|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vabilo za 60 let
9.2.2008 21:39:16   
saraja
Prosim za nasvete kakšno naj naredim, kateri verz naj uporabim. Prosim za pomoč. Je pa za moškega.

Hvala

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vabilo za 60 let
13.2.2008 8:06:06   
Anonimen
Sedmega Julija (primer) praznujem
rojstni dan, ko okroglo ničlo
krasila bo šestica.
Želim si, da bi ta dan z vami
bil obdan, da v skupnem praznovanju
zažare nam lica.

Zato v ________(kraj proslavljanja) vsi se
napotite ______(dne), ko ura ______odbije,
kjer v _______(ime gostilne....) me dobite,
da skupaj z mano se poveselite.

S seboj prinesite obilo smeha in dobre volje!
(ime in priimek slavljenca/ke

ALI

Al hočes, al nočeš pač je tako,
mladosti pomahal sem v slovo.

Vino in pesem,
zakaj bi bil resen,
življenje ni večno,
lahko je pa srečno...

Sreča me spremlja že šestdeset let,
naslednjih sto bo še lažje živet!

VABILO

Vabim Te na kozarček rujnega, da skupaj proslavimo mojih šestdeset let, in sicer v .....

Toliko za vspodbudo.... prijetno praznovanje.


To sem najdla na netu, sicer pa se da lepo vabilo naredit v kakšnem programu. Sama sem uporabila ena dva oz. tri, saj sem pravkar mojemu atiju delala vabilo za abrahama. Lahko mi pišeš zs pa ti pošljem slikico kak zgleda.

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vabilo za 60 let
13.2.2008 8:57:44   
saraja
Naj naj hvala, sem pa že naredila!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?