|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
22.4.2008 18:51:21   
sayuri
Ej Goya, dobra si.....prav zares user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
22.4.2008 18:56:41   
pika74
goya user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

carica si user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
22.4.2008 21:32:43   
emaa
Goya saj me boš prehitela, malčka imata pa lahko že krepko čez 2kg

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
22.4.2008 22:54:45   
Anitka
GoYa user posted image user posted image user posted image user posted image res si carica! Srečno še naprej, morda boste pa le majskiuser posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
23.4.2008 8:33:20   
Anonimen
Kapo dol, GoYa! user posted image user posted image user posted image Lepo, da si se nam javila. user posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
23.4.2008 8:37:53   
Sulfinija
Goya,go,go,go navijam,da boste majski.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
23.4.2008 21:35:24   
Pia73
GoYa ti si carica, res! Kapo dol! user posted image user posted image user posted image

Pika74, kako pa pri vas kaže? user posted image



_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
24.4.2008 19:35:21   
pika74
O Pia73 user posted image

Včeraj sem bila na UZ in je pokazalo 5 foliklov na vsaki strani... velikosti od 13 do 18mm. Jutri imam spet UZ. Pomoje bo kmal stop inekcija, pol pa punkcija.
Sem pa že kar napihnjena. Mal me skrbi, kako bo naslednje dni... upam, da me tokrat hiperstimulacija ne bo doletela. No, saj se kar pazim. V službo grem še jutri, potem pa en teden dopusta. Sem bolj na izi. Pa zaspana sem ful od teh hormonov. Pa zmatrana, pa mal slabo, pa na wcju skoz... pa proti večeru je vse še slabš. Jah kaj čmo... vemo, zakaj dajemo to skoz... za user posted image   ane user posted image .

No, saj se še kaj javim.

Lp vsem skup!
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
24.4.2008 21:24:35   
sonček33
Pika a proti hiperstimualciji je edino pitje tekočine učinkovito al še kej?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
24.4.2008 22:12:10   
Anitka
Pikica drži se in srečno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
25.4.2008 7:27:05   
sayuri
Pika, upam, da ne fašeš spet hiperstimulacije. user posted image  DAj se čimveč nacejaj z vodo, da preženeš tega hudiča user posted image

Sem bila včeraj v porodnišnici Postojna in je malo manjkalo, da nisem naše Goye poiskala. user posted image  Sem imela 3DUZ in mi je Likar ravno govoril, kako se počivanje pri dvojčkih splača, da imajo eno porodnico, ki že 6 tednov pridno leži in je vse pohvale vredna..... Sem imela na koncu jezika, če jo grem lahko pogledat, pa ne bi rada, da bi zaradi šoka še tisti trenutek rodila user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
25.4.2008 7:41:46   
Anonimen
Goya vidim, da si prava bojevnica in tvoja malčka tudiuser posted image user posted image user posted image . Vso srečo naprejuser posted image user posted image user posted image

Mišek13

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
25.4.2008 7:44:56   
emaa
O Mišek13 kako si pa kaj ti, trebušček že kaj raste?
Pika ti pa se le pazi, da ne bomo nate hude, pa vso srečo naprej

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
25.4.2008 8:32:30   
Anonimen
Neki pa je začelo poganjatuser posted image al pa je še samo hrana, ki se nabira. Drugače smo ok, le strahu oz skrbi se še nekak ne moremo čist otrest. Vidim pa, da sta tvoja dva že ornk korenjakauser posted image .

Pika, če ti lahko kaj svetujem je, pij vodo in jej veliko proteinov (proteini nekoliko zmanjšajo hiperstimulacijo, saj le ta nastane takrat, ko spolne celice in tudi ostale telesne celice za svoj razvoj porabijo preveč beljakovin in potem zato začne voda zaostajat v telesu) in hrano, ki ne napenja, ki je lahka, da boš lažje odvajala blato. Tudi tebi vso srečouser posted image user posted image

Mišek13



(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
25.4.2008 8:38:03   
emaa
Mišek kdaj imaš pa rok?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
25.4.2008 8:49:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: emamair

Mišek kdaj imaš pa rok?


26. november

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
25.4.2008 8:54:26   
emaa
Sem glih študirala, da ga imaš nekje okoli roj. dne mojih dveh fantov. lep dan, takrat imata onadva RD in moja mami (tudi dvojčica). Fanta sta pa res ornk korenjaka, zdej že oba hodita, kar seved aprinese s sabo nove probleme, ker sama z njima brez vozička ne morem ven, ker dvorišče ni zaprto, kar je zaprtega, je pa bazen zraven

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
25.4.2008 9:31:50   
Anonimen
Pika74, mislim nate, drži se in srečno! user posted image user posted image user posted image user posted image

Mišek13, zakaj si pa anonimna? Ti RR nagaja? Tudi tebi želim seveda mirno & zdravo nosečnost. user posted image

A je katera kaj v kontaktu z Bety upa? Upam, da je vse ok z njo.

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
25.4.2008 21:04:52   
pika74
Punce hvala za nasvete... še posebej misek13user posted image .
Se pravi H2O pa proteini pa hrana, ki ne napenja.
Jutri imam ponovno UZ. Dons so bli že mal večji - tja do 21mm in na levi 4, na desni pa 6 kom. Upam, da bo kmal stopka.

Dršte se!

MISEK13 - eno vpr: a je ratalo v slo al v dubaju, če ni skrivnost user posted image  in čestitke še enkrat user posted image .

pa-pa
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
25.4.2008 21:47:35   
pika74
pa nč fižola user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
25.4.2008 22:08:09   
Pia73
Kaj jaz to vidim,..... mišek13 je noseča!!! JUUPIIIIII!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ISKRENE ČESTITKE OBEMA!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Res od srca!

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
26.4.2008 7:52:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

MISEK13 - eno vpr: a je ratalo v slo al v dubaju, če ni skrivnost user posted image  in čestitke še enkrat user posted image .

pa-pa
user posted image


Je ratalo kar pod palmo, s pomočjo mohamedauser posted image . V tem mojem zadnjem postopku sem imela tudi jaz kar občutno hiperstimulacijo in takrat so mi tako svetovali. Pred in po punkciji sem na stranišču jokala od bolečin (tako pri lulanju in kakanju). Stanje s tako prehrano se je pa malo izboljševalo, kar sem pa bila najbolj vesela, pa je to, da pravijo, da se stanje po ET v primeru nosečnosti še poslabša, meni pa se ni. Napihnjena sem še bila vse do 6 tedna, vendar bolečin pa ni bilo več nobenih po ETuser posted image


Muca-maca, RR mi je v preteklosti precej nagajala in zdaj  zaenkrat imam tako miruser posted image


Pia73, najlepša ti hvala user posted image

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
26.4.2008 12:58:00   
pika74
A pod user posted image user posted image palmo user posted image user posted image user posted image .
Ja, palme imajo magično moč - ane Anitka user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
26.4.2008 18:24:00   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

A pod user posted image user posted image palmo user posted image user posted image user posted image .
Ja, palme imajo magično moč - ane Anitka user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
26.4.2008 20:48:34   
tinkamiška
Mišek čestitke tudi od mene!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Juhuhu!user posted image

GoYa, sem vesela za vas, držite se še naprejuser posted image

Pika, zate pa debele pestke! In naj gre cel postopek mimo brez težavuser posted image


En lep pozdravček vsem!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?