|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtec Kokrica
22.8.2005 21:08:31   
Anonimen
Kakšne izkušnje imate z njim?

Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vrtec Kokrica
22.8.2005 21:23:31   
Anonimen
O, Alja, smo pozdravila bi te. Na žalost pa ne poznam nikogar, ki bi imel otroka v tem vrtcu. A bo šla Lea v vrtec septembra? Super. Vrtec je dober za otroke, se veliko naučijo in se družijo z drugimi otroci.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vrtec Kokrica
22.8.2005 22:17:54   
Olivija
Moja sestrična hodi v ta vrtec. Pa kolker mi je znano je vse ok., lahko pa mal vprašam, če te kaj bolj podrobnega zanima. Je pa tudi že njena večja sestra tja hodila in kolker se spomnim ni bilo nobenih težav.

A kaj veš, a jemljejo tudi mlajše od treh let? Sem mislila, da je ta tudi od treh let naprej.

LP

O.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vrtec Kokrica
23.8.2005 8:26:36   
Anonimen
O Splišni, lepo, da se oglasiš.:rozica: Lea še ne gre v vtrec letos ampak naslednje leto, sem pa bolj ziheraš, pa prej (mnogo prej) raje pretehtam vse možnosti. Pa tudi vpisi so že v marcu, tko da bo kar hitro. Se mi pa zdi, da vedno bolj hoče biti v družbi otrok, tko da ji bo pomojem všeč.

Olivija, jemljejo otroke nad treh let. Lea bo naslednje leto stara 3, letos še ne gre v vrtec. Bi te pa res lepo prosila, če lahko povprašaš kako je atm in mi pišeš potem kar na privat, ker se redko oglasim in še to ponavadi le pogledam, če imam kakšno privat sporočilo. Hvala že vnaprej:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vrtec Kokrica
23.8.2005 21:00:19   
Olivija
Bom povprašala takoj, ko vidim mojega strica, kar bo verjetno prav kmalu, odvisno od našega dojenčka.
No, če naša Ana v Predosljah ne bo dobila mesta, bosta pa še mogoče v istem vrtcu ;)

LP O.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vrtec Kokrica
24.8.2005 8:20:55   
Anonimen
Super hvala.

No vidiš, to bi blo pa fino. Kaj pa Predoslje , jih pohvalijo?

Mi smo namreč med Predosljami in Kokrico, pa sem o Kokrici slišala zaenkrat le pohvale, tako da na predoslje nisem niti pomislila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vrtec Kokrica
24.8.2005 17:00:46   
Olivija
Moji dve sosedi - najstnici, ki stalno visita med počitnicam v predoškem vrtcu pravta, da je naj bi bil kr uredu vrtec. Je pa ful gužva že pri vpisu, zato me mal skrbi, da tukaj ne bi bila sprejeta.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vrtec Kokrica
24.8.2005 19:26:23   
Anonimen
Tudi jaz sem slišala o Predosljah pohvale, ker je menda vrtec majhen.

Naša Ana pa gre že čez 2 tedna v vrtec, veš, Alja? Pri nas jemljejo vse, ki hodijo in znajo gristi, torej okvirno tam od leta in pol naprej. Pa mi jo ni treba še dati, imamo varstvo doma, ampak kar gre, ker rabi družbo vrstnikov in drugih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vrtec Kokrica
25.8.2005 8:34:26   
Anonimen
Ja Meta super. Saj mi tudi imamo varstvo še doma ampak se mi zdi, da prav rabi družbo. Letos smo bili pa prepozni, na Kokrici pa med letom ne sprejemajo.
A si že kaj nohte grizeš kako bo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Vrtec Kokrica
25.8.2005 8:37:58   
Anonimen
Ne, sploh ne. Včeraj sem jo prvič pustila v vrtcu 15 minut in je blo čist brez problema. Danes jo bom 3/4 ure.
No ja, mal me grize vseen. Zdej še ne, k še ne gre zares, 12. septembra bom pa po mojem živčni zlom dožvela :)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Vrtec Kokrica
25.8.2005 15:17:23   
Anonimen
U fajn ideja, da jo že zdaj za kratke čas pelješ. Bomo probali naslednje leto. Upam no, da ne boš imela težav, že tako ga nekje s težkim srcem pustiš, če pa veš, da je nesrečen, pa sploh.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?