|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tučepi
22.12.2011 14:49:25   
*raci*
Živjo,

ima katera izkušnje s kakšnim apartmajem. Sem iskala in jih je čist preveč za odločit se!

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tučepi
28.12.2011 16:30:18   
muco
Mi smo bili letos v Tučepih. Groza od groze. Nastanjeni smo bili v hotelu, ne v apartmajih po katerih ti sprašuješ, vendar plaža je pa ista. Že 20 let hodimo na dopust na Hrvaško, vendar take guuužve pa še ne. Ko smo iskali info po netu, pa gledali slikice je bilo vse lepo, super, tam pa ojoj. Zjutraj si moral vstati ob sedmih, da si rezerviral prostor ob bazenu ali pa na plaži in ko si prispel po zajtrku je bila brisača prestavljena, ko pa ste se hotela otročka na plaži igrati smo morali tisto brisačo na kateri smo ležali mali privzdigniti, da sta lahko kopala z lopatko, kajti pred nami, za nami, z leve in desne so bili sosedovi. Morje nič čisto, vsak dan pene, smeti...Mis mo bili zelo razočarani in nas tako zelo opevani Tučepi ne vidijo več.
Verjamem pa, da zna biti tam lepo v času, ko ni sezone in njihovih enodnevnih turistov iz Bosne, ki pridejo na plažo z celo odejo in vsemi sorodniki, pa štruco kruha in konzervami. Tudi samo mesto ni bogve kaj. Razmisli o drugi destinaciji.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tučepi
29.12.2011 13:27:10   
*raci*
O, hvala za opozorilo. Sej se mi je zdelo, da zna bit temu podobno. Čeprav smo mislili it v predsezoni pred šolskimi počitnicami.
Imaš mogoče kakšen drug predlog?

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tučepi
29.12.2011 14:13:02   
kimica86
Pejdi raje na Pag, ker je prečudovit user posted image Plaže so da na rit dol padeš.. Pa nikakor ne it v avgustu, ko je polno italijanov, ker imajo kolektivne dopuste- sicer je povsod tako, ne samo na Pagu!!! Mi hodimo na Pag že 7 leto in mislim, da bomo še naprej tam hodili- ga imamo praktično že v malem prstu user posted image

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tučepi
29.12.2011 15:23:27   
inja2
Hej,


mi smo bili lani začetek julija v Tučepih na dopustu in moram reči, da nam je bilo TOP. Smo pa bili tu: http://www.tucepi.com/dora/.

Avto smo parkirali in ga cel dopust nismo rabili. Edino kar sem jaz malo pogrešala je kakšno igrišče za otroke.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tučepi
24.1.2012 7:31:54   
anya.xy
kimica kam hodite na pag....jaz sem gledala staro novaljo, pa ne vem???


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?