|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prhljaj al kaj?
8.12.2008 22:03:55   
birdy
Živjo,
mam eno hudo težavo. No, ubistvu jo ma moj dragi. Namreč ma tak prhljaj, da se mu koža prov v plasteh lupi iz glave. Ma zgleda ko da bi mel temenca če si predstavljate.
Zanima pa me, če kera pozna kak res dobr šampon proti prhljaju?
Pa nej še povem da ga glavo ko si umije lase prov srbi, očitno mu šampon tok izsuši lasišče. S tem da uporablja šampon od Bubchena, ki je za otroke...user posted image
Kak nasvet?

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prhljaj al kaj?
8.12.2008 22:07:36   
Felicita
oronazol. deluje proti glivicam, ki ponavadi povzročajo prhljaj. dobiš v lekarni.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prhljaj al kaj?
8.12.2008 22:07:38   
N _ B
Vichy - Dercos

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prhljaj al kaj?
8.12.2008 22:18:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

oronazol. deluje proti glivicam, ki ponavadi povzročajo prhljaj. dobiš v lekarni.


user posted image

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prhljaj al kaj?
9.12.2008 7:18:45   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

oronazol. deluje proti glivicam, ki ponavadi povzročajo prhljaj. dobiš v lekarni.


Tudi meni je Oronazol pred leti pomagal popolnoma odstraniti prhljaj.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prhljaj al kaj?
9.12.2008 9:52:23   
Lenny
Če nisi sigurna, da gre za prhljaj, ti vse žavbe proti prhljaju samo poslabšajo zadevo. Vem iz lastnih izkušenj oz. izkušenj mojega v.d. moža. In ker imamo v žlahti strokovnjaka za kožo, se je šel malo pokazat. Dejansko ni bil prhljaj, ampak ekstremno suha koža, ki jo lahko med drugim povzroči kurilna sezona, stres, agresivni šamponi, .... Zdaj si po vsakem pranju glave lasišče namaže z Nivea kremo in problema ni več. Se mu je pa koža lupila tako, kot ti opisuješ in po vsakem pranju glave je imel občutek, da mu kožo dobesedno vleče skupaj in da poka.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prhljaj al kaj?
9.12.2008 10:13:23   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: N & B

Vichy - Dercos


Evo, tale je mojemu sinu povsem odpravil prhljaj. Je imel pa, dobesedno, kot je rekel sam; gore na lasišču. Cele zaplate povrhnjice so se mu luščile. Je pa trajalo dober mesec, da so se začeli poznat učinki.

Oronazol ima protiglivično delovanje, kolikor vem, vednar je zelo agresiven. Jaz bi na mestu tvojega moža opravila pregeled lasišča, ki jih v teh časih opravljajo skoraj povsod, ali pa naj gre k dermatologu.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prhljaj al kaj?
9.12.2008 10:16:41   
urška84
Moj je imel tudi to. Leta in leta. NIč ni pomagalo. Ne Head'n'shoulders, ne Vichy, ne Recept, ne Fitoval, nič. Pa si je pral dvakrat na teden lase.  Nič.

Potem sem pa pred kakim mesecem kupila ORONAZOL. Enmesec uporabe (že po prvem je bila razlika) in prhljaj ni bilo več. Nič. Zdaj ima krasne lase. Sva pa prenehala z Oronazolom za nekaj časa, ker to je prazaprav zdravilni šampon in ni za stalno rabo. Zdaj uporablja Alverde sivka šampon in ima krasne lase. Prhljaj se ni povrnil.

Poskusi, priporočam.

< Sporočilo je popravil urška84 -- 9.12.2008 10:17:46 >


_____________________________

Urshy Art

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prhljaj al kaj?
9.12.2008 17:47:02   
birdy
Ok, hvala za nasvete. Bova probala kar tale Oronazol, pa nekam bova šla da mu bo nekdo mal lasišče pogledal. Kje pa delajo tele preglede lasišča?
Aja, drugač sem sama misnla da ma sam prhljaj, pač mal večji... Potem je pa frizerka rekla, da to sploh ni več prhljaj ampak kot temenceuser posted image  Pa da naj nekaj naredi če noče ostat brez lasuser posted image  Sama je rekla da ne ve s čim bi šla nad to, rekla je da bi znal mogoče le Vichy pomagat.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu urška84)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prhljaj al kaj?
9.12.2008 17:58:20   
Felicita
preglede lasišča z mikrokamero izvajajo v praktično vsaki večji lekarni.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?