|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vzmetnica - pomoč
5.7.2005 19:35:07   
Tiamo
Punce kupila bom novo vzmetnico 140x70, pa me zanima

:rozica: katero naj kupim, oz. vaše izkušnje
:rozica: kje ste jo kupile
:rozica: cca cena.

HVALA

Tia74



Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
5.7.2005 21:11:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vzmetnica - pomoč
7.7.2005 23:36:17   
Tasika
Baby center, najtrša pena, 15.000.

LP

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vzmetnica - pomoč
9.7.2005 13:36:19   
Skaana
Kupila sem enako velikost. Glede na izkušnje je prevagala odločitev za kokosovo, naravno. Je takšna, ki je na eni strani trda (za dojenčke, na drugi pa mehkejša,za večje otroke). Kupila sem jo v Baby centru maja in dala cca 22 000 SIT zanjo. Ima pa še pralno prevleko. Prav vzmetnic pa ne priporočajo več.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vzmetnica - pomoč
9.7.2005 13:46:39   
Anonimen
Pa zakaj morajo novorojenčki spati na trdem? Upam, da obstajajo vsaj deljena mnenja, ker meni se zdi to tako kruto.
Pa ko smo si ljudje različni. Jaz sem sicer dokaj skrbna mati, ampak sem pa modroček za v posteljico kupovala tako, da sem preklicala vse trgovine, kje imajo najcenejšega. Res je po spletu okoliščin potem pristal kot blažilec pri butanju avtomobilskih vrat v steno garaže, ampak namen je bil, da bni Tibor lepo na njem spal.
Pozneje je naneslo tako, da še sedaj spi na tem rabljenem, ampak že od začetka in čez jogi pogrnjen kovterček in čez rjuha, da mu je bolj mehko ...

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vzmetnica - pomoč
9.7.2005 15:27:36   
Tiamo
Hy,

sem kupila novega v Baby Centru, cena 13.000 SIT, Comfort S, srednje trdote, sestavljen iz vate, pene, kokosa in vzmeti. Sem pa tudi preklicala pol Slo, da sem dobila informacije, kakšen naj bi bil primeren jogi za novorojenčka.

Jogi iz lateksa ali pene, mi lih ne potegneta..,lateks mi ima čudni vonj, ne prevaja toplote (čeprav trgovci pravijo da jo, pa ni res! Pred leti sem kupila povšter iz lateksa in sem se zbujala čist premočena). Je pa res odvisno koliko % lateksa vsebuje stvar, ampak tudi če mi trdijo da je 70% lateksa, jim še vedno nič več ne verjamem. Sej ne moreš pogledati v jogi, kaj je notri. Prerezi so že tako narejeni, da je OK, kaj pa je zares je pa druga zgodba.

Tako kot za Dormeo, eni ga hvalijo, drugi ga grajajo. Jaz sem brez besed, samo to vem, kar se prek TV Shopa kupi, lih ni bohvekaj kvalitete. Ponavadi se dobra roba sama hvali....brez reklam...

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?