|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček Concord Fusion
19.1.2008 23:15:28   
mali pingo
Pozdravljene!

Precej debat je na temo vozičkov, nisem pa našla nobene o vozičkih Concord Fusion. Zanima me, če ga katera ima, kako ste kaj zadovoljne z njim, kako se obnese na različnih terenih (makedam), glede na to, da se športni del ne poleže čisto 100% (dosti manj pa tudi ne) - ali ste se odločile za košaro, je voziček trpežen itd.?

Skratka, zanima me vse, kar veste o omenjenih vozičkih (sicer prihaja še malo bolj interesanten (vsaj po slikah sodeč) model Neo, za katerega pa predvidevam, da še ne bom našla izkušenj).

Hvala že v naprej in veliko sreče v lovu za vozički, tistim, ki še iščete "tistega pravega" (jaz vem, da jo bom še potrebovalauser posted image  - ko že mislim "to je to", pa spet kaj novega najdem user posted image ).

Lp vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček Concord Fusion
21.1.2008 18:07:26   
aleksi
Živjo, tudi jaz sem danes "naletela" na tale voziček. Meni je full všeč, je lahek, lahko vodljiv.
Čakam pa tudi jaz kakršnekoli informacije od vas, ki ga že imate.


(odgovor članu mali pingo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček Concord Fusion
22.1.2008 19:51:23   
mali pingo
Aleksi, bolj slabo kaže za tale voziček. Očitno je še bolj nov. A si ga gledala v Pikapolonici?

Morda bova pa midve prvi, ki ga bova preizkusili.

Aha še nekaj - si ti morda pisala o tem vozičku še na enem forumu (sem pozabila na katerem - mamin (ali nekaj podbnega)?).

Bo treba še parkrat na ogled pa malo po netu pobrskat (samo je res bolj malo informacij).

Lp

(odgovor članu aleksi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček Concord Fusion
23.1.2008 8:16:45   
aleksi
Živjo!

Mi je malo "od rok" pisati na forum. A ti lahko pišem na e-mail?

(odgovor članu mali pingo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček Concord Fusion
23.1.2008 9:03:51   
aleksi
Mali pingo, sem ti pisala na ZS.

(odgovor članu aleksi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček Concord Fusion
23.1.2008 17:47:09   
ataner
Živjo.
Se popolnoma pridružujem.
Tudi mene zanima kar veliko o tem vozičko, toda vse je naštela mali pingo v "uvodnem" postu!
Očitno pa ne bomo dobile nobene informacije.
Jaz sem ga gledala v Pikapolonici in res je lep, enostaven, ...

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu aleksi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček Concord Fusion
24.1.2008 8:10:52   
tasyo
Sama sem se sicer na koncu odločila zadrug voziček, vendar pa ga ima prijateljica in je z njim izjemno zadovoljna. Je izjemno lahek in ob tem, da ima polno nakupovalno košaro, malega v vozičku, ga z lahkoto obrača z eno roko. Vodljiv, lahek in praktičen. Strehico lahko prestavljaš, pa malega ves čas vidiš, čepravse sedežni del ne obrača. Njej je všeč tudi integrirana vreča za noge, meni se ne zdi najbolj praktična, ker še vedno piha ob strani. Glavni razlog, da se na koncu sama nisem odločila zanj, pa so barve - nekako mi ne potegne enobarvni voziček. Modra je ubita, oranžna (kljub zagotovilom, da se ne umaže) je hitro umazana - res pa jo lahko spucaš čist enostavno z mokro krpo..., Tista rumeno zelena je pa kul, sam po moje bi rabila malo sivine, da voziček razbije. Aja, lupinica je pa na testih dobro ocenjena. Po moje je kul tudi tista zložljiva košara, samo je takrat pri nas še ni blo za dobit.
Pa velik sreče pri odločitvi!

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček Concord Fusion
24.1.2008 8:11:51   
tasyo
Aja, z makedamom nima nobenih problemov, o trpežnosti pa še ne morem razlagat, ker ga uporablja šele nekaj mesecev.

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček Concord Fusion
24.1.2008 9:34:45   
aleksi
Pa ima ta voziček za novorojenčka? Ga vozi v športnem delu ali je dokupila košaro?

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček Concord Fusion
24.1.2008 9:55:27   
mali pingo
Pa se je le začelo nekaj dogajat.

Hvala za vse info tasyo. Sem že zjutraj prebrala in sem ravno za makedam hotela vprašat, pa vidim, da si dodala. Me pa tudi zanima to, kar je aleksi že vprašala (glede košare).

Če še katera koga pozna pa kar z besedo na dan.

Tasyo hvala še enkrat in vsem, ki se boste morebiti še javile.

Lp

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček Concord Fusion
24.1.2008 19:31:17   
hokejistka
Ne zahajam več na ta forum, ker sva končno dočakala najino pikico.user posted image

Midva sva kupila omenjeni voziček v pikapolonici. Ker je najina user posted image decembrčica in ker menim, da je potrebno, da dojenčki prve 3 mesece čimveč ležijo sva kupila tudi košaro, ki nama odlično služi.

Košara nama služi tudi kot prostor za spanje in ležanje, kadar gremo z user posted image na obisk. Enostavno jo odložim v košaro in postavim praktično kamorkoli in pikica lepo spi. Je pa košara za moje pojme zelo draga (v primerjavi z drugimi trdimi košarami). Je zelo prostorna, kar je zelo pomembno. Naša pika je tudi zelo velika in ima še veliko prostora notri, čeprav je izdatno oblečena. Košara ima tudi tri žepe, ki do zelo praktični za pospravljanje raznih malenkosti in celo za obešanje igračke, ki potem visi user posted image nad glavo (ima nek trakec). strehico se da tudi odpret in tako malo prezračit notranjost. Aja, še ena negativna stvar- košara je precej težka user posted image .

Glede športnega dela ne vem povedati veliko, ker ga še ne uporabljamo. Všeč pa mi je integrirana prevleka za dež in pokrivalo za nogice.

Kar se tiče barv drži. So nekoliko dolgočasne. midva sva izbrala peščeno rjavo. So pa meni osebno všeč enobarvni vozički. Tako ali tako je pisano ponavadi oblečen otrok,. Pa marelo kupiš pisano, pa igračko obesiš na voziček, pa je spet pisano. Je pa to seveda stvar okusa user posted image

Vožnja po makadamu. Je udobna. Ima vsa 4 kolesa vzmetena. Vzmetenje pa se da tudi izklopiti. In se razlika res občuti. Je zelo vodlijiv. Brez problema ga z eno roko premakneš na visok robnik medtem ko telefoniraš user posted image . Je primeren tudi za visoke mamice ali očke. Med hoja se ne butaš v kolesa, kar je bila moja izkušnja pri Pegperego Pramette.

Kar se trpežnosti tiče. Upam, da drži nemška pregovorna vzdržljivost.user posted image Bomo pa še videli. Zaenkrat brez problemov. Je pa v uporabi šele 1 mesec. Sama izdelava je pa zelo kvalitetna.

Če povzamem. zaenkrat nimam posebnih pripomb in ga zelo priporočam. Prinam pa tudi, da sva kupila malo tudi zato, ker ga nima vsak user posted image .

Imava pa tudi lupinico, nad katero sva tudi zelo navdušena. Je pa uporabljava na vozičku. No, vsaj zaenkrat še ne.

No, toliko na hitro, ker me user posted image že kliče. Če katero še kaj zanima, pa kar vprašajte.



(odgovor članu mali pingo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček Concord Fusion
25.1.2008 12:51:29   
aleksi
A mi lahko poveš katero lupinico si kupila? Jaz bi verjetno ION, ki je v bistvu v kompletu z vozičkom.
Koliko si torej dala za voziček?

A sam športni del pa verjetno ni primeren za novorojenčka, ne?user posted image

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voziček Concord Fusion
25.1.2008 13:31:59   
hokejistka
Ja, lupinica je Ion.

Športni del se ne spusti čisto ravno. Veliko mamic vseeno prevaža svoje novorojenčke v vozičkih, ki nimajo povsem ravnega dna. To je popolnoma tvoja odločitev. Pediatri priporočajo samo ležanje (no, čimveč) prve 3 mesece. Voziček ima dno nekje 160 stopinj, ko je čisto poležan. Če otrok nima razvojnih težav in je z njim gibalno popolnoma vse v redu potem je ne ravno dno tudi ok, drugače pa ne.

Cene ne vem iz glave točno, ker imam račun pospravljen. trenutno imam user posted image v naročju in je že zelo lačna. Sporočim ceno kasneje.

(odgovor članu aleksi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček Concord Fusion
25.1.2008 14:27:10   
aleksi
OK, kar lepo se napapcajte s tvojo user posted image , bom jaz lažje počakala kot ona.



(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček Concord Fusion
25.1.2008 15:36:07   
hokejistka
user posted image je sita, jaz pa tudi, računi najdeni user posted image

avtosedež ion 142,99
globoka trda košara 229,99
voziček 375,73

Drago, a mi smo zadovoljni. je pa res, da za manj denarja pri konkurenci lahko dobiš več.

(odgovor članu aleksi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voziček Concord Fusion
25.1.2008 15:54:10   
aleksi
Hvala.

Veš, da po mojem ni neke full razlike, če kupuješ vse tri stvari. Sem za Jane računala pa pridene nekje toliko kot Concord. Se mi pa zdi fajn, da glede na to, da bo to najin prvi otroček kupim nove stvari, ki jih bomo potem lahko še ponucali. Je pa vsekakor drago.

Ti pa moram priznati tudi jaz, da mi je voziček poleg videza in ostalih lastnosti, čedalje bolj všeč, ker ga res nima vsaka. Mi gredo tile trikolesniki že na živce, ker ga imajo čisto vse mamice, ki jih videvam po našem mestu.user posted image

Sem ti pa hotla še napisat: ČESTITKE za user posted image . Jaz bom pa še nekaj časa user posted image , ampak komaj čakam.


(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Voziček Concord Fusion
9.2.2008 13:03:45   
ataner
Danes pa je moj lucky day!!! Sem tako vesela, da so novičke o tem vozičku pozitivne. O.K. Malo me moti, ker ne gre držalo obračat naprej in nazaj, toda vse ostale lastnosti prevladujejo. Danes sem hodila zopet gledat, če so mi že prodali voziček in glej surprise - je bil celo znižan in še isto minuto rezerviran-za našo bebico!
Meni oz. nama je všeč peščeno rjava barva. Malček živih igračk, pa ga poživimo, drugače pa je krasen! Res pa je, da so prava redkost! user posted image
Hmmm, košare ziher ne bom kupila, samo morala bi se malo pozanimat o tem, če lahko dojenček res leži not, ker ne gre čisto podreti - da ne bi bilo kaj narobe. No, prodajalka je rekla, da ni panike,... Je pač prodajalka. user posted image


_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu aleksi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Voziček Concord Fusion
9.2.2008 18:21:31   
hokejistka
Hmmm, košare ziher ne bom kupila, samo morala bi se malo pozanimat o tem, če lahko dojenček res leži not, ker ne gre čisto podreti - da ne bi bilo kaj narobe. No, prodajalka je rekla, da ni panike,.


Ne razumem, kaj misliš, če lahko dojenček res leži noter user posted image .
Midva imava tudi peščenega user posted image user posted image user posted image . Ker nismo vedeli ali bo user posted image ali user posted image smo izbrali kar nevtralnega. Že dober mesec skoraj vsak dan pridno vozičkamo in zaenkrat sem kar zadovoljna.

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Voziček Concord Fusion
9.2.2008 21:04:01   
ataner
IZVIRNO SPOROČILO: hokejistka
Ne razumem, kaj misliš, če lahko dojenček res leži noter user posted image .
Midva imava tudi peščenega user posted image user posted image user posted image . Ker nismo vedeli ali bo user posted image ali user posted image smo izbrali kar nevtralnega. Že dober mesec skoraj vsak dan pridno vozičkamo in zaenkrat sem kar zadovoljna.



Bomo imeli potem enakega iz enakih razlogov. user posted image user posted image user posted image
Aha, mislila sem, če lahko novorojenček leži noter, ker ne gre podreti čist vodoravno? Pravijo, da bi dojenček moral ležati čisto vodoravno, tukaj pa pač ne gre čisto vodoravno, saj košare ne bova dokupila. user posted image

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Voziček Concord Fusion
9.2.2008 21:32:02   
hokejistka
V športnem delu vozička user posted image ne leži poplnoma ravno. Ne poznam nobenega športnega vozička, ki bi imel popolnoma ravno dno (beri kot 180 st). Večinoma so popolnoma ravni dvignjeni za vsaj 20  oz. 30 st.

Midva sva se za trdo košaro (Proton) odločila iz dveh razlogov: ker je najina princeska zimska in ker verjamem, da mora user posted image na začetku čimveč ležati na ravni podlagi. Pa tudi zato, ker sem upala, da bomo čimveč vozičkali in hodili naokrog in mi bo košara prišla zelo prav (glej moj zgornji post). Je pa zelo nerodna (beri težka) za prenašanje naokoli, če v njej leži še user posted image .

Če je z user posted image razvojno vse v redu, potem pač sprejmeš kompromis in otroček ne leži na ravni podlagi. V primeru, da ima kakšne težave (bog ne dajuser posted image ) pa je ravna podlaga nujna.

Odločitev ali boš svojo pikico dala v športni del vozička je popolnoma tvoja. Konec koncev veliko staršev svoje otročke prevaža v lupinici. Vedno narediš nek kompromis. Nihče ti ne bo rekel oz. preprečil, da novorojenčka ne daš v športni del vozička. Veliko mamic se odloči tako.
Moje osebno mnenje pa je, da pikica čimveč leži na ravnem. Zato košaro zelo priporočam.

Upam, da boš z nakupom zadovoljna.user posted image


(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Voziček Concord Fusion
9.2.2008 21:42:24   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: hokejistka
Ne poznam nobenega športnega vozička, ki bi imel popolnoma ravno dno (beri kot 180 st). Večinoma so popolnoma ravni dvignjeni za vsaj 20  oz. 30 st.

Mi imamo sicer že skoraj štiri leta star športni voziček Chicco 6WD in ta se popolnoma poleže, torej na 180 stopinj. Mislim, da se PP Pramette tudi, samo za to pa ne morem dati roke v ogenjuser posted image . Tako da nismo rabili košare; če pa se dno ne bi čisto poleglo, bi zagotovo nabavila košaro, ja.

O, pa še enega sem se spomnila, ki se čisto poleže. Imamo tudi Hauckov tandem in zadnji sedež se poleže tako zelo, da imaš na trenutke občutek, da celo malo dol visiuser posted image .

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Voziček Concord Fusion
9.2.2008 22:04:26   
ataner
Saj ni panike. če je tako bolje za bebo, bom od začetka uporabila voziček od sestre - ona ima vozek samo z košaro, športnega pa je prodala!
Pa bomo kasneje našega uporabili! Če pač ne bi bilo nič narobe, bi samo našega uporabili. Sem pa raje kar za mnenje vprašala - več glav, več ve. user posted image
Hvala za pojasnilo hokejistka.

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Voziček Concord Fusion
10.2.2008 8:39:20   
ataner
Pa še nekaj: a je strehica snemljiva in se lahko kasneje voziček uporabi kot tisti "marela", za že večjega otroka??

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Voziček Concord Fusion
10.2.2008 16:08:51   
ataner
Pa še nekaj o naklonu: če sem si prav zapomnila iz trgovine, je naklon v športnem delu (brez košare), ko je čist podret, nekje v razliko 5cm, ali ne?
Sem pa vprašala za mnenje pediatrinjo, pa je rekla, da tak majhen naklon ni problem, če bi pa dojenček slučajno lezel dol, pa mu pri nogicah kaj podložim oz. priložim.

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Voziček Concord Fusion
10.2.2008 21:47:09   
hokejistka
strehica je pri športnem delu snemljiva. Ne vem pa kaj misliš, da se lahko uporabi kot marela?

naklon: ja, drži razlika gre nekje 5 cm. Ampak je ta problem, da je dno vozička lomljeno. Ker ti podiraš samo naslon in zato ni dno ravno, ampak lomljeno, če me razumeš. Ne znam dobro razložit. Otrok torej ne leži na nakolonu 20 st ravno, ampak je, ko leži, na sredi hrbta dvignjeno. Podobno kot če bi uporabljala povšterček za pod glavo. Uf, sem zakomplicirala. user posted image Otročka lahko podložiš, lahko pa tudi podložiš dno s kakšno odejico.

LP

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?