|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtci v Mariboru
30.12.2004 13:11:49   
Lenny
Spomladi naju čaka odločitev, v kateri vrtec vpisati najinega mulčka. Septembra drugo leto bo star tri leta.
Izbrati morava vrtec nekje na levem bregu, zato me zanima, kakšne so vaše izkušnje oziroma priporočila, v katerih vrtcih ste starši in otroci zadovoljni.
Hvala za pomoč in lep pozdravček!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vrtci v Mariboru
30.12.2004 19:25:22   
Teni_
Teja bo šla verjetno v vrtec Borisa Pečeta, to je pri Tomšičevem drevoredu. Sem tudi jaz tja hodila. Kako pa je tam, pa ti bo bolj znala povedat MOYCA.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vrtci v Mariboru
5.1.2005 21:39:26   
frutka_
Jaz sem za rdeči vrtec...

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
6.1.2005 16:45:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vrtci v Mariboru
6.1.2005 18:01:02   
tilka
Jaz in moja ta večja sva bili zelo zadovoljni v vrtcu Pobrežeje, enota Mojca (Železnikova ulica). Sicer pa ima ta vrtec 8 enot in v vseh so bili starši (tiste, ki jih poznam, seveda) zadovoljni. Pojdi pogledat.
LP.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vrtci v Mariboru
6.1.2005 19:06:08   
Teni_
Tilka, mi lahko prosim poveš, če ima ta vrtec tudi jaslice? Mislim sicer, da ne, ampak za vsak slučaj, ker mi je ta vrtec najbližje.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vrtci v Mariboru
6.1.2005 22:10:53   
Anonimen
mojcaH kolko vem jaz Mojca nima jaslic, mas pa na "grinvicu" , in morem posebej pohvalit vzgojiteljico nezo:bravo:

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vrtci v Mariboru
6.1.2005 22:12:49   
Teni_
Ja, za to vem, samo mi je skoraj tako daleč, kot tisti v drevoredu. No, malo pretiravam, ampak vseeno je kar daleč, da bi vsak dan hodile peš tja. No, saj ne rečem, da bi mi škodilo:)-:)-:)-:)-.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vrtci v Mariboru
6.1.2005 22:20:02   
Anonimen
kaj pa kekec??za njega nisem seznanjena kako je...vem pa da ima jaslice:zmeden:
tam pa je res malo dalec za pes hodit ja:zmeden2:

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Vrtci v Mariboru
6.1.2005 22:29:16   
Teni_
Mislim, da ni nikjer drugje jasli. Ne vem. Sicer jutri zvem, kako je s tem v drevoredu, ker je mamin sodelavec mož od podravnateljice, pa se verjetno za enega še vedno najde prostor. Upam vsaj.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Vrtci v Mariboru
7.1.2005 10:49:16   
Anonimen
hmmm..men se pa je zdelo da oni vrtec, pri blokih(vasih) ima jaslice:ups:ma mami tudi eno tam poznano, samo se dolgo ze nista slisali, tak da nevem ce jih imajo:zmeden:
javi kaj bos zvedla in zrihtala:muca:

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Vrtci v Mariboru
7.1.2005 10:51:48   
Teni_
Zaenkrat še nič ne vem, ker je mamin sodelavec pozabil na nas, tako, da zvem v ponedeljek. Upam, da bo čimprej urejeno, ker za zdaj še ni problemov, če mene ni zraven, vprašanje pa kaj bo, ko bo še bolj navezana na mene.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Vrtci v Mariboru
8.1.2005 21:22:30   
pravljica
tudi sama imam same pohvale na vzgojitejico NEŽO...sva ble obe z malečko navdušeni nad njo :bravo:

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?