|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uhančki - kdaj?
12.5.2010 23:14:55   
jaša2
kdaj ste dale svojim pupam preluknjati ušesa? in kakšne so vaše izkušnje? naša bo zdaj stara 3 leta in se ne morem prav odločit, al je še premajhna za uhančke?? kak so vaše pupe prenesle luknjanje??

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uhančki - kdaj?
12.5.2010 23:16:40   
Isabellabina
Moji dve sta bili stari eno leto in sta že imeli uhančke noter.Brez vsakršnih problemov.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uhančki - kdaj?
12.5.2010 23:20:06   
jaša2
pol se pa jaz obremenjujem.....user posted image

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uhančki - kdaj?
12.5.2010 23:22:00   
Anonimen
Jaz jih moji 200% ne bom dala pred recimo 8mim letom ... male punčke s preluknjanimi ušesi in z uhančki so mi user posted image user posted image user posted image ... če se bo pa do takrat doma hotla lišpat pa to, ji bom pa kupila za igro tiste uhančke, ki se na uhelj samo pripnejo in ne rabijo luknjice.

(odgovor članu Isabellabina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 7:03:23   
barni
Joh ne bi dala. Če bo kdaj kasneje sama hotla. Si ne predstavljam, da se ne bi vsaj kdaj v tej starosti v vrtcu ali kje drugje kam zataknila in prerezala ušesek. Jaz sem jih dobila v prvem razredu, pa se mi je to vseeno zgodilo v čisto nedolžni igri in ponesreči. Pa nisem imela visečih uhančkov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 7:16:44   
*miska.mcc*
podpis pod barni in otiko!

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 7:35:46   
alda
Moja jih ima skor 13. pa jih še nima.
Ko jih bo hotela imet bo pač šla.
Mi je pa čist mimo ko kdaj vidim pupo, ki ima komaj za malo večjo jabolko glavo in uhane , ki ji visijo skor do ramenuser posted image .
Mislim..mame jemljemo uhane iz uh, zaradi varnosti otrok, pri luknjanju ušes svojih otrok pa ne pomislijo na varnost....logika..
No une čist mičkene uhančke je fajn videt tudi na takih šjorah,..sam pa ne dojenčkih tam do 2-3let...
.
.no moja bivša svakinja je sinu dala uho preluknjat pri 6mescih in je fant nosu uhan do enga 2-3.razreda, pol so ga pa začeli zmerjat za p.e.d.r.a in si je dal ven
zdaj pa ima v uhu luknjo kot vulkanski krater user posted image user posted image  ne sam tolk veliko, ampak kdaj tudi črno user posted image user posted image


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 7:59:01   
Hope2
Kič, ki ga tak mali otrok ne potrebuje. Videt pa je fej, fuj

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 8:18:34   
kajajaka
meni je to tudi mimo, se podpišem pod otiko in še marsikatero...

Naša deklina jih nima in jih še dolgo ne bo dobila! Jaz sem si jih dala preluknjati pri 12 letih, ko sem se sama odločila in tudi pri njej bo tako.
Sosedova punčka jih je dobila pri 6 mesecih... prav grda je z njimi, izumetničena... al pa če bi bila še z rdečo šminko namazana, ne bi bilo dosti drugače user posted image

Pri nas smo tudi v vrtcu dobili obvestilo, da jih bodo vzgojiteljice jemale ven zaradi varnosti, razen... če starši podpišejo in prevzemejo odgovornost, če si otrok ušesek pretrga user posted image

Za igro so pa tisti za pripeti enako dobri. Punčke so navdušene.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 8:33:41   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

meni je to tudi mimo, se podpišem pod otiko in še marsikatero...

Naša deklina jih nima in jih še dolgo ne bo dobila! Jaz sem si jih dala preluknjati pri 12 letih, ko sem se sama odločila in tudi pri njej bo tako.
Sosedova punčka jih je dobila pri 6 mesecih... prav grda je z njimi, izumetničena... al pa če bi bila še z rdečo šminko namazana, ne bi bilo dosti drugače user posted image

Pri nas smo tudi v vrtcu dobili obvestilo, da jih bodo vzgojiteljice jemale ven zaradi varnosti, razen... če starši podpišejo in prevzemejo odgovornost, če si otrok ušesek pretrga user posted image

Za igro so pa tisti za pripeti enako dobri. Punčke so navdušene.


podpis

Res mi je prav user posted image , ko vidim manjše otroke s tistimi uhani. Ravno nedavno sva z možem gledala eno deklico, ki je komaj šele shodila, z zlatimi uhančki, pa z zlato zapestnico in ogrlico. Vse se je svetilo na njej - OMG!user posted image user posted image user posted image

Jaz sem prve uhančke dobila za birmo, ker sem si jih želala in tudi sicer še zdaj nosim uhane. Ko bo moja mala miss zrasla in če bo imela tako željo, jih bo dobila. Itak jih imamo že nekaj na zalogi od krsta...user posted image



_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 8:56:57   
*alja*
Moja jih pa ima, stara bo počasi 5.
Ima jih od 1 leta. Ima majhne zajčke in je ne prepriča nihče naj da ven.

Mene ne motijo uhančki so mi lepi (taki mali otroški, ne kaki veliki).

Sicer pa vsak po svoje!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 9:38:48   
sanasan
moja jih je na svojo željo dobila pri ene 3h letih, želela jih je že pri ene2h, pa sem upala, da jo bo minilouser posted image ....no, saj jaz jih imam tudiuser posted image in mi je takrat šlo že kar malo na živce, ker mi je ves čas silila v naročje, da je lahko otipavala moje uhaneuser posted image ....najprej je imela medicinske, sedaj pa ima male medvedke in jih za boga ne da ven iz ušes(čistim ji ponoči v spanjuuser posted image ), čeprav zdaj atija prepričuje, da ji naj kupi še 6 parov, da bo imela za vsak dan drugeuser posted image ...naša je nooooooooooooooora na zlato oz.vse kar se svetiuser posted image ...moje čisto nasprotjeuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 9:42:11   
aprilčica07
Sicer vsaka po svoje, ampak naša jih ne bo imela še dolgo. Mi ne potegnejo. Če pa tebi paše, zakaj pa ne? 

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 9:42:34   
Pupa1
Tudi meni to ne zgleda lepo na tako majhnih punčkah. Fuj,fej, čist izumentičeno, to je le nakit. Tko kot je ena napisala, sam še rdeča šminka pa maskara manjkata. MA ene mamice so mi tolk smotane, ej... nobenega okusa, občutka, kaj je primerno in kaj ni.  

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 9:53:02   
Najaa
Ko si bo sama zaželela in toliko časa premlevala svojo željo, da se bo vidlo, da si jih res želi.

Meni zgledajo uhani na majhnih punčkah prav cigansko, ne vem zakaj.

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 10:06:00   
oka
MA ene mamice so mi tolk smotane, ej... nobenega okusa, občutka, kaj je primerno in kaj ni.


Hm čeprav je tudi meni grdo za videt, ne bi šla tako daleč, da bi rekla, da so ene mamice smotane. Enim je pač to všeč. Naj se meni ali tebi zdi primerno ali ne, vsak starš ve zakaj je dal otroku uhane v ušesa, tu se nima nihče kaj za vtikovat. Moja hči jih definitivno še lep čas ne bo dobila (niti ji pri petih še ni padlo na pamet kaj takega). Pa ne samo zaradi izgleda. Tudi zaradi tega, ker sem že videla kaj lahko uhan v ušesu malega otroka (tudi fantka s preluknjanim ušesom sem imela čast spoznati) lahko naredi.

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 10:15:24   
Pupa1
Imaš prav, Oka. Beseda "smotane" je prehuda. Se opravičujem vsem mamicam z majhnimi otroci, ki imajo uhančke. Samo meni je to neokusno, to res ne paše na tako majhne punčke...To pa lahko napišem. Moje mnenje...

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 10:20:11   
Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz jih moji 200% ne bom dala pred recimo 8mim letom ... male punčke s preluknjanimi ušesi in z uhančki so mi user posted image user posted image user posted image ... če se bo pa do takrat doma hotla lišpat pa to, ji bom pa kupila za igro tiste uhančke, ki se na uhelj samo pripnejo in ne rabijo luknjice.

Se podpišem.
Jaz sem jih dobila v 4. razredu, ko sem sama izrazila željo. Neki pri 1 letu luknjat ušesa, ker je mamam in nonam lepo, pa je meni user posted image Isto kot rezat ušesa in repe psom, ker je lastnikom to lepo. user posted image

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 10:21:28   
Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Meni zgledajo uhani na majhnih punčkah prav cigansko, ne vem zakaj.


točno to, si mi vzela besede iz ust...


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 10:24:46   
Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: jaša2

kdaj ste dale svojim pupam preluknjati ušesa? in kakšne so vaše izkušnje? naša bo zdaj stara 3 leta in se ne morem prav odločit, al je še premajhna za uhančke?? kak so vaše pupe prenesle luknjanje??

Zakaj pa ne počakaš, da se sama odloči in izrazi željo? Ko bo želela uhane, ji boš razložila, da to tudi malo boli (luknjanje) in da se lahko zgodi v igri, da si ušeska potrga in ko bo toliko zrela, da se bo kljub temu odločila, da jih želi, bo pravi čas. Moje mnenje.


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 10:28:06   
ZARA
Meni ni preveč všečno, me pa moja 6 letnica blazno navija zadnje čase za te uhane. No, zdaj je malo pozabila, ker zbira pogum, jst sem pa tudi tiho, hehe.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 11:02:56   
pety78
Fuj in fej uhani na punčkah? Ali se vam ne zdi, da malo pretiravate? user posted image user posted image user posted image

Drugače pa mislim da do šole le naj počakajo z luknjicami.



_____________________________



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 11:10:46   
melanija
Meni pa so pupike všeč z uhančki, primirnimi otroški. Moji dve punci jih imata od 3 leta ali celo še prej. So same izrazile željo in tudi kupile smo jih po njihovih željah. Jih ne dajo ven za noben denar, pa še rade bi jih mele kakšen par več za menjavat.

Sedaj se ravno odpravljamo da bomo dali uhanček našemu fantolinu. Jaz zgražajte se.
Nam je to všeč in bomo to tudi naredili.

Tiste ki pa pišete fej fuj in še kaj drugega, mislim da se na svetu dogaja še kaj hujšega, ki je bolj primerno za takšno zgražanje.

Na konec koncu kakor želi vsak posameznik.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 11:11:08   
pety78
No, samo rečte, da vašim punčkam tile ne bi pristajali. user posted image

http://www.thejewelryvine.com/cgi-bin/shopper.exe?preadd=action&key=GBEREARMGE205P


_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 11:51:26   
FLOWR12
moja jih je na svojo željo dobila pri ene 3h letih, želela jih je že pri ene2h, pa sem upala, da jo bo minilo ....
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

Ampak jaz tega, da jim izražene želje pri 3 letih, kar takoj uresničite pa res ne razumem. A ko si bo mala princeska zaželela tatoo ali pa zelene premene boste tudi šle kar v akcijouser posted image

Mislim da je treba tu vklopit svojo zdravo pamet in da vse želje naših ljubih otročkov ne morejo biti uresničene tisto minuto, ko so izrečene. Problem današnjega časa je predvsem v tem, ker otroci dobijo vse kar si zaželijo. Zato pa tudi niso z ničemer zadovoljni. In komaj jim je izpolnjena ena želja si že z vsem srcem želijo drugo.

A ko si bodo pri 15 letih zaželeli cigarete in drogo, ker so to nekje videli da je faj, jim boste tudi takoj ugodile. Preprosto otrokom ne znate reči NE in konec, samo to je problem.


(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?