|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trgovine z rabljenimi stvarmi
13.6.2008 12:13:45   
ANIME
Pozdravljene!

Zanima me, če poleg Šaprovčka (Medvode) poznate še katero trgovino v LJ, kjer podajajo rabljene otroške stvari (postelje, ležalnike ....).

Drugače sem v Spar katalogu videla v akciji posteljico 120x60 iz bukve ... za 50€ (prej kao 99€).
Jo je mogoče že katera videla? Ali je OK?

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trgovine z rabljenimi stvarmi
13.6.2008 12:26:55   
_sanja_*
Tole je tema, ki je stara kak teden, sam kaj velik odgovorov ni blouser posted image Poleg Smrkolina je še ena trgovina ,Mulc, al tak nekot.


http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2845411

Glede pojslce pa žal nič ne vem.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trgovine z rabljenimi stvarmi
13.6.2008 13:31:27   
ANIME
Full ti hvala!

moram šibat pogledat!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trgovine z rabljenimi stvarmi
13.6.2008 14:06:30   
pomar*ANČA*
ravno včeraj je bila teme o tem na tedniku, zasledila sem trgovino Mulc in Šuss. menda pa v slo to ne gre preveč dobro. aja, mislim da je bilo za Mulc-a rečeno, da ga kmalu zaprejo.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trgovine z rabljenimi stvarmi
13.6.2008 14:06:49   
pomar*ANČA*
pa sporoč če je kaj uporabnega!

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trgovine z rabljenimi stvarmi
13.6.2008 14:55:25   
Naja30
Smrkolin v Šiški. Ampak tam noter ful smrdi! user posted image

Posteljico sem tudi jaz vidla v reklami, pa se mi ne zdi slaba.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trgovine z rabljenimi stvarmi
13.6.2008 15:13:05   
bella02
Sem se zanimala za ceno rabljene postelje v eni izmed trgovin. Taka z nenastavljivim dnom je bila 48 eur, taka z nastavljivim pa od 68-75. Ker bom čez cca leto od kolegice dobila rabljeno otroško, ki se potem spremeni v mladinsko, sem pohitelv v Interspar po tisto za 50 eur. Pa ni slaba, je dosti stabilna tam do otrokovih dobrih 2-eh let (odvisno od teže otroka), po moji oceni. Če ne bi imela te možnosti, pa bi verjetno vzela pri Recinkotu tisto za 80 eur, mi je videti bolj stabilna. Tako bi verjetno vzela to, ne pa tiste rabljene v trgovini, ker bi bila ta nova, pa še draga ni. 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trgovine z rabljenimi stvarmi
13.6.2008 15:20:37   
kajajaka
Če ne bi imela te možnosti, pa bi verjetno vzela pri Recinkotu tisto za 80 eur, mi je videti bolj stabilna


se strinjam.
Pa še nova je in kvalitetna - izdeluje jih LIP POLJČANE  slovenski proizvajalec.

Če bi pa rabljeno kupovala, bi se pa na forumu s katero poskušala zmenit za odkup. Zakaj bi v trgovinah rabljeno kupovala - je samo dražje, ker še oni svoj piskrček pristavijo.

Jogiji so pa tudi od 30 € dalje.

Spremljaj akcije. Veliko imajo tudi v Rutarju in Leclercu, pa ceneje kot v specializiranih otroških trgovinah.user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trgovine z rabljenimi stvarmi
16.6.2008 18:00:41   
ANIME
Po ogledu tiste posteljice v Sparu sva se odlocila, da bova kupila kar v IKEI tiste za 35€. Se mi zdi čisto podobna zadeva ... ta v Sparu pa po moje nikoli ni morala biti 100 € oz. ce je bila je ni nihce kupil, saj za ta denar dobis veliko lepso - moje mnenje.

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Trgovine z rabljenimi stvarmi
16.6.2008 18:05:43   
Anonimen
Lahko pogledas se na Bolhi.

(odgovor članu ANIME)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Trgovine z rabljenimi stvarmi
16.6.2008 22:01:12   
maja24
Drgač če ti ni delč maš v Radovljici komisijsko otroško trgovino Brazda,tm dobiš vse živo po ugodni ceni,če pa kaj nimajo se pa itak loh zmeniš pa ji pustiš cifro da te pokliče ko dobijo tisto stvar ki jo pač želiš kupit.Majo pa tut pajacke zelo lepe od 2 do 4 eure tok da se ti ful splača it tja pogledat,če ti seveda ni predaleč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Trgovine z rabljenimi stvarmi
19.6.2008 7:12:26   
AnciM
Tudi v Škofji Loki je ena komisijska za otroške stvari - pod ZD nasproti reševalne postaje v Gumbu. Imajo pa predvsem oblekce (majče za 1€, pajacki po 3€) in vozičke. Dobi se tud kaj drugega samo srečo moraš imeti.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?