|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtec KEKEC Kranj
23.10.2004 18:45:01   
manja
Pozdravljene.
Kmalu se bomo preselili blizu zavarovalnice "triglav" v KR.Nas dveletnik gre v jasli v "Najdihojco"na Planini in bih ga pustila tam, ker se je tako lepo navadil.
Slisala sem pa veliko pohval za vrtec KEKEC,ki nam bo zelo blizu.
Ali katera mogoce ve gdaj je treba otrocka prijaviti za vpis za naslednje leto ko bo fantek imel 3 leta?
In kateri se dobri vrtci so v blizini?
Hvala za odgovore ter nasvete:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vrtec KEKEC Kranj
24.10.2004 12:03:01   
Monika Š.
Pozdravljena!

Blizu boš imela 3 vrtce: vrtec Janina, Čira čara in Kekec. Hkrati ti bo blizu tudi vrtec Simona Jenka, ki spada pod osnovno šolo.

Če bi bila jaz na tvojem mestu, bi ga res dala v vrtec Kekec. To je majhen, družinski vrtec z dobrimi vzgojiteljicami. Čez cesto izpred Kekca je vrtec Simona Jenka, ki je tudi vreden pohval.

Mislim, da je vpis tam nekje maja. Pokliči na upravo kranjskih vrtcev (04/2019 200) in vprašaj.

Upam, da sem ti vsaj malo pomagala.

Lep dan ti želim!

(odgovor članu manja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vrtec KEKEC Kranj
24.10.2004 13:21:21   
manja
Monika Š.!!
Najlepsa hvala za informacije.:bravo:
Ali vrtec KEKEC ima mogoce tudi jasli?
Imamo namrec se dojencka,ki bo naslednje jeseni najbrz zacel hoditi v jasli.
Za vrtec Janina sem slisila, in sicer same grde stvari in kritike:(,tako da se bi tega vrtca najrajsi izogibala.

(odgovor članu manja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vrtec KEKEC Kranj
25.10.2004 13:46:07   
polona
Vrtec Kekec nima jasli. Mi imamo pa z njim zelo slabe izkušnje. Če te zanima, mi piši na privat.

(odgovor članu manja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vrtec KEKEC Kranj
25.10.2004 20:52:58   
Monika Š.
Pozdrav!

Manja, upam, da si dobila zasebno sporočilo...

Vrtec Kekec res nima jasli. Prav tako ni jasliškega oddelka v vrtcu Simona Jenka.

Verjamem, da ima lahko kdo tudi slabe izkušnje z omenjenim vrtcem. Jaz lahko rečem, da sem videla dobre stvari in spoznala dobre vzgojiteljice iz omenjenega vrtca. Je pa to res samo moj pogled. :zmeden:
Lep pozdrav in veliko sreče z izbiro.:sloncek:

Monika

(odgovor članu manja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vrtec KEKEC Kranj
26.10.2004 22:30:53   
manja
Monika!
Nisem dobila tvojega sporocila.Ne vem zakaj?
Prosim te da poskusiš še enkrat.
Moj mail je
manjase@volja.net
lp:kava:

(odgovor članu manja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vrtec KEKEC Kranj
27.10.2004 20:53:00   
Monika Š.
Manja!

Upam,da si zdaj dobila posto, ker sem dobila povratnico, da je bilo prebrano...

Ali ne?

Ce nisi, ti bom pisala na mail.

Lep dan zelim vsem...

Monika

(odgovor članu manja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vrtec KEKEC Kranj
30.10.2004 22:18:44   
Anonimen
Zakaj pa si pišete na privat, a ni bolje, da še druge mamice izvejo, kje je dobro in kje ni? No, jaz sem imela lani malega v jaslih v Janini, pa je bilo ful grozno. Po 14 dneh sem, na kratko, nadrla vzgojiteljico in ga izpisala. Ampak menda niso vse vzgojiteljice tam tako smotane. Ta še govorit ni znala: Maša je bila naprimer Masa in podobno. Letos pa sem ga vpisala v vrtec pri šoli Simona Jenka, kjer pa je po mojem čisto O.K. Jemljejo jih pa od drugega leta naprej, ko bi moral biti v Kranjskih vrtcih še eno leto v jaslih (po novem so tam do tretjega leta - poden!!!!). Razno pa je ena mamica svojo punčko prepisala k nam iz vrtca Kekec, ker ji ni bilo všeč, ker so prostori tako majhni, stopnice pa nevarne, ko otroci kar sami po njih letajo.

(odgovor članu manja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vrtec KEKEC Kranj
4.11.2004 13:32:59   
manja
Ana!
O janini sem iz vec virov slisala same grozne stvari.Nobeno mamico ne poznam da je imela dobre izkusnje.Celo nekaj jih poznam da so po enem mesecu izpisale malcka iz Janine-jasli.
Pravijo da je odnos skrajnje ne cloveski in da je skoz prepih.Otrok je veliko v skupini,vzgojiteljice vse samo ne skrbne(pohvalijo pa Ivanko).
Jaz bom svojega malcka peljala v Najdihojco,ceprav mi bo zelo dalec.Se splaca.
MONIKA S. hvala ti!Dobila sem sporocilo!

(odgovor članu manja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vrtec KEKEC Kranj
17.11.2011 11:58:25   
hacslov
Vrtec Kekec v Kranju je odličen vrtec! Sicer v starejši stavbi a vzgojiteljice naredijo vrtec otroku prijazen! Moram reči, da se potrudijo maksimalno (otroci veliko ustvarjajo, imajo različne tematike, z dejavnostmi povezujejo tudi nas starše itd.). Najina otroka sta oba v tem vrtcu, zadovoljna sta in gresta rada tja. user posted image

(odgovor članu manja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?