|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vračilo štipendije
31.10.2004 15:29:40   
Tejči
Ojla!

Mene zanima kdaj se mora vračat štipendija? Jaz sem vpisana zaj v 2. letnik, vlogo sem dala zaj prvič, letnika pa vrjetno ne bom izdelala, saj tamala nič ne spi (ne ponoči ne podnevi).

Katere veste kaj o tem, mi prosim napišite!

Pa LP, Tea:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vračilo štipendije
31.10.2004 15:40:44   
Jančika_
Joooooj, ne bi o tem:( .... jaz (še) nisem diplomirala in bi morala vračat za absolventa, pa sem se že dvakrat zmazala s prošnjami. Ampak zdaj pa ne vem, če bo to še šlo....

Torej, vračat moraš, če ne narediš tistega, za kar imaš podpisano pogodbo. Vsako leto podpišeš za tisti letnik. Če ga ne narediš, potem moraš vračat, ampak meni so ženske tam rekle, pa ja ne boš vračala, in so pregledale pravilnik gor in dol in ugotovile, da ti lahko referentka sama odloži plačilo, če presodi, da je prošnja upravičena.

Če diplomiraš (ali narediš letnik) vmes, ko vračaš, takrat nehaš vračat.

Evo, toliko vem, mogoče ve katera še kaj več.

LP:racka:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vračilo štipendije
31.10.2004 21:52:24   
Abby
Če ne izdelaš letnika, vložiš prošnjo, da ti gre zadeva v mirovanje, zraven pa navedeš razlog. Materinstvo bi moralo biti opravičljiv vzrok. Sicer pa te lahko potolažim: moja punči ne spada med otroke, ki so mirni ko angelčki, da sploh ne veš, da jih imaš. Prve mesece tudi nisem mogla niti pomisliti na učenje, pri letu in pol pa sem naštudirala snov za par izpitov sama z njo, ne da bi mi jo enkrat samkrat kdo pazil.
Tako da le pogumno, pa nikar ne misli preveč na vračanje.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?