|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtec v Kranju
21.2.2013 7:06:15   
astarxy
Živjo,

Jeseni bomo morali otroka vpisati v vrtec v Kranju, pa me zanimajo vaše izkušnje s kranjskimi vrtci, s koncesijskimi in s subvencijo.
Pa za pomoč pri procesu vpisa (in roki prijave) bom zelo hvaležna.

Hvala vnaprej.

Pozdravček.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrtec v Kranju
21.2.2013 8:02:48   
Katy78
Jaz sem zelo zadovoljna, saj se tako vzgojiteljica kot pomočnica res trudita in veliko delata z otroci, sin pa rad hodi v vrtec in to mi je najpomembnejše. Vpis je/bo zdaj enkrat, sicer pa o tem obvestijo na njihovi spletni strani (http://www.kranjski-vrtci.si/) kjer najdeš tudi vlogo za vpis.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 21.2.2013 8:04:17 >

(odgovor članu astarxy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrtec v Kranju
21.2.2013 8:08:51   
astarxy

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Jaz sem zelo zadovoljna, saj se tako vzgojiteljica kot pomočnica res trudita in veliko delata z otroci, sin pa rad hodi v vrtec in to mi je najpomembnejše. Vpis je/bo zdaj enkrat, sicer pa o tem obvestijo na njihovi spletni strani (http://www.kranjski-vrtci.si/) kjer najdeš tudi vlogo za vpis.


v katerem vrtcu pa je tvoj sinko?
hvala!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrtec v Kranju
21.2.2013 13:04:18   
SMT3
Pohvalijo ČIRA ČARA.Moja hodi v Vrtec pri OŠ Simona Jenka in sem ZELO zadovoljna.Je pa od tretjega leta naprej.

(odgovor članu astarxy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrtec v Kranju
21.2.2013 16:48:35   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: astarxy


IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Jaz sem zelo zadovoljna, saj se tako vzgojiteljica kot pomočnica res trudita in veliko delata z otroci, sin pa rad hodi v vrtec in to mi je najpomembnejše. Vpis je/bo zdaj enkrat, sicer pa o tem obvestijo na njihovi spletni strani (http://www.kranjski-vrtci.si/) kjer najdeš tudi vlogo za vpis.


v katerem vrtcu pa je tvoj sinko?
hvala!



Hodi v vrtec v OŠ Jakoba Aljaža, nimajo pa jasličnega oddelka.

(odgovor članu astarxy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrtec v Kranju
22.2.2013 20:27:07   
lučka 25
Danes so na spletni strani objavili, kdaj bo potekal vpis. http://www.kranjski-vrtci.si/obvestilo-o-vpisu-otrok-v-kranjske-vrtce-za-solsko-leto-2013/2014-22-02-2013.html Prvič je tudi objavljeno, koliko mest je prostih za posamezni letnik rojstva in to za vsak vrtec posebej. Ampak te številke so le za kranjske vrtce, za vrtce pri osnovni šoli (F. Prešeren, S. Jenko, Predoslje, Orehek in Stražišče) teh številk, ker imajo svojo upravo. Prav tako ne za vrtce, ki imajo koncesijo (Mezinček, Pri dobri Tetki).

Moja hči hodi v vrtec OŠ Jakob Aljaž ,ki spada pod Najdihojco, v šoli imajo pač le oddelke, ker jim je šola odstopila proste učilnice). Za obe strokovni delavki v njeni skupini lahko rečem, da sta enkratni, res sta tam z dušo in srcem. Veliko delajo z otroki in kar je najpomembneje, tam dajo velik poudarek na gibanju na prostem (res zelo dolgi sprehodi, ogledi znamenitosti v Kranju, igra na igralih, igrišču, tekaški stezi,...).

(odgovor članu astarxy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vrtec v Kranju
4.3.2013 19:50:49   
astarxy
Hvala!!

še nekaj me zanima... ali se oddane vloge, ki so zavrnjene, naslednja leta (t.j. pri naslednjih vpisih) štejejo? s tem mislim ali imaš pri eni ali dveh zavrnjenih vlogah za vrtec pri naslednji kakšno prednost in končno dobiš vrtec? ..ali pa tole sploh en igra nobene vloge?

hvala..
lp.

< Sporočilo je popravil astarxy -- 4.3.2013 19:51:17 >

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?