|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trgovina Monfalcone
2.4.2008 19:14:58   
vianne
Pozdravljene!

Veliko sem že slišala o tej trgovini, ki se nahaja v Monfalconu - Tutto per il bambino in me zanima iz prve roke če je res tako super.

Ali so cene res nižje kot pri nas, imajo veliko izbire (vozički itd.), kdaj imajo kakšne popuste...

Predvsem me zanimajo vozički... a se pri njih dobi tudi starejše letnike (2007, 2006)? Zame ni nujno da je zadnja moda, predvsem, da je kvaliteten pa po zmerni ceni.

Hvala za informacije!!!

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trgovina Monfalcone
2.4.2008 21:26:30   
soraia
Ojla, v tej trgovini so zelo, zelo prijazni, imajo kar precejšnjo izbiro vozičkov, za stare zaloge ne vem, kako je, kakšnioh popustov nimajo, cene so pa res nižje recimo pri njih je Jane slalom pro (cel komplet) 633€, pri nas sedaj v akciji 700€, redna cena 750€, isto bebe confort high trek: pri njih okoli 650€, pri nas pa mislim, da med 750 in 800€ (govorim za celoten komplet).

Skratka se ti splača it pogledat.

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trgovina Monfalcone
2.4.2008 21:31:52   
soraia
Pa še to, mene je zanimal en gugalnik pa en stolček za hranjenje, pa jih oni ne držijo v trgovini, pa so mi brez problema naročili, tu je le to, da moraš potem kakšen teden počakat, da pride roba, se pa res vse da z njimi zmenit. Če si od daleč in te kaj konkretnega zanima, jim lahko pošlješ mail (ne vem, če znajo slo, vem pa, da znajo ang) in ti zudi po mailu odgovorijo. LAhko se pozanimaš za model, ceno,... pa boš sigurno dobila odgovor.

to je njihov mail:

tuttoperilbambino@email.it


(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trgovina Monfalcone
2.4.2008 21:34:13   
Anonimen
Res so zelo, zelo prijazni. Pa full popustov dajo, pa kakšno darilce zdraven. Priporočam. user posted image

(odgovor članu soraia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trgovina Monfalcone
2.4.2008 21:48:05   
Tinky
Ja, kar se vozičkov tiče imajo full izbire in kar precej zaloge. Cene so pa dosti nižje kot pri nas. Mislim, da starih modelov nimajo.

Če želiš naročit kak voziček, ki ga nimajo na zalogi je cena ista kot pri nas. Jaz sem se zanimala za PP Pliko P3 - športni voziček in je bila cena 289,00 eur, pri Sončku s popustom pa 2 Eur manj.
Namreč oni nabavljajo na veliko, zato imajo ugodne cene, pri nabavi enega samega vozička ne dobijo količinskega popusta in posledično so cene iste kot pri nas.




_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trgovina Monfalcone
2.4.2008 23:30:51   
moya
Jaz sem z njimi kontaktirala preko e-maila ker me je zanimalo ali imajo na zalogi Mutsy. Imeli so samo en komplet, cena ista kot pri nas. Če želiš naročiti se moraš oglasiti tam. Govorijo ang.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trgovina Monfalcone
3.4.2008 7:20:31   
AnBan
Kje pa je ta trgovina? V MF jaz poznam samo Emisfero.

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trgovina Monfalcone
3.4.2008 9:19:39   
Tinky
IZVIRNO SPOROČILO: AnBan

Kje pa je ta trgovina? V MF jaz poznam samo Emisfero.



http://www.tuttoperilbambino.it/Home%20Page.html

Nahaja se pa zraven občine, Piazza della Repubblica


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trgovina Monfalcone
3.4.2008 10:52:56   
vianne
Joj punce zlate ste!!! Hvala za odgovore!

Se bova res z mojim zapeljala do njih.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?