|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vse informacije o kampu Čikat
15.5.2007 9:58:36   
muki1
Oddajte tukaj user posted image .
99% sem, da gremo letos tja. Moti me ena stvar. O kampu sem na njihovi spletni strani prebrala same pohvalne stvari, slike so mi všeč...zanima me pa ena stvar:
Baje je le en majhen zalivček z drobnimi kamenčki, drugače je dostop v vodo zelo otežen, moraš po skalah. Po enih drugih informacijah pa je baje nekje v okolici Čikata čak peščena plaža user posted image
Dajte mi prosim napisat, če je to res, ker naša triletnica bo zelo razočarana, če jo bo med igranjem na plaži ves čas kamenje bodlo v rito user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vse informacije o kampu Čikat
15.5.2007 10:39:59   
darjatimci
Pozdravljena!
Peščen zaliv-ček je res samo eden,od kampa oddaljen pet minut hoje,seveda odvisno iz katerega konca kampa.Plaž oz zalivčkov pa je kar nekaj,so pa tudi zalivčki,ki so res skalnati.V glavnem ni panike,če boste hodili na plažo bolj zgodaj,si boste našli svoj kotiček.Peščeni zaliv je res oblegan z mladimi družinicami,saj je za malčke bolj primeren,nahaja pa se pred hotelom in paviljoni Helios.Prijetno počitnikovanje vam želim,tudi mi gremo v Čikat.Klima je čudovita, možnosti za sprehajanje,kolesarjenje,rolanje,skratka nam je všeč.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vse informacije o kampu Čikat
15.5.2007 10:51:19   
muki1
Hvala Darjatimci user posted image . Sem že bila na Malem Lošinju, ampak ne v kampu. Sva bila v hotelu Vespera. To je daleč od kampa, da si naredim predstavo?

Pa kdaj greste? Mi bomo v juliju. Tam od 15. do konca julija verjetno user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vse informacije o kampu Čikat
15.5.2007 13:33:34   
Geja
Tudi mi bomo letos tam. Lani smo bili prvič in zelo navdušeni user posted image  user posted image  user posted image
Je pa res, da če imaš majhnega otroka je to edina možna plaža, saj po unih špičastih skalah ne moreš z otrokom.

Geja

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vse informacije o kampu Čikat
15.5.2007 13:50:32   
darjatimci
Vespera je na drugem koncu zaliva,mislim,da je sončev zaliv.Daleč to ni,če greš z avtom je par minut.Mi smo pa šli peš ob obali,pa smo peš koracali kar dobro uro,ker je ovinkasto.Za Čikat zaviješ desno,ti pa si za Vespero morala levo, skratka oboje je blizu,tudi do mesta ni daleč.Mi gremo 1. julija.

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vse informacije o kampu Čikat
15.5.2007 15:10:04   
TinkiBinki
Midva sva bla tudi čisto navdušena, je lep kamp in veliko sence. V kopalnici pa proti večeru zmanjka tople vode, tako da se družine in majhni otroci tuširajo bolj popoldne. Drugače je vse super.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vse informacije o kampu Čikat
16.5.2007 15:39:20   
lex
Mene v kampu najbolj moti tisti Privat kamp. Ker sva se ga mogla izogniti na najini poti do morja. Hodila sva se pa kopat po zalivih nižje dol, ker imava čoln. Drugače pa je plaža urejena - vsaj ta del s skalami. Aja pa do drugega zaliva kjer je menda celo mivka je po obali še kar za hodit. Mi smo šli tja samo mini glof špilat, pa še tedaj bi nekomu lahko vrat zavilauser posted image  (beri se mi ni dalo).


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vse informacije o kampu Čikat
18.5.2007 21:05:58   
Nasy
Sicer so ti že vse odgovorile, pa dodam še svoje mnenje. Meni je bilo tam zelo všeč, senčka, dokaj čisto. Peščena plaža so ti tudi povedale, kje je. Upam, da boste uživali!

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vse informacije o kampu Čikat
30.5.2007 21:13:39   
Anja**
Tisto senco ob mivkastem zalivčku boste kar nam pustili user posted image  user posted image  user posted image  od 14.julija do 28. bo tam v senci kraljev moj dragi, jaz pa bom pleskavica na pomolu (tam kjer pridejo vaterpolisti- njam njam).user posted image  user posted image user posted image










...se opravičujem, ampak sem mogla user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vse informacije o kampu Čikat
18.2.2008 10:35:08   
muki1
Saj ne da bi imela kaj dodati, ker takrat nismo šli user posted image , ampak da malo iz prahu izvlečem debato, če se še katera kaj spomni dopisat, Čikat spet aktualen za leto 2008.

< Sporočilo je popravil muki1 -- 18.2.2008 10:36:14 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vse informacije o kampu Čikat
16.3.2008 12:40:04   
karin412
Mi mislimo iti z 11 mesečnim dojenčkom-kako pa se obnese v kampu?
Tudi gremo nekje sredi julija.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vse informacije o kampu Čikat
17.3.2008 9:25:44   
Biba74
Mi smo bili tam z 2-mesečnikom, pa potem z 13-mesečnikom in lani z dveletnikom.
Kamp se odlično obnese, seveda, če si pripravljen na tovrstno "udobje". Kopalnice so obnovljene, čiste in ena je še posebej opremljena za otroke: z majhnim WC-jem, dvignjeno kadjo za udobno tuširanje in umivanje otrok, previjalno mizo, možnostjo pranja v pralnem stroju (doplačilo) in še kaj bi se našlo.
Plaža je pa res za te malčke palčke primerna samo v peščenem zalivu pri hotelu Helios. V sezoni je meni tam "bljak" (beri: preveč ljudi na premajhnem prostoru, posledično umazana in kalna voda), ampak naš mali pa uživa v packanju z mivko 100/uro. Lani smo bili konec junija, je bilo pa božansko: nobene gužve, čista, topla voda-raj za otroke.
Ta plaža je po bljižnici (čez gozd) iz kampa oddaljena 5 minut (se da prit tudi z vozičkom) in ob njej je ogromno sence. Če greš pa po obalni potki, se pa kar nahodiš (15, 20 min).

Mi imamo Čikat radi, ker je veliko sence, tako, da si brez posledic lahko cel dan zunaj, otroku prijazna plaža (izven kampa!) in ogromno možnosti za sprehode z vozičkom (do mesta je slabe pol urice sprehoda) in tam je vedno živo (čez dan in zvečer). Nočnega življenja pa baje ni.

Pač, vsak si pod prijetnimi počitnicami predstavlja nekaj drugega...
Če pa katero še kaj zanima, me lahko pa še vpraša.

Aja, pa letos spet gremo, tokrat že s triletnikom in jaz noseča, in se že veselimo...

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vse informacije o kampu Čikat
19.3.2008 13:40:35   
muki1
user posted image  Biba, super si ti to opisala. Take podatke rabimo, res.

Zdaj me pa samo še zanima, midva sva sicer bila že na Malem Lošinju z dvomesečnico, ampak v hotelu in je to očitno kar precej proč od Čikata. Kolesa se splača s sabo vzet?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Biba74)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vse informacije o kampu Čikat
19.3.2008 13:45:13   
pikapolona2
Kolesa moraš nujno s sabo vzet ker tamala najbrž nebo več hotela na dolge sprehode z vozičkom....je pa veliko takšnih kolesarskih sprehajalnih stez. In od kempa do mesta je kar nekaj hoje s kolesom pa boste en dva tri v mestu in na sladoledu :-))

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vse informacije o kampu Čikat
19.3.2008 17:15:16   
Biba74
Ko sva bila midva (še) sama na Lošinju, sva imela kolesa s seboj in sva tudi prekolesarila ves otok. Zdaj jih ne jemljeva več zraven, ker na kakšne daljše ture po otoku z otročkom ne moreva (sonce, vročina), po kampu in do mesta pa meni s kolesom ni prijetno, ker je veliko ljudi, poti so pa ozke in morš non-stop zvonit in vijugat in bremzat itd. Pač meni to ne ugaja. Je pa stvar posameznika. Je pa res, da je včasih lažje vso robo za na plažo na kolo naložit....

Od kampa do mesta je pa razdalja tolikšna (žal ne vem v km), da jo je lani naš (takrat) dveletnik komot zmogel sam brez nošenja (prvič smo vzeli voziček, pol pa ne več).




(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vse informacije o kampu Čikat
19.3.2008 18:14:35   
karin412
Kaj pa vzet s sabo za kuhat-za 11-mesečnika in 2-letnico- kakšne instant zadeve, kašice ali naj kuham?

Kako pa dat otroke spat v šotoru, kar na tla, mislim na blazino... kako sploh izgleda spanje (in še popoldansko spanje).


(odgovor članu Biba74)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vse informacije o kampu Čikat
19.3.2008 22:05:06   
muki1
Midva sva bila že z starejšo, ko je bila 15 mesečna, pa zdaj že z drugorojenko, ki je bila stara 9 mesecev.
Problemov ni bilo nobenih. Zvečer smo malo posedeli pred šotorom, mlajša je itak ob 20.00 že spala kot top, starejši pa sem pred šotorom še malo brala, nato smo šli spat, enako kot doma.

Jedli smo pa testenine, pa omakce na 101 način, omlete, hrenovke, pašte, rižote,jogurte. Sem za malo imela s sabo še frutke, pa sem vse domov prinesla.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vse informacije o kampu Čikat
28.3.2008 8:21:00   
viv_
Takole!

Debata o blazinah je šla gor pod opremo, nisem vas brisala.
Ampak to so tolk uporabni podatki, da bi zanimali več "tabornikov" user posted image  ne le tiste, ki grejo v Čikat!

Čikat pa ostaja...

papa, vaša moderatorka user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?