|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček CONCORD NEO
16.12.2009 13:46:48   
DanijelaNeli
Mi ve katera kaj več povedat o tem vozičku,slabe in dobre strani.
Danes sem ga gledala v Pikapolonici in se mi je zdel kar fanj.Slišala sem,da je naval na te vozičke.
Gledala sem mojega favorita Skate Peg Perego.Jane Slalom Pro,pa se mi ne gre zaradi majhne lupinice,v paketu 3 v 1.Posebaj pa se ne splača kupovat!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček CONCORD NEO
16.12.2009 14:36:36   
mihaela01
Mi imamo concord neota, ampak prejšnji model 2008.

prednosti:
zelo lahko in lepo vodljiv, lahek, zloži se na zelo malo (tudi obe veliki kolesi se snameta), ima veliko žepkov, uporaben ( na ogrodje lahko namestiš jajčko, košaro in športni del), lahko se zloži in razstavi...jajčka se mi zdi zelo dobra in velika v primerjavi z ostalimi...

slabosti
zelo mala nakupovalna košarica pod vozičkom, nam so kolesa škripala in smo ga mogli peljat na servis, ampak so napako brez problema popravili. rezervni deli so zelo dragi ( npr. zimska vreča 90eur, napihljiva kolesa 89eur...),

mi smo kupili tudi napihljiva kolesa, ker v originalu so na vozičku polna kolesa oz. polne gume in se mi je zdelo, da se na makadamu niso dobro odnesla. Kupili smo kolesa za napihnit in so super. Nekaj čisto drugega.

Z vozičkom smo zelo zadovoljni in če bi mogla še enkrat kupit bi kupila zopet tega concorda.Pa še vizualno mi je voziček všeč.



(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček CONCORD NEO
18.12.2009 21:04:35   
aprilčica81
Pozdravljeni!
Tudi jaz se zanimam za ta voziček, ko sem gapoizkusila me je prepričala vodljivost, pa še vizualno je privlačen!
Zanima pa me kako je vodljiv na makedamu, ker ima spredaj namreč dve majhni kolesi!

(odgovor članu mihaela01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček CONCORD NEO
21.12.2009 9:39:43   
sobra
Čau!

Mi imamo doma neota iz leta 2009.Jst sm z njim zadovoljna. Je pa rres da po kakšnem hujšem makadamu ne gre, zaradi sprednjih koles. Jst grem normalno s tamalo po poti spominov in tovarištva, za kakšne debeljše kamenčke pa res ni.
Sam mene to ne moti, ker smo predvsem v mestu.
Sicer ima pa vsak voziček pluse in minuse, noben še ni bil narejen da bi imel čisto vseuser posted image
Če pa te še kaj zanima pa kr vprašaj.

pozdravček

(odgovor članu aprilčica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček CONCORD NEO
29.12.2009 14:09:48   
spb
Živjo, Sobra
Mene pa zanima na koliko majhno se zloži voziček, in če si ga ti kupovala preko ebay-a, ali se da naročiti samo športni del in lupinico bez košare, ker jo ne bom potrebovala, rok imam šele proti koncu februarja.

Hvala za informacije in lep dan

(odgovor članu sobra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček CONCORD NEO
29.12.2009 15:01:08   
sobra
Voziček ne zavzame ne vem kolko prostora, je pa res da manj zasede če daš zadnji kolesi dol (ne vem kak avto imaš, v mojo astro gre komot).
Ja jst sm ga naročila prek ebaya, sam ne vem kako je če posebi kupuješ, jst sm itak hotla vse kupit. Pa še takrat ko sm jst kupovala je bil čist svež.
Lahk pa pogledaš na tej strani o-baby.de , mislim da se da posebi kupovat, pa še poštnina je borih 10 eurov.

(odgovor članu spb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček CONCORD NEO
29.12.2009 15:11:10   
sobra
Aja pa zdej sm vidla da se v pikapolonici prodaja šprtni del za 499eurov, pol pa sam še posebi lupinico kupiš.

Sam moj nasvet je da tudi košaro kupiš, jst sm tud marca rodila pa jo je mala rabila, ker je v kkošari čist v vodoravnem položaju. Pa če kupiš vse skupi, ni ne vem kolko dražje, kot če kupuješ posebi.
Sicer se boš pa sama odločla, pa srečnouser posted image

(odgovor članu sobra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček CONCORD NEO
1.1.2010 13:59:47   
DanijelaNeli
Dizajn tega vozička se mi dopade,res.Ampak zaradi dveh majhnih koles me ne prepriča.Verjetno bom ostala pri Peg perego GT3. In voziček bo oranžne barve.Euser posted image dino tle sem 100%.

(odgovor članu sobra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček CONCORD NEO
11.1.2016 9:32:59   
Saša105
Kak pa su cene toga?
_______________
Rezervni deli za kolo

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?