|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZDAJ PA GRE ZARES - MORAM STORITI NEKAJ ZASE!!
8.12.2008 20:27:42   
sicret
Drage moje punce!

Velikokrat sem prebirala vaše komentarje...hujšanje gor, dol, dieta sem, tja....dokler se nisem sama odločila, da se tudi jaz vključim vaši skupini in se na nek način potolažim, da nisem edina, ki imam problem --- kile!!!!!
Pred kakšnim pol leta sem imela zelo lepo postavo, ampak jaz tega nisem opazila (171/60), vedno sem se obremenjevala kako sem debela in izvajala nekakšne diete, dokler nisem prišla na težo 72 kg.Res je kaj pravijo, bolj se obremenjuješ, bolj imaš željo po hrani, bolj si na dieti, bolj sem hodila na vakumske drenaže, več je JOJO učinkov! Stara sem 23 let, delam v bolnišnici kot administratorka, torej je moje delo sedeče, seveda je večina špeha šla na mojo rit in po vakumu še več celulita.
Zelo veliko sem prebrala o zdravi prehrani, kaj jesti, kako.... če bi le to moje znanje uporabila, bi bila spet takšna kot sem bila pred pol leta....ampak jaz sem preveč LENA! Glede na to, da sem končala vezo pred enim letom (7 let) sem seveda samska. Ampak veste kaj je problem zdaj, ko spoznam fanta...? Da se počutim manj samozavestno, ker imam veliko rit, celulita na tono in se raje izmaknem bližnjim srečanj. - KAKO SEM SMOTANA, ampak smo pa včasih res čudne - PRIZNAJTE!
No in kaj sem se odločila....ne mislim,da bom zdaj ne vem kakšne diete izvajala....pomembno je, da se gibam in tudi če je zima, da delam do 16.oo ure in ko pridem domov je že tema, bom vsak dan izvajala hitro hojo, da bo pulz nad 145. Mislite da bo kaj...
Res punce, mormo nekaj storit zase, da se ne bomo vedno smilile same sebi, joj kakšna sem, ..... ne rabimo diete, le malo več gibanja ... (pa kakšen košček sladkega in kruha manj)....
Se morda moti....
Katera je z mano???
Uspelo nam bo na zdrav način priti do naših ciljev .....

In zakaj takšna izpoved....zato, ker enostavno moram izpovedat nekomu mojo zgodbo, ker vem, da je med vami tudi oseba, ki ima enak problem, kot jaz in skupaj si lahko pomagamo, svetujemo, motiviramo...

Ne rabimo dr. Pirnata, pa Linea Snello, pa ne vem koga še.... same lahko dosežemo cilj, rabimo le podporo druga drugi...


maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZDAJ PA GRE ZARES - MORAM STORITI NEKAJ Z...
8.12.2008 20:37:00   
nanč
Bravo,bravo za pozitivno razmišljanjeuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu sicret)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZDAJ PA GRE ZARES - MORAM STORITI NEKAJ Z...
8.12.2008 20:41:28   
TejkaPK
Se popolnoma strinjam in pridružujem.

S tem da sem jaz visoka 160 in imam čez 80kg. Do sedaj sem mislila da bo že nekako šlo dol, vendar jaz se bližam 30im in vedno težje mi je shujšat in se sploh pripravit do tega da bi. Pa nisem bila vedno taka. Rada sem športala, imela lepo postavo (55kg)... Pa je prišel študij in več sedenja in manj časa za miganje...poleg tega semše tak tip da ko sem živčna prav iščem sam junk food za sprostitev.

Pred dnevi me je tako usekalo v križu da sem jokala od bolečin že če sem bila na miru. Premmikat ali kaj delat niti sanjati nisem upala. In zgleda da se je že tako moglo zgodit, ker zdaj mi je kristalno jasno, da nekaj na sebi MORAM spremeniti. Ne morem pri še ne 30ih hodit po svetu kot 90 letniki, vsa sklučena, brez kondicije...


Katera se še pridruži?


(odgovor članu sicret)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZDAJ PA GRE ZARES - MORAM STORITI NEKAJ Z...
8.12.2008 20:44:06   
Anonimen
Ne rabimo dr. Pirnata, pa Linea Snello, pa ne vem koga še.... same lahko dosežemo cilj, rabimo le podporo druga drugi...


Dober zacetek :).

(odgovor članu sicret)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZDAJ PA GRE ZARES - MORAM STORITI NEKAJ Z...
8.12.2008 20:46:42   
Barbara_L
Morala boš en korak naprej. Vpiši se na aerobiko in potem tudi hodi. Priporočam še kakšno napravico za vadbo doma,  nažgi muziko in hop hop-boš videla, na začetku ti bo težko, potem pa te un občutek razmiganosti in ko se fino prepotiš, čisto zasvoji!
Go girl!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZDAJ PA GRE ZARES - MORAM STORITI NEKAJ Z...
8.12.2008 20:53:04   
darja72
Pa si ti ziher, da je lepota samo v suhoti?


_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu sicret)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZDAJ PA GRE ZARES - MORAM STORITI NEKAJ Z...
8.12.2008 21:32:30   
sicret
darja!

ni lepota samo v suhoti, ampak mislim, da je ta tema že zlajnana... gre enostavno za to, da se dobro počutiš, da si samozavestna....jaz nimam popolnoma nič proti močnejšim postavam...
gre se za to, da nas je večina takšnih, ki jamramo in nič nočemo storiti zase in se samo smilimo same sebi...zatorej pač potrebujemo malo motivacije, da se zaženemo na prav pot... upam, da nisi narobe razumela!

lp maja

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZDAJ PA GRE ZARES - MORAM STORITI NEKAJ Z...
8.12.2008 21:33:48   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: darja72
Pa si ti ziher, da je lepota samo v suhoti?


To definitvno ne - je pa v samozavesti. Lepa je tista ženska, ki se dobro počuti v svoji koži - in če se ravno zaradi kil ne, je to problem. user posted image

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
8.12.2008 23:58:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZDAJ PA GRE ZARES - MORAM STORITI NEKAJ Z...
9.12.2008 7:48:50   
LoCa
no js štekam. v srednji šoli sem bla športnica in sem žrla vse. pol sem šport pustila in postala balon (kilaža mi je poskočla kot tebi, sem iste višine), samo nisem sploh opazila, ko pa sem, sem se začela sovražit. razen tega sem imela še druge težave in se je kar nabiralo. moram rečt, da sem na faksu ful športala, 3x na teden najbolj mučilne oblike aerobik, samo ni nič pomagalo....oblika je bla vedno ok, samo je bla čez plast odveč, če me razumeš :P. pol sem ubodla mojega pesota, in so se stvari začele spreminjat, tudi čene mi je začelo malo klikat. zdej sem pomoje na kakih 62-64 kilah, ne vem, ker sploh nimam vage. se tudi jaz borim s seboj, ker se mi v temi in mrazu res ne da pretirano gibat. jem pa valda rada.  ma dobro moj point: nekaj kar pomaga in se ti ni treba preveč naprezat, na koncu se pa ful dobro počutiš (kar je bistveno) KLIK

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZDAJ PA GRE ZARES - MORAM STORITI NEKAJ Z...
9.12.2008 10:14:43   
sicret
Jaz sem vedno pred koncem leta rekla - PO NOVEM LETU ZAČNEM! Narobe!!!!!!!! Začnem danes, takoj..... tisto po novem letu se itak nikol ne uresniči! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
9.12.2008 11:31:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sicret)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?