|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za nas (274.nadaljevanje)
16.9.2005 15:03:20   
Anitka
Hojla!

Po enodnevnem premoru se spet oglašam. Kot veste je bilo pri meni zadnje dni malce krize, a sem se hvalabogu zaenkart izkopala iz tega. Sem pa bila dobesedno na tleh, pa še z dragim sva imela precejšnjo krizo, pa smo jo rešili. In kot sem že rekla bom ob morebitnem neuspehu v tem mesecu za nekaj časa zaključila "z delanjem otroka." Ta velika želja naju je namreč kar tako mimogrede precej "razdružila" in je treba nekaj glede tega ukreniti.

Včeraj sem bila spet na UZ, kjer so bili folikli še "celi", na desni strani je bil en kar fajn velik. Moram pa spet nazaj v ponedeljek, da bomo videli, če so počili. Je rekel G, da se je treba zdaj potrudit, pa sem mu rekla, da delamo na tem.

TINKAMIŠKA hvala ti za lepe besede in tolažbo. Jaz res upam, da je tudi nama usojeno, saj si življenja brez svojih otrok ne morem predstavljati. Včasih je tako hudo v vrtcu gledati vse te otročke.

AMELI ti kar verjamem, da ob prihodu pikice na svet življenje več ne bo tako kot je bilo. In kot praviš prav je tako. Zdaj že verjetno kar odštevaš dneve do prihoda male štručke.

TANTRA morda pa so to prvi znaki. Še malo pa boš izvedela. Jaz ti želim, da je ta mesec tvoj.

Ja ASTRA ti pa si kar obležala. O boga revca. Upam, da si zdaj že v redu in da se pripravljaš na O. V ponedeljek pa se verjetno spet vidive in malo počvekave.

O SIMONAS nas je tudi našla. Lepo, da si se malce oglasila. In kako kaj buši?

EMAMAIR dobrodošla spet med nami. Smo te že pogrešale.

MUCAMACA tudi jaz sem včasih jezna na vse skupaj. Veš pridejo tako trenutki, ko ti gre vse na živce. Ti se boriš že ne vem koliko časa, nekateri pa "jamrajo" že po prevm neuspehu. Vse smo krvave pod kožo in še dobro, da je naša koža postala tako debela. Kar se pa tiče prisotnosti fosilk: tiste zveste smo še zmeraj tu, le malce smo porazgubljene, ker je veliko forumov. Se pa vedno najdemo.

TANTRA lepo si napisala.


Za zdaj naj bo to vse in se beremo,

Anitka




Neposredna povezava do sporočila: 1
   Za nas (274.nadaljevanje)
16.9.2005 15:09:55   
bambi
Ja pužike, pužike, pužike, kje pa ste danes vse???????

Hvala bogu se je Anitka oglasila, ker sem že mislila, da je z mojim računalnikom kaj naobe, da od včeraj ni nobena nič zapisala pod Za nas.....

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Za nas (274.nadaljevanje)
16.9.2005 15:49:47   
neni
Ej Bambi, a maš že velik trebuh?
Tak, ta prav, kot žogo al si cela bolj slonasta?

Neni

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Za nas (274.nadaljevanje)
16.9.2005 18:44:58   
bambi
Neni, lahko pogleaš v moj album, boš videla, da imam velik trebuh, res kot žogo, sem pa cela tudi slonasta...... Pridelala sem 18 kg in sem sedaj prav lepa debeluška..... tako pravijo moje tete, da sem sedaj lepa, ne pa prej ko sem bila kot trlica..... No, jaz bom delala na tem, da pridem nazaj na trlico, ko bo naša    prišla iz trebuščka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Za nas (274.nadaljevanje)
16.9.2005 19:11:13   
Marina_
No pa da se še jaz malo oglasim Za nas...
Upam da nebom kregana
Bambi ti si tako hudo lepa nosečka in kaj bi dala da bi bila jaz vsaj pol toliko lepa kot ti
Anitka držim pestke za tvoje foliklčke
Simonas-sem se že spraševala kje si da si nas našla
Astra želim ti da hitro ozdraviš

Kako pa kaj naša PiaM,Neža,Skye,Špela,Emamair,...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Za nas (274.nadaljevanje)
17.9.2005 0:16:38   
biba77
Evo me...

Anitka, verjetno se res srecava. Jaz sem pol ure kasneje narocena kot prejsnjic.

Moram priznat, da tokrat nimam niti enega samega stranskega ucinka Klomifena.

Zdravje se POOOOOOCAAAAAASIIIIII vraca ... Upam, da se bom uspela do konca pozdravit. No, vrocine vec nimam, to je ze kar dosti.

Drugace pa nic novega na nasem koncu. Jutri bo delovna sobota, v nedeljo pa uzivanje in potem smo spet na starih tirih.

No, zdaj pa spat...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Za nas (274.nadaljevanje)
17.9.2005 8:49:43   
Anitka
Astra sigurno se srečava. Jaz sem pa naročena ob isti uri kot prejšnjič. Lepo se pozravi do konca.

Frizerka sem te že mislila malce kregati, ker te ni bilo na spregled

Bambi tudi jaz si želim biti vsaj približno tako lepa nosečka kot si ti.

Punce lep dan vam želim in naj vas dež ne užalosti preveč

Anitka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Za nas (274.nadaljevanje)
17.9.2005 9:27:02   
Maša26
Hojla punce!

Da se še jaz malo oglasim. Tudi midva z (sem ga komaj našla na seznamu ) imava eno krizo. Saj sploh ne znam napisat kakšno, ne kregava se ali kaj takega, ampak kot da sva utrujena od vsega tega in si sploh ne želiva več toliko bližine drug drugega, ampak kar živiva vsak v svojih mislih... Upam, da je to samo prehodna faza..

Anitka, držim pesti, da bodo foliklčki opravili svoje poslanstvo.

Tudi jaz si v bistvu ne predstavljam življenja brez svojih otrok. Saj ne da brez pa ne bi preživela, ampak sploh mi ni za ne vem neko udobje in brezskrbnost.. Včasih si močno želim prav skrbeti za otročke, jim pripravljati zajtrke, večerje, se igrati z njimi....in vse drugo.. to si predstavljam kot tako družinsko idilo..

Ameli, kmalu te čaka vse to Si predstavljam, da vama bo čas za vaju še toliko več pomenil, ko bo vse drugače. To pa tudi ni slabo.

Tinkamiška, kako hitro gre čas. Še zdaj se spomnim tistega dneva, ko si napisala novičko o dveh črticah......

Tantra, vsak dan bolj spodbudno !

BAmbi, jaz sem te šla tudi pogledat - krasna si!!

Frizerka, tudi zate ne dvomim, da si čudovita srečka! Ni šans, da nisi

Mucamaca, ker sem izgubila sled za tisto temo, kjer si pisala o novih in fosilkah, bom kar tukaj povedala, da mislim isto kot ti! In verjemi, da ostale fosilke večinoma tudi. Včasih, ko imam slab dan, se raje ne oglašam, ker je povečana verjetnost sarkastičnih pripomb .

Astra, na zdravje!! Želim ti, da bo tokrat klomifen opravil svoje. Ali imaš eno ali dve tableti?

Emamair, kako kaj pri tebi kaže?

Simonas, tudi tebe se dobro spomnim, ko si oznanila novico (ko ni delal RR) pa da se ti je en teden prej pica luštala.



(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Za nas (274.nadaljevanje)
17.9.2005 9:28:03   
emaa
Živjo punce, sem si malo računalnik priborila, bo čez vikend bolj suša. Moj ima čez en mesec roj. dan, pa sem mu kar zdaj darilo kupila. Stol za računalnik je bil polomljen, pa sem mu novega kupila, isto s koleščki, ma pa še naslonjalo za roke in zdej ma spet veselje in ne pridem več zraven.
Mene pa čez 10 dni čaka neplodnostna, pa upam, da dobim spet kaj klomifena, če se le da, bi se IVF rada izognila, nekako še nisem pripravljena, pa nočem razmišljat o tem, čeprav izgleda kot da se bo najin vlak na tej postaji ustavil. Pa bomo tud to prenesl, samo upanje ostaja, da mogoče pa se kaj prej kaj zgodi.

Pridne bodite.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Za nas (274.nadaljevanje)
17.9.2005 9:38:29   
anajmad
Joj Antika,ko sem prebrala tvoje sporočilo,mi je kar hudo ratal.Res srčno upam,da se bo kej enkrat vsaj neki pokazal in po toliko truda .
Emamair,nič se ne sekiraj.Bolje tako,kot pa nič.Boš vidla,da tudi za vas babike bo enkrat posijal .
en lp D.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Za nas (274.nadaljevanje)
17.9.2005 14:20:21   
Anitka
Hej punce!

Vidim, da ste kljub deževnemu dnevu še budne in pred računalniki

Jaz sem bila danes malce v šopingu. Sem šla izkoristit 15% popust v Hervisu in si nabavila še nekaj stvari (majčko, hlače in torbo) za aerobiko, saj sem kot veste spet začela intenzivno migati in razgibavati te moje zakrnele kosti


ANAJMAD ja delamo na tem in upam, da bo trud res kmalu poplačan z otroškim smehom. In kako si kaj ti?

MAŠA26 si prav predstavljam vajino krizo, ki je mislim, da podobna najini. Ko sem prebrala tvoje besede se mi je zazdelo, da berem svoje misli. Verjamem pa , da je to le prehona faza čez katero bo treba iti in bo minila. Sicer pa glede na strese in pretrese, ki jih doživljamo vsakomesečno ni čudno, da pride do tega. A me se ne damo

EMAMAIR kar pozitivno naprej in zdaj je res že čas, a tudi nama rata. Mogoče nama je usojeno celo v istem mesecu. Se pustiva presenetiti, prav?

Punce se beremo še kaj,

Anitka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Za nas (274.nadaljevanje)
17.9.2005 17:25:07   
PiaM
Še jaz se oglašam, da vas malo pozdravim. Ni kaj, da ne pogledam na to stran in danes sem spet prebrala 2 najlepši novici, da sta zanosili še 2 fosilki. In komaj čakam na še več takih novic!!!
Punce, držte se še naprej, upam z vsako posebej!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Za nas (274.nadaljevanje)
18.9.2005 17:11:53   
Anonimen
Vam maham iz vetrovnega Kopra.
Včeraj sva bila ves dan po obiskih in sem danes s čajem v rokah, ker se očitno nisem dovolj oblekla za celinsko vreme...
Midva je še vedno ne-čakava. Ko bo kaj novega pa povem

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Za nas (274.nadaljevanje)
18.9.2005 17:22:16   
Pia73
Hojla!

Imam trenutek časa oziroma ga nimam a sem si ga vzela,... Kaj, češ tudi to je potrebno kdaj storiti. Saj likanje in ostala opravila bodo pomačakala,... Mož je šel s starejšim sinom malo ven kljub dežju, midva z pa sva doma. Smo mislili iti k moji mami pa se še vrača z morja. Sicer pa smo v redu. Še malo pa bo imel večji sin roj. dan, star bo 5 let. Se že zdaj tako veseli! Pa obenem bomo kar krst za organizirali, da ne bomo imeli dvojnega dela. Se veselim teh dogodkov, po drugi strani pa bom vesela, ko bodo mimo. Sem pa vse tako zorganizirala, da ne bomo imeli ničesar doma!

Sicer pa vidim, da poleg tele tete s Krvavca nekatere jezijo tudi partnerski problemi. Ampak do tega pride tudi, če ni nekih problemov kaj ne bi pri vsem tem,... Ampak punce, medicina je danes sposobna delati čudeže in večina od vas ne rabi ravno čudeža, ampak le malo pomoči in to pomoč boste zagotovo dobile in boste najsrečnejše mamice. Upam, da se vsaj do konca leta velika večina fosilk preseli na drug forum,... Sedaj ne moremo reči več na forum više, ker smo me najvišje, ste opazile,..

Sicer pa so ravnokar povedali, da bo v sredo lepo vreme. Upam!

Imejte se in hitro me rjuhe kar ob takem vremenu zelo paše,..

A, katera ve kaj je z ameli,... je že v Rimu?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Za nas (274.nadaljevanje)
18.9.2005 17:39:40   
Anitka
Ojla!

PIA73 tebe sem že tudi zelo pogrešala med nami. Sicer pa kdo bi ti zameril odsotnost, ko imaš pa doma zakladek, ki te potrebuje. Pa ne samo enega kar tri, a ne? Tudi jaz srčno upam, da bo še lepo vreme v letošnjem letu, saj je danes pravo otožno vzdušje, tudi na RR-ji.

UNDEREJA upam, da M ne boš dočakala še nadaljnih devet mesecev.

In ostale bejbe, kje se skrivate, kaj počnete?

Mene jutri spet čaka UZ v MB. Drugače pa nimam pojma, če je O že bila, ali morebiti še bo? Testi kažejo vsak dan drugo črtico rahlo. Bomo videli kaj se dogaja jutri. O bi sicer lahko bila včeraj, saj me je na hipe malce zbadalo, pa druga črtica na testu je bila za nianso ali dve močnejša kot ostale dneve.

Punce moje uživajte in upam, da bo v prihodnjih dneh začelo spet deževati pri fosilkah (dežek srečk nosečk seveda )

Pa pa,

Anitka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Za nas (274.nadaljevanje)
19.9.2005 7:30:25   
Maša26
Dobro jutro,

kako ste kaj danes?

Počasi korakamo v jesen. Saj tudi ni slabo . Se bodo začeli topli čajčki, tople cunjice, kakšen dober študel in podobne jesenske radosti. No, še vedno upam na kakšen poznopoletni dan ..

A veste, kaj sem razmišljala.. prej nisem razumela, ko ste nekatere rekle, da ˝zdaj bova pa nehala delat otroka˝. Ni mi bilo jasno, kako to, da če si ga želiš pa ga še nimaš, da ga ˝nehaš delat˝. Sedaj sem sama zelo blizu temu. Saj ne da bi šla pa zdaj na zaščito (no saj na žalost sem zelo dobro zaščitena ), ampak kar tak nek občutek, kaj naju bo zdaj vse to zajebavalo... dost mam!! Ta mesec imava kar nek pakt brez besed, da ne govoriva o tem, kateri dan ciklusa je, kaj bo in ne bo. No, pa tudi skorajda ne. Kaj vem, kaj je sedaj to ..

Se pa kar nekako odpočiješ, ko ti malo ˝dol pade˝. Hudič bo samo, ko bo M prišla in jo bo v bistvu ČAKALA, pa bom vseeno razočarana...

Sem pa zares vesela dveh srečkic fosilčic .

PIA73, hvala za tvoje besede, so kot balzam .

Res je Anitka, če že dežuje, naj bo to dežek srečk nosečk (fosilk) !

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Za nas (274.nadaljevanje)
19.9.2005 7:49:11   
ameli
Jutro punce. Jaz sem še doma , ker se mojemu otročičku očitno nič ne mudi. Imam pa danes pregled in bomo vidli, kako daleč je kaj .
Sicer pa je zunaj tako moreč dan in če bi lahko izbirala, si ga res ne bi izbrala za rojstvo svojega .
Sem se odločla, da bom še te zadnje dni pred porodom izkoristila za početje, ki potem odpade: poležavanje pred tv, basanje s čipsom!, maratonski obiski prijateljic,...
Kljub vremenu vam vsem želim lep dan, naj vam nakloni veliko foliklov, veliko +, delovnih uspehov, cartanja....

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Za nas (274.nadaljevanje)
19.9.2005 8:39:14   
TANTRA
Dobro jutro,
no, kot ste lahko videle na seznamu nečakajočih, so bili moji znaki z svo intenzivnostjo le močan pms , saj letos menstruacije še nisem imela in je bilo najbrž tako hudo. ..No, moram reči, da sem bila čez vikend tako tečna, da sem prav iskala en prepir in seveda sva se z mojim včeraj tako počila, da je bilo kar hudo. ..Sploh vam ne morem povedati, kaj mi je bilo...Mogoče kriza, ker ni nič ratalo, pa tako sem bila prepričana da se nekaj dogaja. ..Pa ta smotan vreme, ko nimaš kam it...Pa bolečine v trebuhu za znort....No, danes pa kar v kosih leti..
No, mi ne prestane drugega, da danes pokličem mojo ginekologinjo in jo vprašam, če začnem z Klomifenom, glede na to, da je rekla, da morava v akcijo z vsemi silami...Sem pa ful žalostna ...
Anitka, Emamair, upam, da bosta vidve ta mesec ta prvi na vrsti....
Danes je tako turobno vreme, da bi bila kar doma, pa imamo vodovodarje in nimamo wc, pri mojih težavah pa to ni danes ravno dobro....
Vse skupaj pozdravljam in želim, da dežek prinese čimveč novih ..

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Za nas (274.nadaljevanje)
19.9.2005 9:41:00   
Špela100
Pozdravljene fosilčice in seveda tudi ostale!

Jaz pa delam kot zamorec, čeprav se mi nič ne da.
Vidim, da nisem samo jaz zamorjena, ampak je povsod približno isto stanje.

Maša26 si kar predstavljam tvojo hladno vojno.Tudi pri meni je bilo tako, maja ko mi je M prvič zamujala in sem prvič naredila test in seveda je bil neg. me je to ful prizadelo in sedaj moj sploh ne omenja več dojenčka, delamo sicer še, pogovarjamo pa se o tem nič več.
Kot da ga je čisto potrlo, ampak jaz se pa moram o tem pogovarjati...

Anitka ti pa pridno na UZ. Saj bo...saj vem da si že sita tega saj bo, ampak res bo.

Tantra ti pa kar naprej hvala bogu, da je prišla.

Ameli držim pesti za čim lažji porod.

Za Aljčo sem pa ful vesela in se pridružujem čestitkam, čuvaj pikico.

imejte se kjerkoli že ste na ta turoben dan, vas berem

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Za nas (274.nadaljevanje)
19.9.2005 9:51:35   
Kalina
Oj drage moje

Po dolgem casu se javljam se jaz..moram priznati, da sm mal zabluzila, skoz se neki sama seb smilim, pa neke cudne izpade jeze imam Vsi me tolazijo, da je to zaradi injekciji, ki jih dobivam, hormoncki itd. Sam nevem, mislim da imam spet uno mojo staro dobro znano krizo (v teh mucnih 5 letih jo imam sigurno 1x na 6 mescov), no ja, sej mislim da mi tudi pripada, vsem nam borkam fosilkam kaj cmo, mormo se boriti, sej vemo kako gre, Upanje umre zadnje!

No kokr sm rekla, da vsako jutro dobivam injekcije, in morm rect, da me boli kot sam hudic, sploh hodit ne morem pol, kriz me ubija, jajcniki tud, slabo mi je cel dan, da o napihnjenosti sploh ne govorim, pa tak cudn obcutek imam, kokr da bi nosla 10 kg kamnov v trebuhu Koncno imam v sredo UZ in bomo videli, ce so se moji foliklcki nardili al strajkajo, ce bo vse po sreci, bom imela ze punkcijo, ce pa ne, me bojo pa se par dni spikal Punce moje drzte pesti da bo vse okej, ker drugac me bo pobral

Drugac morm pohvalt mojga , ful skrbi zame, mi sploh ne pusti da karkol delam, skoz morm neki pocivat, sej par dni je pasal, zdej me pa ze mal zivcira, oh ja babnce, nikol nam ni prov

No, vsem puncam zelim lep dan, poln smeha in veliko drobnih presenecenj

Kisses, Kalina

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Za nas (274.nadaljevanje)
19.9.2005 16:22:23   
tinkamiška
Pozdravljene lubice

Sem prišla nazaj z morja, je blo fino,čeprav se je včeraj vreme skozlalo Ampak sem pa tri dni uživala in vohala morje. Malo sem tudi zaplavala, predvesem pa počivala.

Se me je pa nekaj včeraj lotilo in sem celo noč letala na WC, me je grozno zvijalo in danes sem čisto preč Iza živahno brca in to je najbolj važno zame. Ker imam slabo kri pijem tudi sok rdeče pese in upam, da se bo stanje izboljšalo.

Kako ste kaj ve? Sem prebrala, da je ratalo dvema fosilkama Joj, ko bi vsak dan ratalo vsaj dvema

Mislim na vas in si želim, da vsem čimprej rata in joj kako se bom veselila skupaj z vami

Lubčka za vsako!!!

Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Za nas (274.nadaljevanje)
19.9.2005 16:48:56   
Anitka
Alora!

Kako kaj? Jaz sem malce utrujena, drugače pa kar gre Danes sem imela še zadnji UZ v tem ciklusu. Na desni strani je folikel počil, na levi strani pa še nista. Sem pa dobila Dabroston (na 8 ur), zdaj pa ne vem kako dolgo ga naj jemljem? Predvidevam, da nekje do 28.dne oz. o merebitnega prihoda tečke rdečke. Bom jutri poklicala pa malce zagnjavila. Sicer pa grem na naslednje spremljanje ciklusa v novembru (po 2.M), pri dr.Reljiču pa pridem na vrsto za razgovor šele 12.januarja. Sicer mi pa po eni strani prav paše, saj sem itak imela namen za nekaj časa odmislit z vsem skupaj.

MAŠA26 meni v začetku tudi ni bilo najbolj jasno kako lahko nehaš delati otroka, če si ga pa želiš. Sčasoma pa sem prišla tudi sama do takih občutkov prav tako kot ti. Verjamem, da bo prav pasalo "ne gledat na uro" kdaj je treba hopacupat itd.

AMELI kaj so ti rekli? Jaz ti želim, da bo čimprej za tabo in da boš do konca tedna že pestovala svojega otročka.

TANTRA naj se tvoje solzice čimprej posušijo. Zaradi prepirčka z dragim se pa ne sekirat. Mislim, da nas je bilo zadnje čase kar nekaj s podobnimi "težavami". Malo je verjetno kriva polna luna, pa tudi ves stres okrog naših M, pa hormončki... Verjamem, da bo kmalu sijalo sonce tudi za VSE NAS. Le še na pravi peron se moramo postaviti in vlakec sreče nas bo vse po vrsti pobral.

ŠPELA100 no vidiš, da sem UZ prestala in zdaj je na vrsti čakanje. Verjetno bo ta mesec ciklus zaradi Klomifena in poznejše O malce daljši, tako da se bo agonija čakanja le podaljšala. Bomo šli tudi čez to. Potem pa OFFFFFFFFFFFFFFF.

KALINA tile hormončki nam pa nagajajo vsem po vrsti.Držim pa pestke za tvoje foliklčke in da bo mučno špikanje čimprej za tabo. Zdrži še malo in upam, da je to zadnja kalvarija pred prihodom tvoje pikice.

Kje pa kaj hodi naša PIKA 74? Da nam kaj ne prikriva? Pikaaaaaaaaaaaaaa, oglasi seeeeeeeeeeeeeeeeee.

Z Astro in Vampirko pa smo se danes v MB videle in malce počvekale

Punce lep večer in še lepšo noč vam želim,

vaša Anitka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Za nas (274.nadaljevanje)
19.9.2005 16:51:22   
Anitka
Hej TINKAMIŠKA še tebe pomorščakinjo moram malce pozdraviti.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Za nas (274.nadaljevanje)
19.9.2005 17:49:23   
VITA74
Da se še jaz javim...
Tudi jaz sem zapadla v krizo in prava muka mi je preživljat vse v zvezi z dojenčki. V jok padem vsakič ko mi nekdko reče: "ja kaj pa vidva še čakata??" Pi a nimajo občutka           in potem če povem, da imava težave, mi pribijejo: "ah saj ni panike, saj imata že enega škratka" ko bi vedeli kako močno si želim še eno pikico (ubistvu dve pikici ampak mislim da je to že utopija)
Ne ni danes moj dan ali pa ni že nekaj časa...oprostite za zmešano pisanje samo mogle sem se zjokat, ker samo ve najbolje veste kako je hudo...

Anitka to je tudi razlog zakaj nisem napisala novega datuma kdaj ne čakam..... M

Drugače pa mislim na vas, da bi vam uspelo, saj z vsako novo srečko meni vzbudite novo upanje....

srečno

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Za nas (274.nadaljevanje)
19.9.2005 20:44:48   
Anitka
Hej Blaboma!

Pismo, zdaj sem pa še bolj jezna na vse te tečke rdečke, ki nas spravlja v v obupno voljo. A punca draga ne se predat. Solzicam pa pusti prosto pot, saj pomagajo. In ne pozabi, da upanje umre zadnje.

Pa pa,

Anitka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?