|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtec Maribor
21.1.2011 15:55:05   
Klarissa
Pozdravljeni,
a kdo ve kateri vrtci bi naj bili dobri v MB (prva skupina). Razmišljam o vrtcu ob Betnavskem gozdu Jadvige Golež. Pa bi rada vedela kje se res dobro ukvarjajo z otroci.
Mogoče bi katera vzgojiteljica tudi znala kaj povedati.
Hvala za mnenja.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrtec Maribor
21.1.2011 16:15:13   
Tejči
Jaz sem imela tamalo v vrtcu Jadvige Golež v Ertlovi in nimam ene pripombe..vse vzgojiteljice so bile superuser posted image

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrtec Maribor
23.1.2011 20:56:32   
tejči28
Vrtec,ki ga omenjaš je super.Moja sestra dela tam in vem,da imajo dobre programe,se ukvarajo z otroci,pa še prehrano imajo zdravo.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrtec Maribor
25.1.2011 7:27:39   
sončnica24
Super vrtec, samo je vse polno tako da lahko poskusiš marca al aprila ko bodo vpisi za september. So pa vzgojiteljice res vredu.

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrtec Maribor
26.2.2011 14:07:59   
kekec in mojca
Izkušnje imam sicer s centralno enoto, pa nimam nobene slabe izkušnje z njimi. Vredu vodstvo, še boljše (super!!!) vzgojiteljice. user posted image

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrtec Maribor
26.2.2011 20:12:12   
Lenči_
Ima katera izkušnje z vrtcem Ivana Glinška v Mb., enota Smetanova - jaslice! Hčerka namreč hodi tja in me zanimajo vaša mnenja, izkušnje!

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vrtec Maribor
15.3.2011 23:14:13   
Tanja74
Mene pa zanima, če ima katera izkušnje z vrtci Otona Župančiča in sicer:
odločamo se med vrtci Otona Župančiča, Oblakova (zaradi dvo izmenskega varstva), Lenko (bližje domu) in Mehurčki (mi je všeč lokacija, urejenost, velikost, itd.).
Tudi jaz sem sicer slišala same pohvale za vrtec J. Golež na Betnavski, ampak je na ta vrtec ful naval! 
Prosim vse, ki imajo izkušnje s temi vrtci, da mi malo pomagajo pri odločitvi...Imam še tri dni časa... ;)
Hvala!!!!!
Lp
T.

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vrtec Maribor
29.3.2011 21:24:43   
tosja




IZVIRNO SPOROČILO: Tanja74

Mene pa zanima, če ima katera izkušnje z vrtci Otona Župančiča in sicer:
odločamo se med vrtci Otona Župančiča, Oblakova (zaradi dvo izmenskega varstva), Lenko (bližje domu) in Mehurčki (mi je všeč lokacija, urejenost, velikost, itd.).


Poznam Mehurčke, ker je naš user posted image tam trpel cela dva mesece, dokler nismo našli rešitve. Groza od groze - kaj ti pomaga lepo okolje, če dve mladi strokovni delavki nista tolk, da bi odprli vrata in malčke popeljali malo na teraso. Je pa to velik minus s  strani vodstva, ker za to ve, in takšno početje odobrava. Sramota za vrtec!!!! Vrtec Otona Županičiča pač-žal, ne blesti glede strokovnosti.

Upam, da si našla boljšo rešitev, ker tisti trije dnevi so že mimouser posted image ...

< Sporočilo je popravil tosja -- 29.3.2011 21:25:18 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Tanja74)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vrtec Maribor
13.5.2011 15:10:06   
mojca*
Tanja74, prepozno sem videla tvoj post.
Upam, da se niste odločili za Oblakovo, ker mislim, da ti bo žal.

Kaj več, če želiš na ZS....

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vrtec Maribor
26.5.2011 14:25:47   
avtek
Kaj pa Lenka? Pozna katera? Kako je tam?

LP,

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vrtec Maribor
11.7.2013 18:26:26   
pikapoka09
Še moj komentar na vrtec, poznam samo Oblakovo, ostalih enot pa ne: ODSVETUJEM!
Vzgojiteljice so izredno komot. Pravljice poslušajo preko radia, pri treh letih so vsi še v plenicah, če je potreba ali ne. Mlade vzgojiteljice se sicer trudijo, ampak mislim, da so jim starejše vzgojiteljice zelo slab vzgled.

(odgovor članu avtek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?