|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozički Hauck
18.2.2009 12:13:50   
zaspančka
Mene pa zanima, če ima katera kakšnega od teh treh vozičkov:
- http://www.kidsroom.de/cgi-bin/kidsroom.shop/499bebc4000a3fec27414debae1606b3/Product/View/335919#

- http://www.kidsroom.de/cgi-bin/kidsroom.shop/499bebc4000a3fec27414debae1606b3/Product/View/411063

- http://www.kidsroom.de/cgi-bin/kidsroom.shop/499bebc4000a3fec27414debae1606b3/Product/View/412121

Kako se vam kaj obnesejo? Meni so vsi trije ful všeč, imajo vse kar hočem pri vozičku, poleg tega pa je cena zelo zmerna. user posted image

V glavnem, zanimajo me vaše izkušnje, da se ne bi prehitro zaletela z nakupom. user posted image

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vozički Hauck
18.2.2009 12:49:18   
bodoča
Jaz sem imela od Haucka skoraj istega kot je ta s tvojega drugega linka. Meni je bil super, zelo mi je bilo všeč to, da sem lahko prestavljala ročaj, če je bilo potrebno. Se mi zdi to bolj preprosto, kot pa prestavljati celo košaro. Fajn so se mi obnesla tudi velika kolesa, vzmetenje tud dobro deluje, skratka jaz sem bila res zadovoljna z njim.

Edino kar me je malo motilo pri mojem je to, da je imel vsa 4 kolesa fiksna in če sem morala kje bolj oster ovinek naredit sem morala voziček malo privzdignit z ene strani, da sem speljala ovinek. No pa kar precej velik je, tudi ko je zložen, tako da, če sma ga hotela dat v avto (polo classic) sma mogla še sprednja kolesa dol pobrat.

Evo to je to.

user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil bodoča -- 18.2.2009 13:01:05 >


_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vozički Hauck
18.2.2009 19:41:18   
barika
imela hauck galaxy 6 in sem ga podarila, ker jaz nisem bila zadovoljna z njim. Bil mi je pretežek, prevelik in slabo vodljiv, edino kar je bilo vredu so bila malo večja kolesa (kot npr pri peg peregu) in prestavljiv ročaj.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vozički Hauck
18.2.2009 19:50:08   
metuljčica1
Mi imamo čisto istega kot ti bodoča.No zdaj smo ga že pospravili, se bo mogoče še kdaj rabil.Sem bla ful zadovoljna z njim.Edino kar je bil včasih malo prevelik za kakšen ozek pločnik, drugač je bil pa super.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?