|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   torba za obiske ...
17.2.2009 19:09:29   
petrcaK
Zanima me, če imate kako torbo, s katero boste hodili na obiske, izlete ipd., kjer je lahko vse notri, od flašk, pleničk ipd. Tista, ki se dobi poleg vozička, je zelo majhna. Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: torba za obiske ...
17.2.2009 19:15:03   
Anonimen
Uporabljala kar nahrbtnike.

(odgovor članu petrcaK)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: torba za obiske ...
17.2.2009 19:16:38   
bskrle
Mi imamo  nivein nahrbtnik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: torba za obiske ...
17.2.2009 19:22:22   
Klaudia
Po letu in pol še vedno uporabljamo kipling new diaper bag xl (klik za link do torbe)

Še vedno je kot nova. Ogromno notri spraviš in hitro najdeš (v nahrbtniku sem se vedno izgubila). Notri imaš predal za pleničke in dva mala predala za malenkosti, dve termo luknji za steklenički. Zunaj dva predala, ki sta namenjena staršem. Luknja za mobilni telefon, kljukica za ključe itd.

Ima ročaje za nošnjo kot malo torbico, dolgi ročaj za čez ramo in stranska ročaja za pritrditev na voziček.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: torba za obiske ...
17.2.2009 19:37:35   
barika
Maxi cosi mura multy bag user posted image
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=177390

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: torba za obiske ...
17.2.2009 21:09:13   
kajajaka
Vse imam v torbi, ki sem jo dobila poleg vozička (peg perego).

Notri imam plenice-robčke-mazilo, flaške, mleko v prahu, termovko, rezervna oblačila, piškote, rezerven slinček in dudo, kakšne nogavičke... pa seveda svojo denarnico in mobitel user posted image
Vse zbašem notri brez problema, je pa res malo večja torba z veliko žepi.

Nahrbtnika ne maram, ker mi ni priročen - torba visi na ročaju vozička in odprem zadrgo ter imam takoj pregled nad vsebino, v nahrbtniku pa vedno iščem kot nora... in seveda je vedno na dnu... user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: torba za obiske ...
17.2.2009 21:44:28   
Belika
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

Po letu in pol še vedno uporabljamo kipling new diaper bag xl (klik za link do torbe)

Še vedno je kot nova. Ogromno notri spraviš in hitro najdeš (v nahrbtniku sem se vedno izgubila). Notri imaš predal za pleničke in dva mala predala za malenkosti, dve termo luknji za steklenički. Zunaj dva predala, ki sta namenjena staršem. Luknja za mobilni telefon, kljukica za ključe itd.

Ima ročaje za nošnjo kot malo torbico, dolgi ročaj za čez ramo in stranska ročaja za pritrditev na voziček.


A pa se ta torba dobi v Slo, ali jo je treba prek neta naročiti?

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: torba za obiske ...
17.2.2009 21:52:02   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Belika

IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

Po letu in pol še vedno uporabljamo kipling new diaper bag xl (klik za link do torbe)

Še vedno je kot nova. Ogromno notri spraviš in hitro najdeš (v nahrbtniku sem se vedno izgubila). Notri imaš predal za pleničke in dva mala predala za malenkosti, dve termo luknji za steklenički. Zunaj dva predala, ki sta namenjena staršem. Luknja za mobilni telefon, kljukica za ključe itd.

Ima ročaje za nošnjo kot malo torbico, dolgi ročaj za čez ramo in stranska ročaja za pritrditev na voziček.


A pa se ta torba dobi v Slo, ali jo je treba prek neta naročiti?


Jaz sem jo kupila na Wolfovi v LJ v trgovini KIPLING

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: torba za obiske ...
17.2.2009 22:10:34   
zima07
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: Belika

IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

Po letu in pol še vedno uporabljamo kipling new diaper bag xl (klik za link do torbe)

Še vedno je kot nova. Ogromno notri spraviš in hitro najdeš (v nahrbtniku sem se vedno izgubila). Notri imaš predal za pleničke in dva mala predala za malenkosti, dve termo luknji za steklenički. Zunaj dva predala, ki sta namenjena staršem. Luknja za mobilni telefon, kljukica za ključe itd.

Ima ročaje za nošnjo kot malo torbico, dolgi ročaj za čez ramo in stranska ročaja za pritrditev na voziček.


A pa se ta torba dobi v Slo, ali jo je treba prek neta naročiti?


Jaz sem jo kupila na Wolfovi v LJ v trgovini KIPLING



Tudi jaz imam podobno torbo, enake firme, zakon je!!! user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: torba za obiske ...
17.2.2009 23:16:41   
ZvezdicaZaspanka
Jaz imam tole http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&skupina=36&podskupina=0&artikel=143 in mi je super, veliko predalov, super se da notri vse razporediti (plenice, cunjice, termovko, hrano...). Imam dvojčke in mi zadostuje. 

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: torba za obiske ...
18.2.2009 6:39:59   
april09
v leclercu imas zdaj eno za 11e - ce je se na zalogi... nekatere so jo pohvalile, da je super, sama je nisem videla v zivo.

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: torba za obiske ...
18.2.2009 7:18:40   
pocka
mi imamo Quinnyjevo in smo zelo zadovoljni

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: torba za obiske ...
18.2.2009 10:02:32   
Mišni
Pomembno je, da ima veliko zunanjih žepov (za stekleničko, ključe, mobi, denarnico mogoče, ma razne drobnarije, da jih ne iščeš po torbi) in da je pač primerno velika, ter da ima tisti dolgi pas za čez ramo, ki ga potem lahko daš tudi čez ročaj vozička. Jaz sem imela eno, ki jo po 7 letih nosim še sedaj.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: torba za obiske ...
18.2.2009 16:59:31   
*Junona*
Jaz imam tole:
http://mami.si/si/torba-mamma-active-black-i7267.shtml


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: torba za obiske ...
18.2.2009 20:17:03   
petrcaK
Hvala vam za pomoč! Klaudia, koliko pa je stala ta torba, tako približno? Hvala!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: torba za obiske ...
18.2.2009 21:10:53   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: petrcaK

Hvala vam za pomoč! Klaudia, koliko pa je stala ta torba, tako približno? Hvala!


Jaz sem jo kupila poleti 2007, pa je bila cca 75€ (če se prav spomnim).

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu petrcaK)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: torba za obiske ...
18.2.2009 21:26:46   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: zima07

IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: Belika

IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

Po letu in pol še vedno uporabljamo kipling new diaper bag xl (klik za link do torbe)

Še vedno je kot nova. Ogromno notri spraviš in hitro najdeš (v nahrbtniku sem se vedno izgubila). Notri imaš predal za pleničke in dva mala predala za malenkosti, dve termo luknji za steklenički. Zunaj dva predala, ki sta namenjena staršem. Luknja za mobilni telefon, kljukica za ključe itd.

Ima ročaje za nošnjo kot malo torbico, dolgi ročaj za čez ramo in stranska ročaja za pritrditev na voziček.


A pa se ta torba dobi v Slo, ali jo je treba prek neta naročiti?


Jaz sem jo kupila na Wolfovi v LJ v trgovini KIPLING



Tudi jaz imam podobno torbo, enake firme, zakon je!!! user posted image


Evo še ena s tako torbo bordo rdeče barve. user posted image  

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?