|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 14:46:53   
GORMITI
Tako sem že včasih zafrustrirana, da ne vem več, kako se naj poberem. Ko pogledam okrog sebe, vidim, da vsi ljudje (znanci, prijatelji) živijo veliko bolje od mene. Bila sem odličnjakinja v OŠ in SŠ, doštudirala sem, imam službo, kjer plača sicer ni ravno bleščeča, je pa redna. Moj mož ima manjšo plačo kot jaz, ampak tudi ne tako nizke. Skupaj imava na mesec 1.700 evrov neto.
Ne izhajava iz finančno premožnih družin, zato nisva in ne dobivava nobene pomoči od staršev, res popolnoma nič. Imava dva majhna otroka.
Ampak težko živimo v tem času. Imamo dvosobno stanovanje, za katero mesečno plačujemo 500 evrov obrok kredita (še 15 let). Ne zapravljamo denarja, ne hodimo na pijače, ne kadimo itd...vse zapravimo za hrano, oblačila in ostalo za otroke, midva si že en čas ne kupiva nič za oblečt.
Vse po vrsti naju heca: računalnik bo vsak čas "zružil", z avtom imamo nonštop stroške, stanovanje bi morali obnoviti, itd....vsak mesec sva v minusu nekje 200-300 evrov, potem to drug mesec pokrije plača....V bistvu životarimo, ne moremo si nič privoščit, da bi šli npr. za en teden v toplice...gremo le 1x na leto na morje za en teden.
Hočem povedat, da vse moje prijateljice iz šole npr. in znanci, sosedje zraven mene, ki so nekje toliko stari kot jaz, živijo boljše življenje, eden od njiju zasluži več, imajo boljše službe, nekaterim pa očitno toliko starši pomagajo, ker sicer ne vem, kako bi lahko tako živeli. Vsi imajo hiše, ali si zidajo, midva ne moreva niti zemlje kupit, kaj šele hiše...
Skratka, kako vi gledate na to? Mene že včasih daje depresija in ne znam iz te krize. Moj mož je še bolj depresiven zaradi tega, saj veste, da moški takšne stvari še težje prenašajo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 15:01:54   
cmrucek
Ob takšni občutkih se potrudim pogledat okoli sebe, koliko pa jih živi še težje. In vedno je veliko več takšnih, ki živijo še težje, kot tistih, ki živijo bolje. Zraven pa moraš tudi vedeti, da ima vsak svoj "križ", ki se mogoče iz tvoje perspektive ne vidi. Tako da... če so težave samo finančnega izvora in ne povzročajo eksistenčenga problema, še gre. Važno, da se z možem razumeta in da ste vsi zdravi.

(odgovor članu GORMITI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 15:11:46   
Korina1
Boste spet rekli da jamram, naša družina na morju še ni bila 1 teden skupaj nikoli. Vsake toliko let kak dan. 500€ kolikor pa imate vi kredita se pa preživi na mesec cela naša družina. Pa od tega zneska damo stran še za kredit in k sreči bo jeseni odplačan. Ta čas pa upam da bo brez večjih pretresov. Pa sploh ne sanjam več o morju, niti ne lepših oblačilih, niti ne o čem drugem.


(odgovor članu cmrucek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 15:17:10   
GORMITI
Vem, da ljudje živijo še slabše, tudi jaz se s tem tolažim. Očitno pa se gibljem v krogu ljudi, ki živijo boljše in se mi z njimi sploh ni več za družit, ker me venomer stisne pri srcu, ko eni rečejo, da so si kupili nov avto, drugi so šli na dopust v tujino, tretji so si kupili nov LCD TV itd....

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 15:21:30   
Korina1
Veš tudi v moji okolici vsi živijo boljše kot mi, oa ko se jim potožim da mi je zmanjkalo denarja in ne morem po nujne stvari v trgovino začnejo oni o tem da gre tudi njim precej slabo, pa kaki časi da so. V istem hipu pa da se jim ne da kuhati in da gredo na pico. Jaz pa potrebujem samo kak € za kruh. Nikoli me ne stisne pri srcu če oni kupijo nov avto ali nov Tv, mogoče tudi pri meni pridejo boljši časi pa bom tudi jaz imela nov LCD monitor ki si ga želim. Pa še kako drugo stvar. Že imajo dovolj da si lahko kupijo. Me ne moti.

(odgovor članu GORMITI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 15:22:44   
cmrucek
Morda izvor tvoje težave ni v krogu ljudi, v katerem se giblješ, ampak v tem, da se sploh primerjaš. Morda bi lahko poskusila ugotoviti, zakaj to počneš. Morda je to kompenzacija za čisto druge občutke. Konec koncev, kdo sploh rabi nov avto, če stari v redu dela, al pa zapravljat čas za novim LCD TVjem, saj se ga tudi za starim čisto kvalitetno zapravlja user posted image

(odgovor članu GORMITI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 15:34:51   
end1
ja res bo treba zamenjat družbo. Oprosti ma zaradi materialnih vrednot tebe daje depresija. Grozno. Poznam eno tako sam je dosti starejša.

Kako pa drugači ste zdravi, imate zdrave otroke?


(odgovor članu GORMITI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 15:38:44   
sxy
Hočem povedat, da vse moje prijateljice iz šole npr. in znanci, sosedje zraven mene, ki so nekje toliko stari kot jaz, živijo boljše življenje, eden od njiju zasluži več, imajo boljše službe, nekaterim pa očitno toliko starši pomagajo, ker sicer ne vem, kako bi lahko tako živeli. Vsi imajo hiše, ali si zidajo, midva ne moreva niti zemlje kupit, kaj šele hiše...


Preveč se obremenjuješ z drugimi in preveč se primerjaš z drugimi!!!!

Raje ta čas nemeni čemu bolj koristnemu, razmišljaj in poskušaj narediti svojo situacijo boljšo, ne pa gledati kako drugi živijo boljše kot ti.
Če ti je tako hudo, si poskusi najti kakšno dodatno zaposlitev, dodaten vir zaslužka, namesto da se depresiraš ti in tvoj mož, oba si najdita raje kaj bolj pametnega in profitibilnega za zamotit.

Najlažje je gledati kako sosed živi, kaj ima znanka več, kakšen avto ima sorodnik, pa kakšno hišo gradi en tam, pa seveda kako so srečni vsi tisti, ki imajo verjetno bogate starše in jim sigurno ti pomagajo, da jim gre tako dobro. da bi pa pogledala malo bolj na sebe in manj na druge, to pa ne. Itak smo slovenci, morem pa že druge gledat in jim bit "fauš", sj če ne ne bi bili slovenci!!!

Huh, meni gredo pa takšni na živce, ki samo jamrajo kako je drugim boljš, kako je drugim z rožicami poslano, kako drugim denar kr iz neba leti oz.grado kr na wc in ga sesirjejo, aja pa da ne pozabim, kk majo drugi fajne starše, ko jih zasipajo z denarjem,....

Nihče pa ne pomisli, da pa mogoče, ti, ki jim je tako super in fajn v življenju, zelo garajo za to kar imajo, mogoče naredijo kaj več za to, kot pa da sam jamrajo, mogoče iščejo priložnosti, za imeti kaj več, mogoče riskirajo v življenju in tako profitirajo, mogoče dajejo življenje za to, da imajo nekaj več in lepo živijo,...

Ehhhhh.....

Najlažje je pa jamrat!!!




_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu cmrucek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 15:45:24   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: GORMITI

Hočem povedat, da vse moje prijateljice iz šole npr. in znanci, sosedje zraven mene, ki so nekje toliko stari kot jaz, živijo boljše življenje, eden od njiju zasluži več, imajo boljše službe, nekaterim pa očitno toliko starši pomagajo, ker sicer ne vem, kako bi lahko tako živeli. Vsi imajo hiše, ali si zidajo, midva ne moreva niti zemlje kupit, kaj šele hiše...

----------------------
Dokler se bosta primerjala z drugimi, tako dolgo se bosta slabo počutila.
Pa kaj, če imajo več od vaju? Tudi vsem mojim kolegicam so starši kupili stanovanje (ali pa lahko živijo pri njih), meni ga, recimo, niso in lepo živim v najemu. Tudi avto imam star 150 let, ampak mi je važno, da nas pripelje, kam hočem in basta. Trenutno imamo tudi mi nasplošno kar nezavidljivo finančno situacijo, pa zaradi tega ne padam v depresijo. Uredila sem si stvari v glavi, tako da vem, da mi moje finančno stanje ne daje (oz. jemlje) kvalitet kot osebi. Pa kaj, če ne morem (finančno) na Maldive. Hec je v tem, da bi namesto tja, (če bi že imela keš), šla raje na milijon drugih destinacij. user posted image
Skratka, sedaj imate takšno situacijo in s tem je treba živet. Lahko pa si vseeno ustvarita kvalitetno življenje. Saj veš, najboljše stvari so itak brez cene user posted image . Recimo, na izlet lahko greste na bližnji hrib (vzameš koco, hrano, par igrač), pa lahko imate dosti od tega. Mi hodimo večkrat na izlete v naši okolici, in vem, da denar sploh ne rabi biti merilo našega počutja.
Na morje pojdite s šotorom; za otroke neprecenljiva izkušnja; za žep pa zelo prijazna. Skratka, saj ne rabite iti za 1. maj na Djerbo, da boste srečna družina, ne?
Tudi z omejeno količino denarja, se da ok živet, samo moraš si postavit svoja merila in živeti v skladu z njimi. Ne jemat sosedova merila za svoja lastna- kaj pa veš, kako v resnici oni živijo?! Imam občutek, da tudi če bi živela bogatejše, ne bi bila preveč zadovoljna nasplošno.. Ravno zaradi primerjave z drugimi. Ker mogoče iščeš in želiš nekaj, kar se ne da z denarjem dobit.    

   Kakorkoli, upam, da kmalu zaživiš, kot si želiš user posted image !

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 15.3.2009 15:47:43 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu GORMITI)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 15:50:53   
Marogica
Verjamem, da vama ni lahko in da si, kot marsikdo, želita še kaj več, ne pa samo hrano in "sprotne" stroške, ki jih lahko s tem denarjem pokrivata.

Obstaja varianta, da si vsaj eden od vaju ali oba poiščeta drugo službo, seveda bolje plačano, kar je in ni tako težko dandanes. Odvisno do vaju in koliko jajc imata, malo pa seveda tudi od sreče. Vendar čakati doma, da pride boljša služba do vaju, je utopija. Za to je treba nekaj narediti ali vsaj poizkusiti.

Kar se materialnih dobrin tiče, ki jih vidva nimata oz. jih imajo vajini prijatelji več kot vidva, pa se ne sekiraj toliko oz. se nehaj primerjati. VI jih pač nimate toliko. In pika. Ste vsi zdravi? Funkcionirate kot družina OK?  TO je še vedno primarno, ne pa kakšen TV ima kdo. Važno je, da ga sploh imate. TOrej niste za nič prikrajšani.

Mislim pa, da bi boljša služba marsikatero zadevo rešila. VEndar samo materialno.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 16:05:05   
ribica.
tudi mi živimo podobno.No imamo samo eno plačo in naš neto znesek je manjši. Samo jaz nič ne jamram. Do sedaj sem bila z mojim vedno srečna, dnarja pa itak nisva imela še nikol. Pa še vedno je bilo.
Poznam tudi ljudi, ki bi si lahko z dnarjem rit brisali, pa jim tega sploh ne zavidam. Ne bi nikol zamenjala. Ni vse denar, več pomenijo odnosi med ljudmi. Tisto kar res šteje z dnajrem nima veze!!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 16:07:05   
ribica.
To sem pozabla rečt.....Najbolj važno je kak odnos imaš do življenja, kaj je zate sploh sreča. Če je sreča denar.................

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 17:10:56   
melanija
Tudi mene včasih prime tako razmišljanje, ko vidim okoli sebe predvsem žlahto kako si vse privoščijo od a do ž (obleke - priznanih znamk, tehniko, zabavo, fitnes,...).
Pa kaj, na koncu ko potegnem črto vidiš da ni vse v denarju, nekaterim nagaja zdravje - ne zveš vsega takoj, zveš pa, nekateri imajo probleme z vzgojo otrok, in tako dalje.
Kaj ti pri tem pomaga denar, če nimaš osnovnega to je zdravja in družine.

Tudi jaz si marsikaj ne morem privoščit, raje kupimo otrokom, ma vsake toliko si vseeno kupim kakšno stvar tako za dušo. Dopusta tudi že dve leti nismo videli, gremo pa na enodnevne izlete v bližnjo okolico in se imamo prav fino.

Poskusi mislit na to kaj imaš in ne na to kar nimaš, ker konec koncev tudi če si okoli tebe vsi nekaj kupujejo,... še ne pomeni da so res srečni.

(odgovor članu GORMITI)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 17:22:31   
glen
Midva z možem živiva normalno.Lahko gremo na dopust itd itd,.......imam pa par dobrih prijateljev okoli sebe ki živijo na veliki nogi,res veliki od najdražjih avtov,najmanj 3x ted frizer,čistilka,.....pa se z njimi sploh ne obremenjujem.
So vredu ljudje in nisem ljubosumna na njih ker si lahko dosti več privoščijo kot midva in to kadarkoli.

Jaz gledam tako,da so tudi ljudje ki preživijo s 500 eu 4.

Pa naj povem še to,da smo mi kot družina veliko več skupaj kot oni,kjer je pri večini vsaj eden veliko odstoten.
Osebno mi več pomeni, da mi cel vikend preživimo skupaj na svežem zraku kot pa to da bi imela porša in čistilko

(odgovor članu GORMITI)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 17:25:20   
glen
Poskusi mislit na to kaj imaš in ne na to kar nimaš, ker konec koncev tudi če si okoli tebe vsi nekaj kupujejo,... še ne pomeni da so res srečni.


melanija to si ful lepo napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 17:42:08   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Poskusi mislit na to kaj imaš in ne na to kar nimaš, ker konec koncev tudi če si okoli tebe vsi nekaj kupujejo,... še ne pomeni da so res srečni.


melanija to si ful lepo napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



To je čista resnica.

Odvisno je, kako gledaš, s katere strani. Za nekoga je 1.700 neto na mesec, pa čeprav s kreditom (saj nekoč bo stanovanje vaše!), luksuz. Mi imamo manjše stroške in preživimo z manj, ampak nimava kredita. Sploh pa jaz ne gledam na to tako, da kaj ima drug več. Res me ne zanimajo drugi. Za enkrat se stiskamo v ful majhnem stanovanju, ampak vem, da nekega dne se selimo v večjega.
Mogoče sem še vedno pod vplivom hormonov, ampak jaz sem res srečna, da imam dva zdrava otroka in moža, ki ga imam rada... Za enkrat sfolgamo.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 17:51:00   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Veš tudi v moji okolici vsi živijo boljše kot mi, oa ko se jim potožim da mi je zmanjkalo denarja in ne morem po nujne stvari v trgovino začnejo oni o tem da gre tudi njim precej slabo, pa kaki časi da so. V istem hipu pa da se jim ne da kuhati in da gredo na pico. Jaz pa potrebujem samo kak € za kruh. Nikoli me ne stisne pri srcu če oni kupijo nov avto ali nov Tv, mogoče tudi pri meni pridejo boljši časi pa bom tudi jaz imela nov LCD monitor ki si ga želim. Pa še kako drugo stvar. Že imajo dovolj da si lahko kupijo. Me ne moti.


Če vam gre tako slabo potem si počišči dodatno delo (npr. čiščenje stanovanja, varstvo otrok). Najlažje je jamrat in se smilit samemu sebi. Dela je veliko, samo poiskati ga je potrebno.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 18:05:38   
Korina1
Ja najlažje je nekomu očitat kako naj dela in živi pa čeprav ne pozna njegove situacije.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 18:07:12   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: melanija

Tudi mene včasih prime tako razmišljanje, ko vidim okoli sebe predvsem žlahto kako si vse privoščijo od a do ž (obleke - priznanih znamk, tehniko, zabavo, fitnes,...).
Pa kaj, na koncu ko potegnem črto vidiš da ni vse v denarju, nekaterim nagaja zdravje - ne zveš vsega takoj, zveš pa, nekateri imajo probleme z vzgojo otrok, in tako dalje.
Kaj ti pri tem pomaga denar, če nimaš osnovnega to je zdravja in družine.

Tudi jaz si marsikaj ne morem privoščit, raje kupimo otrokom, ma vsake toliko si vseeno kupim kakšno stvar tako za dušo. Dopusta tudi že dve leti nismo videli, gremo pa na enodnevne izlete v bližnjo okolico in se imamo prav fino.

Poskusi mislit na to kaj imaš in ne na to kar nimaš, ker konec koncev tudi če si okoli tebe vsi nekaj kupujejo,... še ne pomeni da so res srečni.


Imaš prav, Melanija. Tudi mi komajda zlezemo čez mesec, ne spomnim se, kdaj sem si nazadnje kaj kupila, ponavadi samo malček dobi kaj novega, ker pač potrebuje. Vse gre za najemnino, položnice, hrano, bencin. Vem, ni luštno ko se moraš marsičemu odreči - jaz bi recimo rada hodila na kako vadbo, pa si niti 30 €/mesec ne morem privoščit ... zato pa se raje spomnim, da smo zdravi in veseli, da imamo en drugega. Na srečo so vsaj naši sprehodi zastonj user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 18:37:08   
Anonimen
Ce bi na stvari gledala kot ti bi bila prav zelo depresivna. Tako pa se zavedam vsak moment, ad so ljudje ki so se v veliko slabsem polazaju pa ne samo financno ampak tudi fizicno.( slepi. gluhi, invalidi..prizadeti tako ali drugace)

Zakaj bi bila depresivna? Imas partnerjain srecna sta skupaj, marsi kdo je bogat in osamljen.Imas dva zdrava otroka.

Ne obremenjuj se prevec z tem kaj imajo drugi ampak zacni razmisljat kaj vse imas ti pa bo kar naenkrat postala zelo srecna!

lp ****

(odgovor članu GORMITI)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 18:39:16   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Ja najlažje je nekomu očitat kako naj dela in živi pa čeprav ne pozna njegove situacije.


Korina, kaj se je pri vas zgodilo? Oz. zakaj ste tu, kjer pač ste? Lahko mi tudi na ZS odgovoriš, če želiš. Če pa ne, pa tudi prav, spoštujem pravico do molka.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 18:41:35   
Gordana-3
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: melanija

Tudi mene včasih prime tako razmišljanje, ko vidim okoli sebe predvsem žlahto kako si vse privoščijo od a do ž (obleke - priznanih znamk, tehniko, zabavo, fitnes,...).
Pa kaj, na koncu ko potegnem črto vidiš da ni vse v denarju, nekaterim nagaja zdravje - ne zveš vsega takoj, zveš pa, nekateri imajo probleme z vzgojo otrok, in tako dalje.
Kaj ti pri tem pomaga denar, če nimaš osnovnega to je zdravja in družine.

Tudi jaz si marsikaj ne morem privoščit, raje kupimo otrokom, ma vsake toliko si vseeno kupim kakšno stvar tako za dušo. Dopusta tudi že dve leti nismo videli, gremo pa na enodnevne izlete v bližnjo okolico in se imamo prav fino.

Poskusi mislit na to kaj imaš in ne na to kar nimaš, ker konec koncev tudi če si okoli tebe vsi nekaj kupujejo,... še ne pomeni da so res srečni.


Imaš prav, Melanija. Tudi mi komajda zlezemo čez mesec, ne spomnim se, kdaj sem si nazadnje kaj kupila, ponavadi samo malček dobi kaj novega, ker pač potrebuje. Vse gre za najemnino, položnice, hrano, bencin. Vem, ni luštno ko se moraš marsičemu odreči - jaz bi recimo rada hodila na kako vadbo, pa si niti 30 €/mesec ne morem privoščit ... zato pa se raje spomnim, da smo zdravi in veseli, da imamo en drugega. Na srečo so vsaj naši sprehodi zastonj user posted image


se tudi jaz podpišem pod tole. na morju nismo bili že dve leti, lani smo šli le za en dan v strunjan. letos ne vem kako bo, ker ima mož pogodbo le do julija, vprašanje je, če mu jo bodo podaljšali. res pa je, da nam veliko pomaga moja mami.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 18:43:37   
rija
ni lahko, vendar pa 1700 neto tudi ni tako zelo slabouser posted image

a veš, da pri nas dva murina delavca dobita najverjetneje dobrih 800 oba skupajuser posted image  pa mata glih tak kredit.....

te ljudi naravnost občudujem, da jim uspe. uspe biti sit in oblečen.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 18:46:27   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: rija

uspe biti sit


Saj ne veš, če so.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vse prijateljice živijo bolje!
15.3.2009 18:46:54   
rija
ja, maš pravuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?