|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 12:50:25   
nicimoja
Mah spet komplicirama, ampak povejte prosim svoje mnenje, kako si "me predstavljate"user posted image ? Za novoletno zabavo, ki ni neki fensi, niti ni v kakšni zidanici bi imela oblečeno, temno jeans kratke hlače, rjave usnjene škornje, spodaj seveda seksi rjave žabe, zgoraj pa vijola srajco in čez štrikan rjav pulover, daljši (takšni kot se sedaj nosijo, čez rit)), na V izrez in 3/4 rokavi. Zdle pa mi je padlo na pamet, da bi lahko brez jeans hlač, pa mogoče žabe v isti barvi kot srajca. Kaj pravite na kombinacijo barv in tako nasploh? Sem bolj športno eleganten tip. Meni je sicer kombinacija všeč.

Prosim dajte malo pokomentirat, da se še odločim do sobote!

Lp/nicimoja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:01:31   
helloKitty
Kot si predstavljam, bi se jaz isto odločila za vijolične žabe in potem brez hlač. Pa mogoče še kakšen debelejši pas, ki ti pride malo višje, da ti še boljši dekolte nardi. user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:03:38   
hubi
Pulover ali srajco, jaz ne bi obojega. Pa še vroče ti bo. Nogavice pa probaj oboje, pa se odloči.

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:07:15   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: nicimoja

Zdle pa mi je padlo na pamet, da bi lahko brez jeans hlač,


A to misliš samo pulover pa žabe? Mislim, to resno tako msiliš ali si se zatipkala?

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:14:17   
nicimoja
Volga, to mislim resno, saj to se sedaj nosi, se ti ne zdi? Pa saj to ni čisto pod rit, je le malce daljši. Volga, tvojim odgovorom se vedno nasmejim, dobro da te imamo na forumu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:15:53   
Pikapolonica_
Na kratke hlače ne moreš oblečti puloverja malo čez rit. Ok, meni to ne sede. Prav tako ne sede žabe, pa pulover malo čez rit in srajca. Mogoče poizkusi s kakšnimi skini hlačami ali pa legis nogavice in pa tunika.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:16:16   
nicimoja
Srajco bi imela recimo v hlačah in potem ko mi bi bilo vroče, kar vem da mi bo, si slečem samo pulover in sem potem spet fletna. Vijola srajca v temno jeans hlačah - to tudi ni slabo, a ne?

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:17:18   
Pikapolonica_
Ja ta zadnja varianta bi pomojem šla. Samo si še vedno ne predstavljam kombinacije temnega jeansa, rjavih škornjev in vijola srajce. A imamo še kaj na izbirouser posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:19:13   
nicimoja
Pikapolonica, kaj pa rjave usnjene balerinke, s takšno srebno šnolo. So ful dobre! Kaj pa če zapade 1 m snega??user posted image user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:20:37   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: nicimoja

Volga, to mislim resno, saj to se sedaj nosi, se ti ne zdi? Pa saj to ni čisto pod rit, je le malce daljši. Volga, tvojim odgovorom se vedno nasmejim, dobro da te imamo na forumu user posted image user posted image user posted image



user posted image  Bog odpusti ji, saj ne ve kaj piše. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:21:05   
Pikapolonica_
Men osebno se zdi, da rjava zaduši vijolo. Kakšna temno siva pa jo poudari. A imaš kakšne temno sive hlače? 

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:21:23   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: nicimoja

Srajco bi imela recimo v hlačah in potem ko mi bi bilo vroče, kar vem da mi bo, si slečem samo pulover in sem potem spet fletna. Vijola srajca v temno jeans hlačah - to tudi ni slabo, a ne?


Ja, kako če ne bi imela hlač?

ne, jaz res ne vem, da se nosijo samo puloverji pa žabe spodaj, kmetica pač. Jaz bi na tvojem mestu kar lepo dolge kavbojke, pa srajco, škornje, pa pulover čez rame, za vsak slučaj. Kaj pa vem no...

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:24:06   
Pikapolonica_
Glej meni na vijola tole ful sede, takšna barva in je v bistvu preprosta in naredi stvar svečano. Ni tisto vsakodnevno in pa ravno gala in je ravno prav za fešto. Če me razumešuser posted image user posted image
Govorim o barvi, ne o škornjih, čeprav tunika je leeeppaaauser posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:26:17   
Pikapolonica_
Ali pa takšne hlače in vijola srajčko. user posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:26:36   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Glej meni na vijola tole ful sede, takšna barva in je v bistvu preprosta in naredi stvar svečano. Ni tisto vsakodnevno in pa ravno gala in je ravno prav za fešto. Če me razumešuser posted image user posted image
Govorim o barvi, ne o škornjih, čeprav tunika je leeeppaaauser posted image



no, točno to barvno kombinacijo imam danes na sebi, vijola-sivo. meni je to tudi zelo lepa kombinacija.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:26:38   
nicimoja
Dej mi povej, kje dobim tako tuniko?

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:29:04   
nicimoja
Hlače so ful dobre. In ne bi bilo slabo: tele hlače, vijola srajčka, potem pa imam malce daljšo, tanko, sivo jopčko s sivim pasom. Čevlje imam pa spet balerinke, ki pa so črno sive z mašnico spredaj, tudi zelo lepe.

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:30:54   
Pikapolonica_
Teh tunik je zdajle ogromno. Malo idi do Mango, Sisley, Miss Sixty, majo tega ogromno.



_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:33:18   
nicimoja
Pikapolonica jst bi pa zdej točno tele hlače? A mogoče veš kje? Pa nimam glih velik cajta skakat po Lj ali pa Ce!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:33:46   
Pikapolonica_
Promoduser posted image

Račun ti izstavim za svetovanje, ti sam naslov povejuser posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Pikapolonica_ -- 8.12.2008 13:34:09 >


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:36:39   
puncica
ne morem verjet kolk komplicirate user posted image Pa mej tist kar ti paše v tisti temi te itak noben ne bo videl user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:36:56   
nicimoja
Pikapolonica hvala, ker si si vzela čas zame in mi dobro svetovala. Sedaj pa moram samo še do Promoda pridet. Kaj na to kombinacijo mora biti sedaj obvezno črna jakna? Imam en lep karirast plašček, kjer prevladuje siva, gor so pa rahlo vijola in zelene črte (skoraj neopazne) - S. Oliver, vendar so pa gumbi temno rjavi.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:38:53   
marjetica23
hmmmmm .. mej tisto , ki imaš rajeuser posted image

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:39:54   
Pikapolonica_
Nicimoja, sej ne boš v plaščku plesala.user posted image user posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Za novoletno zabavo - kaj pravite?
8.12.2008 13:48:37   
nicimoja
Punce hvala za vaš trud in poslušanje mojih tralala user posted image  Moj mož bi me že zdavnaj v "rit brcnu" user posted image , če bi vedu kolk kompliciram. Pa sej on itak ve, da preveč kompliciram, pa čeprav sem vedno lepo in usklajeno urejena. Vendar imam pa čisto premalo samozavesti in se mi vedno zdi, da nisem dobra, ...

Hvala in lepo se zabavajte, če greste tudi ve na kakšno zabavo in res je, oblecimo nekaj, v čemer se bomo počutile dobro in seveda lepo!

Pa pa

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?