|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uspešno na provokaciji
24.10.2008 8:31:12   
mamica 1
Kot ste že iz naslova razbrali je naš Samo uspešno prestal provokacijo na kml. Bila sva na pediatrični v Ljubljani hospitalizirana tri dni (oz. tretji dan po viziti domov). Ma tolk sem VESEEEELLLLLAAAAAAAA, upam da bo šlo naprej brez težav. Imam pa eno vprašanje. Zdravnica je rekla da bi lahko imel pri cepljenju za leto in pol mal težav in da je lahko cel teden zatečen, saj je nekaj razlagala, amapak "po njihovo" tak da nič ne vem zakaj se je šlo. Kakšen predlog, izkušnja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uspešno na provokaciji
24.10.2008 8:32:14   
mamica 1
Aja pa še to vsi testi na kar smo testirali so negativni. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uspešno na provokaciji
24.10.2008 9:40:04   
Doll
Samo nekaj: češrav so bili testi negativni to še ne pomeni da ne bo nobenih težav .Lahko so iste ali pa blage :)

(odgovor članu mamica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uspešno na provokaciji
24.10.2008 9:42:16   
mamica 1
Saj me ni treba takoj iz višav na realna tla postavit.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uspešno na provokaciji
24.10.2008 9:45:44   
Doll
Ja,ok če te ne zanima tudi prav.

(odgovor članu mamica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uspešno na provokaciji
24.10.2008 9:51:08   
mamica 1
Noben ni rekel da me ne zanima,saj mu ne misli jutr it jagode kupit, ampak če je dva dni vredu pil mleko  (ogromne količine mleka), potem se nam že s tem jedilnik ogromno poveča.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uspešno na provokaciji
24.10.2008 10:00:50   
lemavrica
user posted image  user posted image  user posted image  za uspešno provokacijo. Te popolnoma razumeme da si ful vesela.



_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu mamica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Uspešno na provokaciji
24.10.2008 10:10:49   
jakaracman
Super, tudi mi smo se lansko leto takle čas znebili alergije.Pri nas cepljenja niso bila problematična.

(odgovor članu mamica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uspešno na provokaciji
26.10.2008 21:36:05   
lotty4
bravo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Uspešno na provokaciji
29.10.2008 21:16:39   
ribicau
user posted image user posted image  Mi imamo testiranje 2.12. in čakamo kaj bo pokazalo na krvi. Januarja je bil Ige (KM) še 2,40, junija pa smo imeli Ige 0,15. Jest sem že čisto živčna, ker se res bojim rezultata, ampak v tej smeri, da bi se kej poslabšalo, ko smo pa zaenkrat že na dobri poti.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Uspešno na provokaciji
29.10.2008 21:20:44   
Doll
Joj dobro mamica hotela sem te samo posvarit.
Sem že doživela da je dečku pri preaskavah bilo vse ok,mu je mami dala za jest in je padel v šok.

S tem nisem tebi mislila nič slabega.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Uspešno na provokaciji
30.10.2008 8:32:28   
mamica 1
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Joj dobro mamica hotela sem te samo posvarit.
Sem že doživela da je dečku pri preaskavah bilo vse ok,mu je mami dala za jest in je padel v šok.

S tem nisem tebi mislila nič slabega.


Vem vem vsaka napiše svojo izkušnjo al pa posreduje od koga drugega ampak jaz sem bila tisti dan RES FULL vesela in sem pričakovala da boste ve tudi vesele za mene, saj vem da nisi nič slabega mislila. Zaenkrat nam laufa fino in je prav vesel ko mu v trgovini naprimer kupim sirovo štručko. Ma tolk lepo ga je gledat ko kaj takega poje.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?