|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Valdorfski vrtec?!
18.2.2005 10:09:49   
Mojca P.
A je katera razmišljala o tem vrtcu? Kaj mislite? Ali ima katera izkušnje v MB?:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Valdorfski vrtec?!
18.2.2005 15:40:14   
natasa78
Tudi jaz se zanimam za ta vrtec, toda v Ljubljani.Sem oddala prošnjo, ker se mi je zdel program ful fajn-lesene igrače, pa sami izdelujejo vse živo..moja mami je bila pred leti na izobraževalnih seminarjih za waldorfsko šolo in je bila čist navdušena..malo me bega le to, da piše da je v skupini 14-17 otrok in dve vzgojiteljici, 17 se mi pa res zdi veliko, no ne vem, ker jaz sem dala prošnjo za takrat ko bo star 1 leto in pol, mogoče je pri čisto tamalih kaj drugače..pa čist tamali verjetno ne bodo izdelovali bohve kaj sami..na splošno mi je pa všeč njihov program,ki zelo povdarja sožitje z naravo..starši, ki iamte izkušnje s tem vrtcom , prosim javite se in malo napišite kako in kaj...
Pozdravček vsem,Nataša.

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Valdorfski vrtec?!
19.2.2005 15:36:29   
Sandra*
oj!

A pa imajo program za starost pod tremi leti.

Ker mi smo bili v srednji šoli tam pa so rekli da vrtec obiskujejo otroci nad 3 ali celo 4 leta stari?

Ne vem, ali je to še vedno?

Če pa je, pa jih v 1st. obdobju sigurno ni 17. Ampak jih je 12-14 ali manj.

Lp

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Valdorfski vrtec?!
19.2.2005 18:13:02   
natasa78
Waldorfski vrtec v Lj na zvonarski (sedež na streliški)je imel razpis za otroke od 1 in pol leta dalje, mislim da je to na novo, da sprejemajo tudi tako majhne otroke. Na njihovi spletni strani pa piše, da jih je v skupini 14-17?...

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Valdorfski vrtec?!
19.2.2005 19:47:10   
Sandra*
Oj!

Potem pa se opravičujem. Sj se mi je zdel da je verjetno kakšna sprememba.

Mi lahko zaupaš internetno stran od tega vrtca?

Hvala, lp, pa oprostite:ups:

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Valdorfski vrtec?!
21.2.2005 12:49:08   
TARA in MAJ
Ko sem bila na ogledu vrca, vendar le ker tam dela znanka,jaz osebno svojega otroka nebi dala tja NIKOLI pojdi si prvo ogledat pač nekaterim je to kar počnejo tam všeč a večini ni.
Čudni programi čudna vzgoja:zmeden2:

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Valdorfski vrtec?!
25.2.2005 10:10:33   
Olivija
Živjo, pred leti sem bila varuška enemu fantku, ki je hodil v Waldorfski vrtec. Men se je zdel super. Sicer je res, da je recimo TV prepovedan (on jo je smel gledati enkrat na teden po 30 min), kar se mi je pa zdelo, da mu prej koristi kot škoduje. Sva pa potem ogromno brala in tudi doma delala stvari iz papirja, filca, pravljične volne,.... Kolikor se spomnim je bila meni njihova filozofija zelo všeč. doma je imel tudi postavljeno mizico letnih časov (značilnosti za vsak letni čas), ...
Malo mi je žal, da ga nimamo v Kranju. V Ljubljano vozit otroka iz Kranja se mi zdi pa malo daleč.

LP, Olivija

PS: je pa tko, da starši zelo veliko sodelujejo. Takrat so recimo pomagali pri beljenju sten, barvanju zaves,...


(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?