|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vsako jutro oddaja Mein Baby
12.5.2006 9:17:56   
Splet.Ka
Za vse nosečke, ki ste dopodne doma.

Na nemškem RTL je vsak dan od ponedeljka do petka, mislim da ob 9.30, na sporedu polurna oddaja Mein Baby.

V njej so zgodbe nosečnic in parov, ki jih spremljajo v različnih obdobjih in ob različnih opravilih: na prvem pregledu, pri prezgodnjem porodu, pri nakupovanju otroške opreme, skratka pri vseh zgodah in nezgodah user posted image .

Lepo se imejte!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vsako jutro oddaja Mein Baby
12.5.2006 9:19:23   
Maxica
A je to še vedno? Sem že v prvi nosečnosti pred dvema letoma to gledala in je oddaja res zanimiva. Samo jaz sem vedno na koncu ful jokala, hormoni očitno res naredijo svoje.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vsako jutro oddaja Mein Baby
12.5.2006 9:22:46   
Splet.Ka
Aresuser posted image ??

Tudi meni že nekje na sredini vse popusti in se zjočemuser posted image . Pa so večinoma lepe stvari, jaz v teh parih dneh nisem zasledila, da se kdaj ne bi dobro izteklo, da bi zaradi tega mogla jokat. Hormoni delujejo, ni kaj. user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
12.5.2006 15:57:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Splet.Ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vsako jutro oddaja Mein Baby
12.5.2006 19:15:46   
KODA
Ko sem bila leta 2003 na porodniški,nisem skoraj nobene izpustila.Če je le bila možnost,sem gledala.
user posted image user posted image Fajn oddaja.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?