|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vetrovi pri 5.mesečniku
9.6.2011 21:39:39   
Gabi21
Pozdrav!
Verjetno je že bilo kaj na to temo,pa nisem zasledila.
Naš korenjek je dopolnil 5.mesecev in ima še vedno vetrove,kolike-ki naj bi po mnenju strokovnjakov izzvenele po 12.tednih!
Naš se pa kar napenja,pritiska,joka..včasih mu uspe"prdniti",pa še vedno ni bolje..
Drugače kaka normalno,vsaki dan vsaj 1krat,je polno dojen,sama pazim pri prehrani..

In to napenjanje traja skozi ves dan,tudi ponoči se zbuja večinoma zaradi tega..trebuščeka mu vsaki dan zmasiram s toplimi rokami,mu dajem komarčkov čaj po žličkah,pa očitno nič ne pomaga..

Ima katera podoben primer??
Cinki se mi prav smili..user posted image ..in ko sem poleg še nemočna..

HVALA ZA ODGOVORE!


_____________________________

11.1.2011 se je rodil moj zakladek Jan..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
9.6.2011 22:29:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gabi21)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vetrovi pri 5.mesečniku
11.6.2011 21:08:05   
sas888
PozdravčekNaša punčka je imela tudi take težave pa sem ji začela dajati čaj iz kumine,komarčka in janeža-skupaj skuhaš. Ampak malo vsakega daš v vodo pa dajala sem tiste iz kozarčka-cele začimbe, ne filter vrečk. To je pri nas ful pomagal že pri kolikah pa še pri napenjanju. Pa jest sem ji kar več dala po flaši, ne par žličk. Pa ko sem ji brisala ritko, sem ji tko mal prtisnila pa gre tud kakšen prdec ven.Pa čim prej se jih znebite!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vetrovi pri 5.mesečniku
11.6.2011 21:33:08   
Doll
Vmes je lahko še kaj drugega

(odgovor članu sas888)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vetrovi pri 5.mesečniku
11.6.2011 21:44:11   
m_o_i
- pri vsakem previjanju mu krci nogice proti trebuscku-nekaj casa obe skupaj, potem enkrat eno, drugic drugo(kot bi vozil kolo)
- kremica celjskih lekarn (etericna, disi po mentolu) za masazo po trebuscku(pri vsakem previjanju)
- bio gaia kapljice
- komarckov caj (muellerjev instant)
- kapljice koroških lekarn proti vetrovom in krcem
- kapljice sab simplex

...ne nujno v tem zaporedju; prej vsepovprekuser posted image smo preizkusli. krci so minili (BTW: po knjigah otroc jocejo, ko imajo krce-nas je samo milo jecal...tolko o verodostojnosti literature ali vsak otrok je poglavje za sebe). kaj je najbolj(ce sploh kaj) pomagalo, se mii sanja ne...
mogoce samo tale ugotovitev: po sab simplex-u je prdel za znoretuser posted image . nic kaj lazje, definitivno pa kolicinsko vec

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vetrovi pri 5.mesečniku
12.6.2011 12:41:18   
nusi
antiflat, so podobne kot sab simplex, samo eni prisegajo nanje, jaz poznam sicer dva primera, kjer so že obupali nad vsem in so jim te pomagale

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?