|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozički v Rutarju
21.1.2005 11:58:29   
Anonimen
so znižani do 80%.
Samo za informacijo. Drugače nič ne vem, kakšni so, kako izgledajo...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vozički v Rutarju
21.1.2005 12:11:44   
Anonimen
Ja sem vidla vceraj reklamo, en mi je bil kar vsec...cena pa bi rekla ne:zmeden2:..se mi zdi da se vseeno bolj splaca v avstriji;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vozički v Rutarju
21.1.2005 12:13:51   
Anonimen
Kolikor jaz poznam rutarjevo dostavo, dobiš verjetno koelsa od enega vozička, košaro od drugega, namesto torbe kar dekico, trenutno ga ni na zalogi, ti pa lahko pripeljejo v roku 5 tednov, kar se potem čudežno razvleeeeeeeeeeeeče na 2 meseca!

Ok, malo heca, zanimiva informacija.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vozički v Rutarju
21.1.2005 12:26:43   
Anonimen
Glede njihove nabave lahko pojamram tudi sama...iz lastnih izkusenj.
omaro sma cakala 5tednov, enega regala sma se navolila cakat, ker sma cakala ziher 6tednov pa ni bilo nic:zmeden:, pa se mizo iz akcije sma kupila katero sma cakala tudi zeloooooooo dolgo:hudicek:


tak da ce ima katera namen kupit vozek in ga se uporabljat letos, je malo pozna:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vozički v Rutarju
21.1.2005 12:29:20   
Anonimen
Ne vem ,kako je z dostavo. Sem mislila, če bi katera prav v trgovino na Rudniku šla. Je pa res, da pojma nimam, kakšna je njihova roba.:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vozički v Rutarju
21.1.2005 12:32:59   
Anonimen
jA, lepo, da si povedala za popuste. Kar imam jaz izkušenj je s pohištvom, voziček pa verjetno lahko takoj vzameš in imaš zato prišparane živce.
Roba je sicer po mojem kar ok, le dostava jim šepa.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vozički v Rutarju
21.1.2005 12:34:25   
t_t_y
Se tudi jaz strinjam glede njihove dobave. Dva meseca je trajalo za eno omaro, pa vsakič ko sva klicala ista pesem: bo konec tega tedna ali začetek naslednjega. Dokler seveda nisem zahtevala prekinitve pogodbe in vračilo že vplačanega denarja - potem se je omara čez noč čudežno znašla pri njih in pogodbe ni bilo treba razdreti. Skratka nabavo vozička bi svetovala izključno v primeru, da je do roka še zeloooooooooooooo daleč.
Jaz tam kupim kvečjemu še tiste stvari, ki jih vidim, plačam in odnesem - kar je treba čakati naj pa kar obdržijo.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vozički v Rutarju
21.1.2005 14:04:03   
Ro-La
Mi smo v Rutarju kupovali vedno stvari, ki so jih imeli na zalogi, tudi voziček smo tam kupili pa je ok, medtem ko je kolegica kupila tam voziček v akciji pa je bil fuč, pa so ji ga zamenjali za drugega, ki je bil tudi fuč,pa so ji hoteli iz treh enega skup sestavit pa se ni strinjala, potem pa je doplačala, vzela tretjega in ta je ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vozički v Rutarju
21.1.2005 14:07:15   
Anonimen
torej od tukaj nauk : V TRETJE GRE RADO:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Vozički v Rutarju
23.1.2005 22:57:30   
LaLi
V Rutarju ne kupim nikoli več ničesar! Pa če mi dajo zastonj, tud ne vzamem. Majo slabo robo in čist so..., vse kar se začne na NE.
Slabe izkušnje, pač.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Vozički v Rutarju
24.1.2005 12:36:36   
klemen-3
mi imamo ze tretji vozicek iz rutarja
pa ne da so nam vsec - prva dva sta bila fuc
glede pohistva pa cakamo ze eno leto na resitev reklamacije

tako da vsem V RUTAR NIKOLI VEC IN PIKA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?