. Pa ne ker je mogoče on dolgočasen...on lahko dela v postelji akrobacije, ampak ker ji to paše in ker se ni izživela.



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 11:14:42   
iva01
TA zadeva še zdaleč ni končana, sigurna sem da se bo ta "bonus" sčasoma še povečal, sam očitno se je tipček sprijaznu z tem da ga je žena varala in da ga bo še naprej......Tu nimaš več kaj napisat,...tako sta se odločla

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 11:21:15   
baguSka
Je pa se ena moznost.. najboljsa.. da ti opravis namestu vseh teh drugih.. Zihr ji je ratalo dolgcas..


Tocno to sem tud jst hotla napisat...user posted image

Dvojcek: TI SE GREBI ZANJO, ZA NJENO POZORNOST, LJUBEZEN IN SEX!!! Dokazi ji, da si ti pravi zanjo!!! Zakaj bi sploh se hotela drugje??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 11:31:47   
dvojcek33
no bil je eden k je bila z njim, z drugim se pa to ni zgodilo. To kar sem napisal , da ne bom več toleriral laži je pa sigurn, ker sem zdaj vse nekaj po etapah zvedu , vsak dan neki. To je tisto za kar sva imela mukotrpne razgovore, ker ni bila tolk , da bi naenkrat vse povedala pa bi bilo čist drugač kukr je pa izpadel.

Glede sexa doma pa res vem, da ni v tem problem. Vidla je da je dost  bolš  doma  in je mogoče  to tist k jo je mučil , da se ni splačal.... kaj pa vem.

vem pa da samo midva poznava celotno sliko in kaj vse sva razčistla in se pogovorila. Mogoče je komu čuden , da sem ji oprostil ampak najlaži bi bilo odnehat. Treba je jit čez določene stvari in jih partnerju tudi oprostit res pa je da ima vsak svojo mejo do kje oprostit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 11:32:01   
ZARA
DEBATA  
za vse, ki vas zanima...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 11:38:02   
Taula
no bil je eden k je bila z njim, z drugim se pa to ni zgodilo.
 
In če ti ne bi izvedel..oz. preprečil bi se. To je poanta.
Jaz upam da je konec..imam pa močen občutek da bo post čez pol leta..in zgodilo se je spet...ali naj povečam bonus?


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 11:45:13   
Anonimen
ZARA, hvala user posted image

Če sem prav razumela, te je žena varala.. Zaboga, pa kaj še ti delaš z njo?? user posted image Izrazila je željo probati z drugim, a misliš, da se bo to nehalo??? Ne, ne bo se.. To se bo nadaljevalo, začelo se bo spet, ko boš najmanj pričakoval.. Punca te bo vedno znova in znova prizadela.. user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 11:46:26   
dvojcek33
TA zadeva še zdaleč ni končana, sigurna sem da se bo ta "bonus" sčasoma še povečal, sam očitno se je tipček sprijaznu z tem da ga je žena varala in da ga bo še naprej......Tu nimaš več kaj napisat,...tako sta se odločla

(odgovor članu Taula)


ni varijante , da bi se povečal in nikakor ne bo smel bit več tega kar je bilo. Imela je željo in jo izkoristla in to je to.

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 11:47:20   
Zahi
svaka čast model user posted image

toliko tolerance ne premore cel moški svet.. user posted image

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?