|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Upravičena do...?
22.12.2005 11:16:32   
Anonimen
Sem mami skoraj 15-mesečne punčke. Porodniško sem prejemala do oktobra. Sem tudi študentka rednega študija. Trenutno pišem diplomsko nalogo. Štipendije nimam, tako da prejemam samo dodatek za otroka. Sem prijavljena kot mati samohranilka.
Ker vidim, da se spoznate na več stvari vas prosim za pomoč.
Zanima me če sem upravičena do kakšnega koli nadomestila oz.ali se da kaj dobit. Kak pa je z socilano pomočjo? Ali pa kakšna druga pomoč.?

Hvala za pomoč,
user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Upravičena do...?
22.12.2005 11:28:20   
Anonimen
Seveda ti pripada socialna pomoč, pa tvoji pupici tudi, kaj je pa kej s preživnino?Če le te ne dobivaš, si tudi to uredi, preživninski sklad pa to, če ti oče otroka lete ne izplačuje, pa ne pozabi na enkratno socialno pomoč, ki ti pripada 2 krat letno.Ko zaprosiš le to, ne pozabi, da navedeš tehtne razloge...napiš kakšno je kej tvoje stanje, kje živiš, pa se bodo tudi druge punce razgovorile, ki imajo več izkušenj glede tega...
Nati

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Upravičena do...?
22.12.2005 11:30:45   
Annny
Ojla,

upravičena si do otroškega dodatka in lahko vložiš vlogo za republiško štipendijo.
Do socialne pomoči nisi upravičena, ker nisi prijavljena na Zavodu za zaposlovanje (redna študentka). Baje pa lahko npr. 2x letno zaprosiš za izredno socialno pomoč (nekoč je ena pisala, da je zaprosila za 60.000 sit za kurjavo ipd.)
Toliko se jaz spoznam na touser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Upravičena do...?
22.12.2005 11:38:43   
lelaval
Kot sta že predhodnici napisali - otroški dodatek ti v vsakem primeru pripada, za preživnino se pozanimaj, in pa 2x letno izredna denarna pomoč.user posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Upravičena do...?
22.12.2005 11:58:21   
Anonimen
Haj,
živim v Mariboru. Na socialnem so mi rekli da lahko zaprosiš za enkratno denarno pomoč, le če si prijavljen na zavodu. Tako da s tem ni nič. Bi mi sicer prišla zelo prav. Vlogo za republiško štipendijo sem vložila ampak je ne dobim.
Z preživnino je pa tak. V bistvu živiva s dragim skupaj. Le prijavljena sma narazen. Gre se mi pač za denar, ker ga  v bistvu nimava. Moj sicer dela, ampak z njego plačo (85.000) si urejava stanovanje. Njegova plača gre za kredit in še druge malenkosti, ki jih sproti kupujeva za hišo.  Manjka nama še sicer veliko, ampak počasi bo.

lpuser posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Upravičena do...?
22.12.2005 13:26:22   
mia-2
Zakaj pa ne dobiš štipendije? A si mogoče 2 vpisana v absolventa?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?