|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vneto grlo
25.1.2010 22:30:06   
Mami26
Naš malček 7,5m je dva dni nazaj staknal nahod, pa sem si mislila o.k. bo že nekako. Danes zjutraj je začel kašljat in sem ga peljala P, da mu pogleda pljučka in grlo, bilo je o.k., čeprav ust skoraj ni odprl tako da ne vem kaj je videla.
Sedaj-v spanju pa mi tako kašlja, da prav vem, da ga boli oz ima vneto grlo, saj poznam ta zvok. Kako ste pomagale malčkom pri vnetem grlu, ker P ne nameravam spet saj očitni nima "časa" da bi vredu pogledala otroka.
Prosim za pomoč
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vneto grlo
26.1.2010 6:44:47   
Hope2
Ob zadnji virozije naš imel boleče grlo. To vemo po tem, da ko je požrl slino ali zakašljal je ornk zajokal, krčevit jok iznenada, pa kmalu tudi prenehal jokat. Pit in jest pa sploh ni hotel, saj ni mogel požirati- pristala sva na infekcijski zaradi hude dehidracije.

To da kašlja, še ne pomeni, da ga grlo bli ali da ima celo vneto grlo. Kašljajo bolj zaradi sluzi, ki se jim nabira, saj jih moti. Sem mnenja da je pediater že dovolj dobro pogledal. Uporabljaj fiziološko, spiraj nosek non stop, pa pražene kamilice na prsa in drenaža po hrbtu. Ponoči pa lonec kamilic pod posteljo. Če bi bilo vneto grlo, bi otrok čist drugače zgledal kot opisuješ

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 26.1.2010 6:47:28 >

(odgovor članu Mami26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vneto grlo
26.1.2010 8:09:40   
karmen83
Naša je po dveh mesecih vsakodnevnega kašlja končno nehala kašljati, najhujše je bilo med spanjem, ko ji je smrkelj tekel direkt v pljučke in grlo. Odkar je začela spati na trebuhu je bilo boljše, ampak ker je non-stop smrkala, je tudi non-stop kašljala. Pri nas je precej pomagal med in čebulni sirup, ampak ker je tvoj še premali za to, ti lahko svetujem le, da mu ornk čisti nos, še posebej pred spanjem - mi imamo glede tega še vedno borbe, ampak fiziološka v kombinaciji z baby vacom dela čudeže user posted image

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vneto grlo
26.1.2010 8:10:47   
Mami26
Hope2, veš kaj saj bi tudi jaz želela, da je vse vredu, sam res kašlja tako, ne vem kako naj napišem - ostro. Saj vem kaj je kašelj, tu je pa že zvok,.... Bomo videli. Hvala za odgovor 

(odgovor članu Mami26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vneto grlo
26.1.2010 8:17:19   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Mami26

Hope2, veš kaj saj bi tudi jaz želela, da je vse vredu, sam res kašlja tako, ne vem kako naj napišem - ostro. Saj vem kaj je kašelj, tu je pa že zvok,.... Bomo videli. Hvala za odgovor 

inhalacije, inhalacije in še enkrat inhalacije. kot so ti napisale tudi spiranje s fiziološko.
Po drugi strani, če praviš da tako kašlja, pa bi šla nazaj k zdravniku. jaz sem bila zaradi kašlja z našo pupo pri P in se na pljučkih ni nič slišalo. pol ji je pa zmerila seturacijo  in je P delovala kr prestrašeno. takoj je dobila inhalacije in za domov pumpico.
HB naša P ima posluh za starše, kar ji povem vzame resno in ne pretiravanje. Preveri vse kar se da preverit. In če bi naju takrat odpravila, da ji ni nič, ker se ne sliši na pljučkih...ne vem

(odgovor članu Mami26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vneto grlo
26.1.2010 9:23:25   
Mami26
Ne mi zamerit, sam kak pa naj mu delam inhalacije, še nisem tega počela.
Hvala

(odgovor članu Mami26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vneto grlo
26.1.2010 9:29:17   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Mami26

Ne mi zamerit, sam kak pa naj mu delam inhalacije, še nisem tega počela.
Hvala



Ni kaj za zamerituser posted image ...jaz sem naši kupila inhalator (v Hoferu je bila akcija, dobiš ga pa tud v lekarni), ker se je kašljanje ponavljalo. Zdravnica mi je  rekla, da naj vržem vse sirupe za kašelj vstran, ker nič ne pomagajo.

Tega najbrž nimaš doma, zato je trenutno najboljša varianta, da v kopalnici odpreš vročo vodo da se naredi para in se tam igrata.
Ko bo pa spal, pa lonec z vročimi kamilicami daj poleg postelje, ob vzglavju...
In nosek pogosto špricat s fiziološko raztopino...

Aja, v inhalator gre fiziološka raztopina 

< Sporočilo je popravil mika -- 26.1.2010 9:31:01 >

(odgovor članu Mami26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vneto grlo
26.1.2010 9:35:28   
mika
Evo, Hofer ima spet akcijo. Cena 40€, medtem ko v lekarni od 80€ navzgor
Inhalator pride prav vsem nam, tako da ni samo za otroka.

http://www.hofer.si/si/html/offers/2867_14464.htm

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vneto grlo
26.1.2010 21:09:39   
NINOLINA
mi v primeru, kašla in bolečin v grlu kar inhaliramo in to fiziološko 3x na dam. Jz vem da mojega boli grlo ali žrelo takrat ko kašlja kot kak pes, zelo lajajoče podobno laringitisu, tkrat tudi grlo peče in je to res neprijetno. Pomaga para v kopalnici ali pa inhalator in pri nas še kakšna žlica žajbeljevega čaja.

lp
nin@

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?