|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 8:44:46   
Sulfinija
Drage moje!!!
 
Na zadnji marčevski dan,pet tednov po opravljeni lapari,odstranjenih zarastlinah in v 59.krogu fosilka Mojca je postala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Oprostite dovolila sem si kar odpreti novo nadaljevanje kajti jaz sem presrečna.Ponoči celo noč nisem spala mi je bilo ful slabo in CB pokazal močan plusek.Test je v mojem albumu.
 
Saj sem rekla,da bom svojemu dragemu može čez dva tedna podarila najlepše darilo za njegovo 30.letnico.Juhu.
 
Punce sedaj pa le navijajte da bo vse okey z mojo user posted image .Kaj več napišem ko pridem k sebi,leto 2008 je moje kot sem vam rekla.
 
LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 8:50:34   
anadejka
O vauuu Čestitke user posted image user posted image user posted image  Sulfinija!!

Veliko sreče še naprej user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 8:54:29   
sayuri
Mojca, gledam zdajle albume in me skor kap zadane. user posted image  Joj punca, kok sem jaz vesela zate user posted image user posted image user posted image . Čestitke čestitke in še enkrat čestitke.

Tole novo nadaljevanje si pa vsekakor zaslužiš user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 9:00:59   
stellam
čestitke!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 9:01:07   
tinkamiška
Mojčica, kako lep plusek se ti je pokazaluser posted image čestitke še tukaj in sej veš, vse lepo vam želim in in seveda naj bo vse vredu, srečkauser posted image !user posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 9:14:57   
Anonimen
Iz srca čestitam. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 9:23:30   
bambi75
Čestitam! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 9:36:22   
emaa
Čestitke Mojcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 9:41:18   
hati
user posted image user posted image user posted image Mojca, čestitke. Najlepših devet mesecev želim. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 10:07:25   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke!!!!!!! To pa je novica dneva.

Naj bo nosečnost lepa, mirna in zdrava. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hati)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 10:14:37   
monikap
Čestitamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 10:18:49   
soncek.djukelica
ojla,

Sulfinija, kako sem vesela zate!user posted image user posted image user posted image Upala sem z teboj,da boš kmalu zvedela za najlepšo novico in res je prišla!Čuvaj svoj zakladek in uživaj!

Moj prejšnji nick pa raje iz varnostnih razlogov ne povem! Pa ne me narobe razumet, ampak morda nepovabljene oči tole berejo! Zdej pa šibam, me Victoria že kliče!


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 10:29:50   
Špela100
Sulfinija!

Iz vsega srca ti čestitam in ti želim mirnih 8 mesecev in na koncu enega, al pa tudi dva user posted image user posted image zdrava user posted image user posted image .
Pogumno naprej, vse bo ok. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 12:22:29   
vesel
čestitammuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 13:29:47   
brina_3
user posted image user posted image user posted image Čestitkeuser posted image user posted image user posted image
lepo in mirno nosečnostuser posted image user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 15:58:30   
gold fish
Sulfinija - iskrene čestitke še z moje strani.....user posted image user posted image user posted image .... Lepo in mirno nosečnost ti želim......

Možekova 30-tka bo pa še posebej lepa..... . Uživaj....

Pozdrav,

Goldfish

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 16:11:06   
pikovit
Mojči, pa da ti še tukaj čestitam.Super the best.Sem res prav vesela za vaju.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 16:19:43   
RAISA
Čestitke tudi z moje stranijavascript:void(AddText('user posted image '))javascript:void(AddText('user posted image '))

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 16:32:32   
Anonimen
čestitke iz srca,mene pa je danes razveselilauser posted image ,tako da gremo spet v noveuser posted image user posted image bo pa mesec april bolj uspešen,tako kot je bilo prvič.Eno vprašanje,pri moji prvi nosečnosti nisem jemala nobenih tabletk-folna kislina in podobno-ali se možnost zanositve z folno kislino poveča,ima katera izkušnje s tem,user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 17:08:46   
pika74
ČESTITKE punca!!!

pa si le dočakala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 18:26:04   
pike
Tudi z moje strani iskrene čestitke.  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 19:21:17   
citrončica
Zdaj tudi jaz vidim, ja, da je nova tema:
Mojca, čestitke in srečno user posted image  ti želim!!!user posted image

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 19:25:13   
Sulfinija
Punce,hvala vam za lepe želje.Zlate ste punce moje,ki ste me takole dolgo spremljale.Pravkar sem govorila z G in me je naročila za UZ 5t6dni to bo 10.4.Do takrat pa se pustim razvajati.
 
LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 19:27:34   
lana38
Sulfinija!user posted image user posted image user posted image
Čestitam!
Takoj sem vedela, kaj pomeni nadaljevanje 303.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 21:15:30   
Jančika_
Mojca, super, čestitamuser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?